Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και το δικο μου αστερι ηρθε μαγικα ...(foulinaki)!


Recommended Posts

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΔΥΝΑΤΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!

ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Μα κάθε φορά που διαβάζω την περιγραφή της κάθε μανούλας για τη γέννηση του μωρού της, συγκινούμαι τόσο μα τόσο πολύ....!!!!!

Να σας ζήσει! Πάντα γερή και τυχερή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοπελα μυ τι ωραια περιγραφη!!! και εγω στο γενεσσις γεννησα και διαβαζοντας την ιστορια σας ξαναζησα την δικια μου!!!!!!!!

να σας ζησει!!! να ειστε ολοι καλα και καλο σαραντησμο!!!!!!!!!!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax teeeeeeleia perografi..k poli tixeri pou o antras sou trabikse ti stigmi pou kratouses to splaxno sou..

ax sigkinithika....:P :P :P :P

na sou zisei koritsaki...

panta tetoies xaroumenes stigmes:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!! ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ!!! ΘΑ ΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ. ΧΑΛΑΛΙ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ.ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΩ.

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρεσαι το αστερακι σου γερο και ευτιχισμενο κα ευτιχισμενο και να το δεις οπως επιθυμεις!!!Καλη λοχεια και σε εσενα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η κουκλιτσα σου!!!Να ειναι παντα γερη κι ευτυχισμενη στην ζωη της και να την καμαρωνετε!Καλο σαραντισμο να εχεις!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula ευχομαι η επομενη φορα να ειναι οπως την ονειρευτηκες και να μη ταλαιπωρηθεις καθολου.

αερικο το κλαμμα ειανι δικαιολογημενο εγω μονο που το σκεφτομαι οτι το ζησα κλαιω..ασε που καμι αφορα το νιωθω σα ναι αλλη που το ζει

ρουζ σου ευχιμαι να το ζησεις και με το παραπανω ακομη πιο ζωντανα και πιο ομορφα και ...μαγικα

Υβοννη σε χιλιο ευχαριστω για καθε ευχη!

Ελενη να σαι παντα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NASOY ZHSEI ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ! ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΤΟΠΩς ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ Δ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΙΩΣΑ ΟΛΟΥςΤΟΥς ΠΟΝΟΥς 15 ΩΡΕς Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 19ΩΡΕς ΧΩΡΙς ΦΑΓΗΤΟ Κ ΥΠΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30ΩΡΕς Κ ΟΜΩς ΤΑΚΑΤΑΦΕΡΑ ΒΓΑΙΝΩΝΤΑς ΑΠΟΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ Δ ΗΘΕΛΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Κ ΒΓΗΚΑ ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑς (ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ) ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΑΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ ΤΑΠΑΝΤΑΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΡΝΗ ΕΙΧΑ ΟΛΟΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.............................ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΖΗΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΑΑΑΑ!ΕΥΧΟΜΑΙΣΕΟΛΕς Τς ΚΟΠΕΛΕς ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΕΙΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...