Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΚΟ Ή ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ;;;;


Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας! Σκέφτομαι να πάρω πάρκο για το μπέμπη, ώστε αργότερα που θα μπορεί να κάθεται να παίζει, να είναι μαζί μας στο σαλόνι και όχι συνέχεια στο δωμάτιό του μέσα στη κούνια του...Μέχρι τώρα με το ριλάξ βολευόμαστε, αλλά σε λίγο θα βαριέται...Ποιά η διαφορά από το παρκοκρέβατο;; Έχω δει οτι υπάρχουν τετράγωνα, παραλληλόγραμμα και στρογγυλά. Εσείς τι έχετε;; Ποιό σας έχει βολέψει καλύτερα;;;Τι με συμβουλεύετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω θα σου προτεινα παρκο!

Νομιζω το παρκοκρεβατο δεν εχει πλαγια μεγαλες τρυπουλες για να μπορει αργοτερα να σηκωθει και για να μπορει να εχει καλυτερο οπτικο πεδιο.

Τωρα θα μου πεις οι τρυπουλες οι μεγαλες επιφοβες ειναι, αλλα εμενα κανενα απο τα παιδια μου δεν επαθε κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παρκοκρέββατο - το λέει και η λέξη- γίνετε και κρεββατάκι δλδ έχει στρωματάκι για να κοιμάται και επίσης μπορείς να το πάρεις μαζί σου σε ένα ταξίδι ώστε το παιδί να κοιμηθεί εκεί.....τώρα αν υπάρχει και άλλο πάρκο δεν ξέρω!!! εγώ έχω το παρκοκρέββατο γιατί μας βολεύει στα ταξίδια...δεν το έχω βάλει ποτέ στο σαλόνι για παιχνίδι....τα παιδιά τα άφηνα και αφήνω στο πάτωμα για το παιχνίδι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ! ΕΜΕΝΑ, ΒΕΒΑΙΑ, ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΚΕΙ! ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ 2 ΕΠΙΠΕΔΩΝ, ΑΡΧΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΠΑΝΩ, ΕΝΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ! ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΡΟΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ!

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το παρκοκρεβατο το εχουμε αποκλειστικα για τα ταξιδια, εχουμε κανει κ πολλα!! Στο σπιτι εχω μια μεγαλη γωνια που εχω στρωσει ενα στρωματακι απο αυτα τα παζλοειδη με τα διαφορα χρωματα. Ειναι σαν αφρολεξ. Απο πανω εχω ριξει ενα παπλωμα, γυρω γυρω εχω βαλει μαξιλαρια για να μη φευγει κ στον τοιχο κατι μεγαλες μαξιλαρες απο το ικεα. Εκει του εχω κ σε μια μερια τα παιχνιδια του, το γυμναστηριο του κ καθεται μονος του και παιζει. Με βολευει αφανταστα γιατι εχει χωρο να παμε να παιξοτμε μαζι τοτ κ εγω η και ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα Λένα μου σε ευχαριστώ. Όμως εγώ δεν έχω αρκετό χώρο στο σαλόνι και μέρος που να μην έχει ρεύμα...Θα δω τι θα κάνω. Καλή πάντως και αυτή η λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Λένα εμένα θα με ενδιέφερε να μου δείξεις τι εννοείς ... την βρίσκω ωραία ιδέα από το να αγοράσω πάρκο!! Ο μπέμπης σου , όμως περιορίζεται πράγματι στο χώρο αυτό ή βγάζει τα μαξιλάρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simfono me ti fili mou lena thess :P:P

sto parkokrebato de kathetai em tipota...to xo gia ipno ooootan xreiazetai..

ton exo balei sto patoma...kato pazl 10 kommatia pano paploma k pio pano senton...paixnidia k kathete polli ekei kato...

de niothei pnigmeno ops einai sto parkokrebato ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΣΤΕ!!ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΣΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ!!!ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα καλυτερα να παρεις παρκο... το παρκοκρεβατο ειναι περισσοτερο για ταξιδια... απο την στιγμη που το απιδι αρχιζει να στηριζει την πλατη του και μπορει να καθεται μονος του μπορεις να του παρεις παρκο γιατι θα θελει να εχει και τον δικο του χωρο... το παρκο εχει και ειδικο δυχτακι γιανα μπορει το μωρο να βαζει τα δαχτυλακια του και να σηκωνεται... αν του εχεις μεσα και μερικα παιχνιδακια μαλακα για να μη χτυπαει θα καθεται εκει και θα παιζει και θα ειναι ησυχο... εγω ακομα το χρησιμοποιω για λιγο καθε πρωι και καθεται...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω παρκοκρεβατο 2 επιπεδων. με βολεψε και για τα ταξιδια μου αλλα και τωρα που την εχω εκει το πρωι παιζει - κοιμαται μια χαρα και δεν εχουμε κανενα προβλημα απολυτως. της εχω βαλει και το γυμναστηριο της εκει μεσα και περναμε ζαχαρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παρκο ειναι για παιχνίδι και για να μην έχεις την προσοχή σου συνέχεια στο μωρό. Προτιμήστε ψιλό δίχτυ γιατι έχω ακούσει οτι στο άλλο σκαρφαλώνουν, το παρκοκρέβατο ειναι για υπνο και δεν μπορεί να μεινει πολλή ωρα γιατί νοιώθει κλεισούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΚΟ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΧΤΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ-ΜΙΣΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ Κ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΨΙΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ,Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ Κ ΠΑΝΩ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ.

ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου, κατι εχει παθει η μηχανη κ δε μπορω να περασω τη φωτογραφια στο λαπτοπ, αλλα ελπιζω να το καταφερω συντομα!

Προς το παρον που απλα γυρναει αναποδα κ ψιλομπουσουλαει, δεν εχει προβλημα, μενει περιορισμενος στα μαξιλαρια. Αν και δεν εχει συμβει ποτε να τον βρω σκαρφαλωμενο πανω σε κανενα! Δεν ξερω οταν θα μεγαλωσει και θα μπουσουλαει κανονικα τι θα κανει... Αν θα καβαλαει τα μαξιλαρια κ θα τον ψαχνω κατω απο τραπεζια :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια παρακολουθω οσα γραφετε σχετικα με το διλημα παρκο ή παρκοκρεβατο,εγω προς τοπαρον πηρα παρκοκρεβατο κ με βολεψε..Κατι αλλα να ρωτησω,σορυ αν ειναι λιγακι κουφο.Οταν λετε γυμναστηριο μεσα στο παρκο πιο εννοειται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovi έγραψε:

Βούλα αυτό ποιά μάρκα είναι;;; Δεν το έχω ξανακούσει. Είναι στρογγυλό;;;

JOVI ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΡΚΑ,ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ....

ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΡΚΑ ΠΑΝΩ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟΝΑΤΟ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΙΔΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...