Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΓΗ !


Recommended Posts

ΑΧΧΧΧ ! ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ...

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ (ΣΙΓΑ ΜΗ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ...) ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-9 5.30 ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ (ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!)

ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΕΥΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΟΝΟΙ ΑΝΑ 1 ΩΡΑ , ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ , 23.00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΣΑΩΡΟΙ , ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ , ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΜΑΙΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΙΑΣΩ , ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟΙ ΚΑΛΟΥΜΕ ΤΑΞΙ Κ ΣΤΟ ΤΑΞΙ (Η ΩΡΑ 02.00) 3ΛΕΠΤΟΙ !!!!

ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΠΕΤΑΞΕ , ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ !!!

ΦΤΑΝΩ Κ Η ΜΑΙΑ Η8ΕΛΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ (ΟΚ ΛΕΩ , 8Α ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...)

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΒΟΥΡ ΜΕΣΑ (ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΠΕΞΩ ΑΝΤΡΑ Κ ΓΟΝΕΙΣ) , ΜΕ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ , ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΡΟΜΠΑ , ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΡΟΥΧΑ Κ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ , ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΧΩΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ (ΠΡΩΤΟ ΣΟΚ) , ΚΛΙΣΜΑ , ΞΥΡΙΣΜΑ , ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ , ΤΣΟΥΠ ΝΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ !!!

ΕΡΧΕΤΑΙ , ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙ (ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ????) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ (ΤΙ ΤΕΜΠΕΛΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...),ΗΡΘΕ ΩΣΤΟΣΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ , ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ (ΧΩΡΙΣ ΧΑΒΑΛΕ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝΕ)ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ (ΓΛΙΤΩΣΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ-Ε ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...)

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΧΟΡΗΓΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΝΩΔΥΝΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ (ΚΛΑΙΩ ΤΩΡΑ) ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ , ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΤΙΣ 08.15 , ΤΟ ΜΩΒ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ(3 ΚΙΛΑ) ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΤΑΝ Ο ΛΩΡΟΣ ΤΟΥ , ΤΟ ΓΕΜΑΤΟ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΟΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ .

...ζω μετα απο εσενα ζω

μπορω και ξαναζω !

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΤΕ Ο Λ Ε Σ Σ Α Σ !!!

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ !

ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ !

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ & ΓΕΛΑΣΑ ΑΛΛΑ & ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ & ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε απο δω με συγκινησες ατιμη!

ευχομαι να ζησεις πολλες μοναδικες και υπεροχες στιγμες με το μωρακι σου! παντα ευτυχια και αγαπη στο σπιτικο σου!!!

να σου ζησει και να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουρλιδικος ο καφες με τις φίλες!!!!!!!χαχα

Να ζήσει, να γεράσει ευτυχισμένο και καλότυχο να είναι!!!

Ωραιο το μωβ χρωματάκι !!! Το αγαπημενο μου...το είχα και στον γάμο μου...λιλά!!!!!!!χιχιχιχι

αντε και πολυτεκνοι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει ο μπεμπούλης και πάντα

γερός να είναι και τυχερούλης

στη ζωή του!!!

καλή λοχεία σε σένα μανούλα και να τον χαίρεσαι!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει, να τον χαίρεσαι τον παίδαρο μόνο χαρές και πάντα υγεία...

αν θυμάμαι καλά ήσουν στην 39 ή 40 εβδομάδα? και σου είχα πει να περιμένεις να μην κάνεις πρόκληση γιατί το μωράκι μέχρι και το τέλος μπορεί να κατέβει!!!!

αφού όλα πήγαν καλά....πολλές ευτυχισμένες στιγμές να έχετε μαζί του :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει καρδουλα μου να ειναι παντα γερος κ ευττυχισμενος

στην ζωουλα του κ να σας δινει τετοιες

χαρες περιμενουμε φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

να τον καμαρωσουμε

φιλακια πολλα πολλα πολλα :D :d :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΗΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ'ΑΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ :kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχ τι ομορφα που τα περιεγραψες..!!

Να σας ζησει το μικρουλακι σας!! παντα γερο κ καλοτυχο να ειναι στη ζωη του!! καλη λοχεια κ σε σενα γλυκια μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκαααα....!!! Να σου ζήσει ο μικρός σπόρακος!!!Πάντα ευτυχισμένος να είναι!!!:) Αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια του μάμμυ και όχι μόνο! Όλες πρέπει να ζήσουμε αυτή τη μοναδική στιγμή της μητρότητας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεγα και εγώ που είσαι που είσαι???? :laugh:

Να σου ζήσει το αγγελούδι σου!!!!! Περιμένουμε asap φοτο!!!

Την κοπελιά με τα δίδυμα την είδες τελικά???? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!

Εύχομαι κάθε ευτυχία και πολύ πολύ υγεία στην ζωούλα του! :P

Καλή λοχεία και πολλά φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...