Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΠΩΣ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κουκλακι είναι αυτό!!!!!!να σας ζήσει!!!!

αντε κοριτσάκια να παιρνει μια μια σειρά.να γεμίσει το μαμμυ τετοια όμορφα μωράκια σαν την Ροζαλία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κουκλα ειναι αυτη? (φτου φτου μην τη ματιασω) σου ευχομαι να σου ζησει και να εισαι παντα τοσο ευτηχισμενη... καλη λοχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε η νυφούλα μου... κουκλάρα είναι!!! Αννούλα μου να σας ζήσει και πάλι!! Είναι πανέμορφη!! Και φοβερές ματάρες!! Εμάς έγιναν καφέ τελικά τα ματάκια του!! Σαν σοκολατάκια είναι!! Δεν πήραμε από την γιαγιά!!

Ανυπομονώ.. να βρεθούμε και πάλι να τα πούμε από κοντά με τα νινάκια μας!!! Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! ΑΧ,ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο κορίτσαρος Αννούλα

και πάντα ευτυχισμένη!!!

κουκλίτσα είναι :woohoo:

καλή λοχεία και να τη προσέχεις τη πριγκίπισσα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω λόγια.....

Είναι πανέμορφη, είναι κούκλα, είναι καταπληκτική...

Σας εύχομαι να ναι και γερή και καλότυχη!

Αντε και στα δικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσακια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας. Πραγματικα ζω σε ενα παραμυθι

Ελενιτσα μου συμπεθερουλα μου δε βλεπω την ωρα να παρουμε τα καροτσακια μας και να βολταρουμε στη γλυφαδα να πιουμε και καφεδακι. Εμεις σαραντιζουμε στις 7 Οκτωβριου και θα ειμαστε ετοιμες για τσαρκες. Παρε μας τηλ οταν ειστε στην Αθηνα

Νελλη μου να χαιρεσαι την κορακλα σου και με το καλο και το 2ο παιδακι σου.

xamiloblepousa,chrysoula , xenianek, eirininik, matakiaefh, konna, oliax 73 σας ευχομαι με το καλο να κρατησετε στην αγκαλιτσα σας τα λατρεμενα σας μωρακια και να εχετε μια τελεια εμπειρια τοκετου.

Lovie, girl, crazy, zouzou21, thouli, frapedia, bell, marianda, kyriaki78,jovanna, evipapa, magdad, mitsi2,Elenitsa, bebisnik, Σισσιω, Ανθη να χαιρεστε τα ομορφα μωρακια σας και να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι.

sia24, Nanouka, ntia , mvro, mpougatsoula 24 vasomits, nana2 benediktos, 2002 , girl 84, Irene 1, mina2, Αργυρω27 σας ευχομαι ο,τι ποθειτε συντομα να το βρειτε στην κοιλιτσα και στην αγκαλια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ,τί ματάρες είναι αυτές...!Χαχαχαχα,να σου ζήσει η κουκλάρα σου,εύχομαι ότι καλύτερο για εκείνη,και γενικά την οικογένειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...

Η ΜΙΚΡΗ (ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΧΥΕΙ), ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΚΙ.

ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ?

:ohmy: :ohmy: ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ Ε ? ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...;)

ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ..ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ..ΦΙΛΙΆ ΠΟΛΛΑ..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...