Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ!!!!!!


falassarna

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΜΑΡΤΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ.....

ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΟΥΛΙ???ΕΤΣΙ ΣΚΕΤΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΝ...ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΤΥΛΙΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ????ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΔΙΝΟΥΝΝΝ???????? ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ Η ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ?? :unsure::blush:

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου κατά τη γνώμη μου η καλύτερη λύση είναι να τυλίξεις τα smarties με ένα κομματάκι τούλι..Είναι ο καλύτερος τρόπος για να σου διατηρηθούν και να είναι και καλόγουστη η μπομπονιέρα σας...Εμένα προσωπικά η ζελατίνα δε μου αρέσει καθόλου...Κι εγώ στο γάμο μου αυτό έκανα, καθώς ήταν καλοκαιρι και τα κουφέτα δεν έπαθαν τίποτα...Φτιάχνεις μόνη σου τις μπομπονιέρες;;;Πότε τη βαφτίζετε τη μικρούλα;;;

Φιλάκια και με το καλό η βάφτιση της κορούλας σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΥΛΙ,ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΧΑΡΤΙΚΑ ΕΙΔΗ Κ ΠΛΑΣΤΙΚΑ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ζελατινα κραταει πιο πολυ τη ζεστη, πιο ευκολα θα λιωσουν ετσι. Καλυτερα να τα βαλεις στο τουλι, αποψη μου. Αυτες τις ζελατινες τις εχουν και μεγαλα βιβλιοπωλεια, εχω παρει κ απο τον Μαλλιαρη.

Με το καλο η βαφτιση σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...