Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

αν και ο δευτερος γιατρος εχει αμφιβολια και δεν σου απαντησει σιγουρα.τοτε θα σου πει να κανεις αμνιοκεντηση,δεν μενει αλλη λυση.πανε μετο καλο και στο Καλλικα και μην φρικαρεις γιατι φρικαρει και το μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινάκι βούρ για τον 2ο γιατρό και άσε τις φρίκες στην άκρη...!

Σιγουρα κι εγω θα είχα φρικάρει αλλα σε αυτή την φάση άρπαξε το γεγονός απο τα μαλλιά και πήγαινε να τα κάνεις ΟΛΑ! Κανόνισε Καλλικα και αμνιοπαρακέντιση μαζί. Δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλα βρες δύναμη και τρέχα...αντε αρκετά σου τα έχωσα αλλα μου τη δίνει να μου λες οτι έχεις φρικάρει και να κάθεσαι να σκέφτεσαι αν ο προπάπους σου είχε "αιμμοροείδες" κλπ! Συγνώμη βρε κουκλα μου που μιλάω έτσι αλλα ΞΕΚΟΛΛΑ! Μην ξανακούσω για "αποφάσεις αποβολών" και κουραφέξαλα, το ζουζούνι σου αν είχε στομα τα ίδια θα σου έλεγε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου ακουστά τον ξέρω, δεν έχω πάει ποτέ. Εμένα την αυχενική και τη β' επιπέδου μου τα κάνει ο γιατρός μου. Συμφωνω με τα κορίτσια πήγαινε κατευθείαν για δεύτερη γνώμη και αμνιοπαρακέντηση για να είσαι σίγουρη. Παρεπιπτόντως επειδή ασχολούμαι με παιδιά με ειδικές ανάγκες από ότι ξέρω δεν είναι μόνο η μύτη σημάδι αλλά και τα δάχτυλα. Οι υπόλοιπες μετρήσεις ήταν καλές? Μην αγχώνεσαι και σκέψου θετικά.

Ότι θες, εδώ είμαστε..Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YOLLE ΟΝΤΩΣ ΤΑ 4000 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ? ΔΗΛΑΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ? ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6000. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ,ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΤΟ ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΟ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ. ΜΗΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ. ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ανοιξα το Νο2 γιατι ειχαμε φτασει τα 700++ μηνυματα...μηπως ξερει κανενας πως κλειδωνουμε αυτο???ρενατα μου σου γραφω στο νεο θεμα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ??? ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΦΟΡΜΑΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΤΥΣΙΜΟ... ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΞΑΝΘΗ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ!!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dystyxws den mporw na sas vrw se poia selida eiste??? Κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης υποθέτω αλλά σε ποια σελίδα.. έχω καιρό να μπω και σας έχω χάσει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...