Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι να πει κανείς.... Φρίκη!


AthinaK

Recommended Posts

Σοκ έχει προκαλέσει στην κοινωνία της Κρήτης η αποτρόπαια πράξη μιας νεαρής Βρετανίδας η οποία έπνιξε με τα ίδια της τα χέρια το νεογέννητο αγοράκι της!

Η 20χρονη τουρίστρια, η οποία έκανε διακοπές στα Μάλια Ηρακλείου, είχε βγει το βράδυ μαζί με δύο φίλες της για διασκέδαση στα μπαρ της περιοχής και ενώ διένυε ήδη τον ένατο μήνα της εγκυμοσύνης της.

Νωρίς τα ξημερώματα και αφού είχε καταναλώσει αρκετή ποσότητα αλκοόλ, άρχισε να νιώθει πόνους τοκετού και άφησε την παρέα της για να επιστρέψει στο ξενοδοχείο, όπου διέμενε. Εκεί οι πόνοι έγιναν εντονότεροι, αλλά αντί να ζητήσει βοήθεια και να μεταφερθεί στο νοσοκομείο, αποφάσισε να γεννήσει μόνη της.

Ετσι, έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι, το οποίο όμως δεν το άφησε να ζήσει... Η σύγχρονη Μήδεια, αφού το τύλιξε με σεντόνια, του έκλεισε με τα χέρια της το στόμα και τη μύτη, με αποτέλεσμα να βρει τραγικό θάνατο από ασφυξία.

Το νεκρό βρέφος και την 20χρονη φοιτήτρια βρήκαν, λίγη ώρα αργότερα, οι φίλες της μέσα σε μια λίμνη αίματος και «δεμένους» με τον ομφάλιο λώρο και αμέσως τη μετέφεραν στο Κέντρο Υγείας, το οποίο με τη σειρά του ειδοποίησε την αστυνομία.

Μετά την ιατροδικαστική εξέταση, ο ιατροδικαστής Μανώλης Μιχαλοδημητράκης κατέληξε στο συμπέρασμα ότι το μωρό είχε γεννηθεί υγιέστατο και πέθανε από ασφυξία.

Η 20χρονη Βρετανίδα, μητέρα άλλων δύο παιδιών, οδηγήθηκε στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείου Ηρακλείου, όπου παραμένει φρουρούμενη. Στο ίδιο νοσοκομείο βρίσκεται και το άψυχο σώμα του μωρού της, στο οποίο θα διενεργηθεί σήμερα νεκροψία-νεκροτομή.

Η 20χρονη, αφού πάρει εξιτήριο, θα παραπεμφθεί σε δίκη με την κατηγορία του φόνου του παιδιού της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΕ!

ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΔΑ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΛΑΓΑΝΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(ΠΑΝΤΟΥ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΞΕΙ!!!!!! ΤΣΟΛΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.........

ΦΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΜΑ ΗΤΑΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΔΗΘΕΝ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΘΑ ΔΙΑΚΥΝΔΥΝΕΥΕ ΝΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΕ!

ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΔΑ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΛΑΓΑΝΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(ΠΑΝΤΟΥ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΞΕΙ!!!!!! ΤΣΟΛΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.........

ΦΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΜΑ ΗΤΑΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΔΗΘΕΝ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΘΑ ΔΙΑΚΥΝΔΥΝΕΥΕ ΝΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΛΕ!

ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΔΑ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΛΑΓΑΝΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ(ΠΑΝΤΟΥ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΞΕΙ!!!!!! ΤΣΟΛΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.........

ΦΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΑΜΑ ΗΤΑΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΔΗΘΕΝ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΘΑ ΔΙΑΚΥΝΔΥΝΕΥΕ ΝΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΙΚΑΡΑ Κ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ....!ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ

ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΦΙΛΑΓΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΠΡΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΤΟ

ΒΡΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΙΚΑΡΑ Κ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ....!ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ

ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΦΙΛΑΓΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΠΡΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΤΟ

ΒΡΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΙΚΑΡΑ Κ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ....!ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ

ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΦΙΛΑΓΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΠΡΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΤΟ

ΒΡΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...