Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΘΕΣ, ΠΟΛΛΑ ΧΑΠΙΑ


Recommended Posts

Έχθες ήμουν ακριβώς στις επτά εβδομάδες. Το είδαμε και πάλι. Δόξα τον θεό όλα καλά. Εκτός του utrogestan (3 φορές την ημέρα), salospir (1) prezolor (1/2)και την ένεση ηπαρρίνης, προστέθηκαν δύο χάπια σιδήρου αλλά και ένα ασβέστιο, όπως επίσης ένα zantac.

Κινητή φαρμακαποθήκη!!! Αλλά το μωράκι μου είναι καλά. Μεγαλώνει με φυσιολογικό καρδιακό παλμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!όλα θα πάνε τελεια!!!

να σκεφτεσαι μονο το μωρακι σου που μεγαλώνει!!!

καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά πάνε!! Μπράβο Μαρθούλα!!

Όσο για τα χάπια κοίτα να τα συνηθίσεις :-) Εγώ προς το παρόν πίνω 9 την ημέρα!!!!

Φιλιά Πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Μάρθα!!!μην ανησυχείς για τα χάπια..θα τα συνηθίσεις...

σου εύχομαι να πάνε όλα κλά και να έχεις ένα καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μάρθα!!!!

μην αγχώνεσαι πολλές γυναίκες παίρνουν αρκετά χάπια στην αρχή.Τα utrotzestan τα επαιρνα κ εγω για 20 μέρες, δεν σημαίνει ότι θα τα παίρνεις συνέχεια.

με ένα γερο μωράκι σου εύχομαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha1 έγραψε:

Έχθες ήμουν ακριβώς στις επτά εβδομάδες. Το είδαμε και πάλι. Δόξα τον θεό όλα καλά. Εκτός του utrogestan (3 φορές την ημέρα), salospir (1) prezolor (1/2)και την ένεση ηπαρρίνης, προστέθηκαν δύο χάπια σιδήρου αλλά και ένα ασβέστιο, όπως επίσης ένα zantac.

Κινητή φαρμακαποθήκη!!! Αλλά το μωράκι μου είναι καλά. Μεγαλώνει με φυσιολογικό καρδιακό παλμό.

Μαρθούλα μου, πρώτα απ'όλα να πάνε όλα καλά!! Μην σε ανησυχεί για τα φάρμακα! Κι η νύφη μου λόγο θρομβοφιλίας έκανε κι εκείνη ενέσεις, έπαιρνε κι εκείνη πολλά χάπια και για τον θυροειδή της κιόλας! Και 1 φορά το μήνα έκανε εισαγωγή στο Ιασώ και τις χορηγούσαν ένα κοκτέιλ φαρμάκων με ορό για 48 ώρες! Παρόλα αυτά έχει 2 τσουπρίτσες, πανέξυπνες και τσογλανάκια μεταξύ μας, ειδίκα η μικρή... α πα πα!! :laugh:

Καλή συνέχεια εύχομαι και με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει για καλο ειναι μαρθακι μου!!! μην ανυσηχεις τωρα για τιποτα. απολαυσε το νινακι που μεγαλωνει και ολα θα πανε καλα φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Έχω κάνει πρόγραμμα τι ώρα θα παίρνω πιο χάπι. Προσπαθώ να τρώω και λίγο περισσότερο πριν. Θα τα βολέψουμε τι να γίνει!!!! Ας έχει καλά ο θεός και η παναγία το νινί μου και ας βγει γερό και τα άλλα δεν πειράζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...