Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ


Recommended Posts

koritsaki moy min anxonesai giati oso eisai etsi anxonetai kai ayto kai den antidraei...xalarose kai kalo tha itan na pareis ton giatro soy ena tilefono na pas na kaneis enan yperixo na soy fygei to anxos...perimeno nea soy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio δεν σου εγραψα κατι παραπανω γιατι δεν ήθελα να σε αγχωσω. εμενα δυστυχως μου συνεβει στην προηγουμενη εγκυμοσυνη, απο το πρωινο εκεινο μεχρι το απογευμα δεν ειχα ακουσει το μωρο, κατα τις 21:00 με εβαλε ο γιατρος για υπερηχο αλλα δυστυχως δεν ακουγε παλμους, ημουν 30 εβδομαδων.

δεν σημαινει οτι ειναι το ιδιο με σενα αλλα μην το αμελεις. εχω πικρη εμπειρια σάυτο και τωρα καθε μερα φοβαμαι.

παρ τον τηλ!

ευχομαι να ειναι απο την κουραση σου,φαε μια σοκολατα, να δεις αντιδρασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΦΑΕ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ, ΧΑΙΔΕΨΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ & ΕΓΩ & ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ & ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πιο γρήγορα πιές κάτι με ανθρακικό...θα χορέψει "πεντοζάλι"!!!

Πήγαινε όμως στο γιατρό σου έτσι κι αλλιώς το απογευματάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου,καλυτερα να φας καμια σοκολατιτσα και να χτυπησεις παλαμακια.μπορει να ειναι τεμπελικο σημερα,αλλα καλο ειναι να πας ακομα και σημερα στο γιατρο σου και περιμενουμε νεα σου.τουλαχιστον 10 με 12 φορες πρεπει να κλωτσαει ενα μωρο.το εμαθα κατοπιν εορτης εγω ασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ.ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΝΩΜΗ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ.ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΕΦΑΓΑ ΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ.ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΛΩΤΣΗΣΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ.ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΝΩΜΗ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ.ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΕΦΑΓΑ ΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ.ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΛΩΤΣΗΣΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...