Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μουσικη επιλογη


Maimoudaki

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Πως εισαστε?

Θελω τη βοηθεια σας... Πριν λιγο καιρο βαφτισαμε τον Ανασταση μας! Χτες πηραμε τις φωτογραφιες της βαφτισης κ πρεπει να επιλεξουμε τραγουδια για την επενδυση του dvd. Αυτα που μας προτεινε ο φωτογραφος ειναι πολυ κλασσικα τραγουδια κ παλια. Εχετε κατι καλο να μου προτεινετε?? Και απο εσας που βαφτισατε πιο προσφατα τι τραγουδια βαλατε?

Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΗΣΤΟΣ! ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ! ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΞΑΙΡΕΤΗΚΟ! ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για την απαντηση κοριτσακι μου!

Εμεις λεγαμε να βαλουμε για το βιντεοκλιπακι της αρχης το the lion sleeps tonight, αλλα το προβλημα μου ειναι περισσοτερο τα υπολοιπα τραγουδακια. Οταν λες παιδικα τραγουδακια, ποια εννοεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

Γεια σας κοριτσια! Πως εισαστε?

Θελω τη βοηθεια σας... Πριν λιγο καιρο βαφτισαμε τον Ανασταση μας! Χτες πηραμε τις φωτογραφιες της βαφτισης κ πρεπει να επιλεξουμε τραγουδια για την επενδυση του dvd. Αυτα που μας προτεινε ο φωτογραφος ειναι πολυ κλασσικα τραγουδια κ παλια. Εχετε κατι καλο να μου προτεινετε?? Και απο εσας που βαφτισατε πιο προσφατα τι τραγουδια βαλατε?

Ευχαριστω!!

εγω πστευω πως πρεπει να πατε βαση του τι ακουτε..τι μουσικη προτιματε?

εμεις πχ. στον γαμο μας μπηκαμε με james και χορεψαμε coldplay..καμια σχεση με κλασσικα γαμου αλλα αυτα μας αρεσανε..

το ιδιο ακολουθησαμε και στο dvd και τωρα στην βαφτιση κατι τετοιο θα γινει..

οποτε ακουω..τι ακουτε?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχι ναι εχεις δικιο... ακουμε ξενα, αυτα τα dance τα εμπορικα (δεν ξερω τι ακριβως θεωρουνται, δεν ξερω αν γινομαι κατανοητη), αλλα δεν ξερω αν θα ταιριαζει κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να σας ζησει ο Αναστασης[το τυπακι με το καπελο]:P

Νομιζω κι εγω οτι πρεπει να διαλεξετε με τον αντρα σου κατι απ'αυτα που σας αρεσουν ν'ακουτε,δειτε και παρομοια βιντεακια στο google και αποφασιστε.

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΕΝΝΟΩ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΤΑΛΟΥΔΑ Η ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ CD ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΛΟ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΜΩΣ. ΠΑΛΙΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΥΠΟΚΡΟΥΣΗ ΘΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙΤΕ! ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...