Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδί-σκυλί????'Ελεος...


Recommended Posts

ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΘΥΜΙΟ! ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ, ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ!:laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρα υπάρχουν τέλειες απαντήσεις για όλα κι εκείνο τα πιστεύει γιατί μας έχει εμπιστοσύνη..:)(και θα σου πει εκείνο λεει..<<τι λες βρε μαμά!!όλες οι γυναίκες έχουν!!όσο θηλάζεις έχεις!!!>>)χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑΝ ΚΙ ΑΣ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΠΟΛΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΛΟΥΡΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ?

Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΘΥΜΙΟ! ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ, ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ!:laugh: :woohoo: :laugh:
Κι από δω η πρωτη σου μικρή φυλακήηη...δεν ήταν χαριτωμένη;; Κοιτα!!Δεν είχε κάγκελα αλλά διχτάκι!!!Και πολλά ζωάκια!! Τώρα που θα πας στην καινουρια δε θα είναι όλα τόσο ρόδινα!!Να το ξέρεις!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

ΔΗΛΑΔΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΙΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑΝ ΚΙ ΑΣ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΠΟΛΥ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΛΟΥΡΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ?

Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

Φυσικά Γεωργία μου..μάνες είναι και οι δύο!!Για το παιδί τους παλεύουν και οι δύο!!Εσύ θες να μου πεις ότι δεν είναι σωστές μάνες αυτές που το επιλέγουν; Εγώ πάλι κατακρίνω εκείνες που χρησιμοποιουν πάρκο..όμως είναι μάνες και θέλουν το καλό του παιδιου τους! Απαράδεκτη είναι μονο η μάνα που δεν προσφέρει την αγάπη της απλόχερα στα παιδιά της. Απο κει και περα η καθεμια επιλέγει τον τρόπο που θα τα μεγαλώσει.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΦΑΝΗ?

ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ!

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΔΕΣΙΜΑΤΑ!

Α! ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΛΟΥΡΙΑ!

ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΣΕΝΑ! ΤΑ ΛΟΥΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά..γιατί όλα περιορίζουν τις κινήσεις ενός μωρού. Και εκεί είναι το θέμα. Πόσο αφήνουν ελεύθερο το παιδί όλα αυτά και όχι τι συνειρμους αφήνει!Φυσικά και το πάρκο και το κρεβατάκι θυμίζουν φυλακή. Θυμίζουν!! Δεν είναι!!!! Και το λουράκι θυμίζει σκυλάκι, αλλά δεν είναι!!Σωστά;; Γιατί;; ΓΙατί όλοι έχουμε τα παιδιά μας σαν παιδιά μας και όχι σαν σκυλάκια ή σαν κρατούμενους!!Γιατί όλα όσα χρησιμοποιούμε είναι για τη δική τους ασφάλεια και μόνο. Τωρα αν αυτό που χρησιμοποιώ εγώ, φέρνει άσχημους συνειρμους σε κάποιον άλλο δε σημαίνει ότι είναι λάθος αυτό που κάνω!!!Ούτε ότι κάνω κακό στο παιδί.Σίγουρα όχι. Μόνο η αδιαφορία κάνουν κακό στο παιδί...τίποτε άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, ο καθένας πράττει αυτό που θεωρεί σωστό και γι αυτό το λόγο καλό είναι να μην προσβάλλουμε εκείνους που επιλέγουν διαφορετικούς τρόπους διαπαιδαγώγησης επειδή εμάς δε μας αρέσουν.Πάντα και πολλές φορές προσπαθώ να δω και την αντίθετη μεριά αλλά αν δεν μπορώ να την αποδεχτώ , σίγουρα δεν θεω΄ρω ότι ο άλλος είναι παράλογος που σκέφτεται έτσι.Σίγουρα όλες εσεις έχετε τους λόγους σας να μην το θεωρείτε σωστό, όμως είστε μόνο η μία όψη του νομίσματος..και δε σημαίνει οτι μονο η μία όψη ειναι σωστή. Επίσης δεν πιτεύω ότι ύπήρχε περίπτωση να παρεξηγηθούμε, απλώς τέτοια θέματα ειναι λίγο επικινδυνα για τσακωμό, κάτι το οποίο προσωπικά δεν θα ξεκινούσα ποτέ και το ξερεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω παιδί και δεν μπορώ να μπω στη φιλοσοφία καρότσι μάρσιπος λουράκι αλλά προτιμώ και τα 3 χίλιες φορές από τους γονείς που αφήνουν τα παιδιά κλειδωμένα στο αυτοκίνητο για να πάνε για ψώνια, για καφέ , φαγητό ή γενικότερα "δουλειές". Αυτοί είναι οι απαράδεκτοι γονείς , που τα αφήνουν ανεξάρτητα από τις καιρικές συνθήκες... Πόσα παιδάκια δεν έχουμε όλοι ακούσει στις ειδήσεις που έσκασαν από τον καύσωνα μέσα σ ένα αυτοκίνητο;;

Ααα και κάτι τελευταίο πήγε μια φίλη στη Δανία το χειμώνα και αυτό που είδε ακόμα το σκέφτομαι και τρελαίνομαι... Οι καφετέριες απέξω είχαν παρκαρισμένα καροτσάκια με τα μωρά μέσα!!!!! Τα έντυναν σαν κρεμμύδια κ προστατευτικά, την ώρα που έπιναν ανενόχλητες τον καφέ τους..........τώρα με το λουράκι θα ασχοληθούμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΑΘΕ ΓΟΝΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie έγραψε:

Ααα και κάτι τελευταίο πήγε μια φίλη στη Δανία το χειμώνα και αυτό που είδε ακόμα το σκέφτομαι και τρελαίνομαι... Οι καφετέριες απέξω είχαν παρκαρισμένα καροτσάκια με τα μωρά μέσα!!!!! Τα έντυναν σαν κρεμμύδια κ προστατευτικά, την ώρα που έπιναν ανενόχλητες τον καφέ τους..........τώρα με το λουράκι θα ασχοληθούμε;;;

Ουάου!!!!! Και δε μου λες το πάρκιν χρεώνεται με την ώρα?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα και κάτι τελευταίο πήγε μια φίλη στη Δανία το χειμώνα και αυτό που είδε ακόμα το σκέφτομαι και τρελαίνομαι... Οι καφετέριες απέξω είχαν παρκαρισμένα καροτσάκια με τα μωρά μέσα!!!!! Τα έντυναν σαν κρεμμύδια κ προστατευτικά, την ώρα που έπιναν ανενόχλητες τον καφέ τους..........τώρα με το λουράκι θα ασχοληθούμε;;;

Ο Χριστός και η Παναγία και οι Άγιοι Πάντες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie έγραψε:

Ααα και κάτι τελευταίο πήγε μια φίλη στη Δανία το χειμώνα και αυτό που είδε ακόμα το σκέφτομαι και τρελαίνομαι... Οι καφετέριες απέξω είχαν παρκαρισμένα καροτσάκια με τα μωρά μέσα!!!!! Τα έντυναν σαν κρεμμύδια κ προστατευτικά, την ώρα που έπιναν ανενόχλητες τον καφέ τους..........τώρα με το λουράκι θα ασχοληθούμε;;;

Ασε Τζουλάκι αυτό έγινε στα μέρη μου και ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.

Αλλά αυτό με το παρκιν :angry::angry: Είμαστε καλά? Ελπίζω να μην φέρουν και αυτή τη μόδα εδώ.....:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie έγραψε:

Σισσιώ πήγε στη ΔΑΝΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ μάλλον δωρεάν θα ήταν λόγω κρύου.....

Ναι. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

Χούμορ κάνω!

Αλλά μάλλον το θέμα είναι τίγκα στο δογματισμό όποτε να αραιώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά δε θα μαλώσουμε τώρα και για το πάρκιν ευτυχώς που στο Κιλκίς δεν έχουμε πρόβλημα με το παρκάρισμα και δεν πληρώνουμε..χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται αυτό!!

Χούμορ κάνω, αλλά μάλλον κακό...!!!

Δεν έχω ρέντα σήμερα...

Αλλά οτι το θέμα είναι δογματικό δε μου το βγάζεις απο το μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστό και αυτό!!

Αλλα να μωρέ Julie μου ξέρεις τί δε μπορώ; ...Το δογματιμό!! (αχαχαχαχαχαχα μόνη μου τα λέω μόνη μου γελάω!!)

Γι' αυτό λοιπόν αποτάσσομαι το λουράκι (τρις)

για να αποκατασταθεί η τάξη.

Φανή το αυτό επιθυμώ και υφ' υμάς! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας τελικα δεν πρεπει να αραιωνω και να μπαινω πιο συχνα τι διαβασω πρωι πρωι μολισ ξυπνησα κουφαθηκα που το πηγα που το φεραμε παλι στον θηλασμο καταληξαμε...

α ρε τυρογαριδακι δεν παιζεσαι :silly: ολα φυλακη για να δικαιολογησουμε το λουρι;;;;

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Ευη αμα θέλω να σου αλλάξω γνώμη θα σου γυρίσω τον κόσμο ανάποδα!! Λοιπόν κορίτσια..πάρτε εσείς τους κρατούμενους μας, να πάρω κι εγω το κουταβάκι μου..και να πάμε να τα παρκάρουμε στη Δανια μπας και πιουμε το καφεδάκι μας ανενόχλητοι βρε αδερφέ!!!!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κοριτσια να χαλαρωσουμε λιγακι χιχιχιχι γιατι νομιζα οτι ειχε αρχισει να παρασοβαρευει το θεμα

φανουλα-εγκυουλα! αυτο με την δανια ηταν απο τα χειροτερα που εχω ακουσει ως τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι λες;;; Υπάρχει τίποτα καλύτερο από καροτσο-πάρκινγκ;; χαχαχαχα...Τα λένε οι μαμάδες, τα λένε και τα μωρά!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...