Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδί-σκυλί????'Ελεος...


Recommended Posts

φαντασου τι κονε θα κανουν τα βρεφη αλλα και τι θαψιμο θα ριχνουν στις μαμαδες μπουαχαχαχαχα

αααα που εισαι κανε και το 20 τεστακι με εχει φαει η αγωνια λες και θα το κανω εγω χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να το κάνω λες; Θα δω διαφορά; ΚΟιτα έτσι όπως βλέπω το τεστ δείχνει ένα +..αλλά η κάθετη γραμμή είναι αχνουλα όχι έντονη...να το κάνω σήμερα λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι δεν ειμαι κατα του ΄λουριου΄..

Εγω βεβαια μιλαω για αυτο που ειναι σαν γιλεκακι που το φορας στο παιδι απο πανω απο τα ρουχαλακια του. Ουτε το σφιγγει ουτε τπτ.. Αν ειναι δυνατον!!!

Απλα ετσι θεωρω πως μπορει να εχει ελευθερια κινησεων και να μην φοβασαι να σου φυγει η ακομα και να το παρει καποιος..

Εγω εχω πολυ ησυχο κοριτσακι και δεν μου χρειαστηκε..

Αλλα και αλλιως να ηταν τα πραγματα εδω στην Ελλαδα δεν θα τολμουσα να το φορεσω στο παιδι μου γιατι θα φοβομουν την κατακραυγη του κοσμου...

Δυστυχως... Εδω σε καποια πραγματα ειμαστε λιγο στενομυαλοι και πισω...

Δεν θα πρεπε να συγκρινουμε το ΄λουρι΄ αυτο με το λουρι των σκυλιων μας.

Εχω 3 σκυλακια και σε καμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα συγκρισης...

Θα πρεπε απλα να βλεπουμε στο καθε τι την θετικη πλευρα και να μην κρινουμε ασχημα τον ανθρωπο που κανει κατι διαφορετικο απο μας..

Αυτα! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw sumfwno me to louraki parolo pou den to exo dokimasei. Einai polu kalutero apo to na exoume ta mwra sta karotsia kathilomena i apo to na ta arpazoume apo ta xerakia kai na ta trabame.Auto me to skuli einai mono sto mualo mas kai to exoume sundiasei etsi. Kserete posa paidakia xanonte mesa sto Cosmos otan ginete xamos?? kai oxi den pisteuo oti autoi den einai kali goneis ...mporei na sumbei ston kathena!!!!!Emena i ksaderfi mou to dokimase, auto pou einai san gilekaki otan arxise to mwro na perpataei kai boithise polu me to perpatima tou kai me tin isoropia tou kai fusika den upirxe o fobos na tou bgalei kanena xeri!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω πιστευω οτι ολα ειναι στο μυαλο μας!Πολλες φορες δεν βλεπουμε μια μαμα με το παιδι της στο δρομο η στο παρκο να μαλωνουνε και λεμε απο μεσα μας για αυτην την μαμα τα απιθανα;Καθε ανθρωπος ειναι υπευθυνος για τις επιλογες του κι απο την στιγμη που δεν θετει σε κινδυνο το παιδι του δεν μπορεις να του πεις τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...