Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τα παιδια που χαθηκαν..


apis

Recommended Posts

ραφαέλ έγραψε:

muller τα ιδια νιωθω κ εγω απλα λογω του μωρου που εχω δεν μπορω να του το δειχνω..Αυτος νομιζει οτι ειμαι εγκυος....καθεται ολη μερα στην κοιλια μου κ φιλαει το μπουμπου μας....θα του παρει κουνια οταν γεννηθει κ θα μου φερει κ λουλουντια, ζουζουνια και money στο νοσοκομειο οταν γεννησω...ετσι μου λεει....μακαρι να μου λεγαν οτι θα ζησει αλλα θα πεθανεις εσυ....

ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΑΥΤΟ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να του δωσω το αδελφακι που τοσο ηθελε...ελπιζω μια μερα να τα κατεφερω...

εκεινη την στιγμη που μου καναν τον υπερηχο καταλαβα κατευθειαν τι γινοταν...αφου η γιατρος δεν μου ελεγε μεχρι να μπει ο γιατρος που με παρακολουθουσε μεσα στο εξεταστηριο..εγω το καταλαβα κ αρχισα να φωναζω φερτε τον γιατρο μου γρηγορα....πιστευα οτι ο γιατρος μου θα το εσωνε.....κ ελεγα γιατι αυτο κ οχι εγω....

λεω καμια φορα αν δεν ειχα τον γιο μου ισως ημουν πολυ χαλια...το μονο που θελω ειναι να μεινω εγκυος μηπως κ το ξεπερασω λιγο...δεν με νοιαζουν οι γιορτες..ποτε δεν με ενοιαζαν κ ειδικα αυτο τον καιρο δεν σκεφτομαι τοσο αυτο που εγινε ισως επειδη ασχολουμε πολυ με τον γιο μου κ του λεω συνεχεια για τον αι βασιλη....δεν ξερω...αλλα οσο κ αν πιστευουμε οτι θα το ξεπερασουμε δεν υπαρχει περιπτωση...περασαν σχεδον 7 μηνες και τα ιδια συναισθηματα εχω γιαυτο που εγινε....

μπαινω σε μαγαζια κ λεω αυτο θα της επερνα κ θα το εδινα στο γιο μου να της το κανει δωρο....πονος κ παλι πονος....

muller το ξερω οτι ο γιος μου με χρειαζεται...οταν μπηκα στο νοσοκομειο τοτε ηταν πολυ στεναχωρημενος κ μου λεγαν οτι κοιμοταν συνεχεια δεν τον ειχα αφησω καθολου με αλλον ποτε...επρεπε να κατσω 5 ημερες στο ιασω κ εκατσα 2 γιατι δεν αντεχα...εβαλα τον γιατρο να υπογραψει γιατι δεν μπορουσα...πεθαινα μακρυα του...δεν με εχει δει ποτε να κλαιω κ ουτε προκειτε....ηξερε οτι ημουν εγκυος απο την πρωτη ημερα που το εμαθα...ηταν 10 μηνων...τωρα ειναι 21 μηνων κ ξερει οτι η κοιλια της μαμας θα παει ψηλα πανω κ θα γεννηθει το αδελφακι του που τοσο αγαπαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μεγάλη η ανηφόρα που πρέπει να ανεβούμε

αλλά όταν φτάσουμε στην κορυφή είμαι σίγουρη ότι

θα μας περιμένουν τα μωράκια μας.

Και τα αγγελάκια μας θα χαμογελούν γιατί οι μαμάδες τους

θΑ έχουν αγκαλιά τα αδερφάκια τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άνθρωπος κρύβει μέσα του τεράστια δύναμη.

Βγαίνει στην επιφάνεια μόνο όταν φτάσεις στα όρια σου.

Κι εγώ αυτά τα όρια τα πέρασα πριν από πολύ καιρό.

Ή που θα τρελαινόμουν ή που θα αγωνιζόμουν για να κρατηθώ.

Κατάφερα να πετύχω το δεύτερο.

Η δοκίμασια μου είναι μεγάλη αλλά είμαι σίγουρη

ότι θα βγω νικήτρια από αυτήν για χάρη του γιου μου.

Ήταν ένας ήρωας και μόνο μια δυνατή μαμά του ταιριάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνη στο σπίτι,παρέα με τις αναμνήσεις των ονείρων

που κάναμε για αυτά τα Χριστούγεννα.

Πόσο πόνο μπορεί να αντέξει ένας άνθρωπος?

Γιατί η ευτυχία στη ζωή να είναι τόσο λίγη?

Ήρθε η μέρα που φοβόμουν καιρό τώρα...

Και οι φόβοι μου βγήκαν αληθινοί.

"Γύρισα" πίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να σε καταλαβω.....θα κανεις κι αλλο παιδακι...μην μου στενοχωριεσαι, μην ξαναπεις αυτην κουβεντα σε παρακαλω, ο θεος δινει ζωη δεν παιρνει την μανα και αφηνει το παιδι, τον αντρουλη σου δεν τον σκεφτεσαι? γινετε αποκουμπι ο ενας για τον αλλο και μην ξεχνας τον υπεροχο πανγη σου...φτου του βρε κουκλι ειναι!!!! ηρεμια σου ευχομαι αυτες τις αγιες μερες και κουραγιο....να εισαι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι οταν εγινε αυτο...ελεγα οτι ποιο ευκολο για μενα ηταν να μπορουσα να δωσω εγω την ζωη μου για να ζησει αυτο....

αυτο εννουσα μην με παρεξηγησετε...ο γιος μου ειναι η ζωη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Μόνη στο σπίτι,παρέα με τις αναμνήσεις των ονείρων

που κάναμε για αυτά τα Χριστούγεννα.

Πόσο πόνο μπορεί να αντέξει ένας άνθρωπος?

Γιατί η ευτυχία στη ζωή να είναι τόσο λίγη?

Ήρθε η μέρα που φοβόμουν καιρό τώρα...

Και οι φόβοι μου βγήκαν αληθινοί.

"Γύρισα" πίσω...

Οι φετινες γιορτες για πολλες απο εμας ηταν παρα πολυ δυσκολες. Ονειρευομασταν μωρακια γυρω απο το χριστουγεννιατικο δεντρο και οχι δακρυα, πονο και αναπαντητα "γιατι??".

Ευχομαι σε ολες μας ενα τυχερο 2010, ενα 2010 καρποφορο και δημιουργικο, το οποιο θα μας χαρισει ο,τι μας στερησε ο χρονος που φευγει: την ξενοιασια μας και ενα γερο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω με την σειρά μου θα ευχηθώ σε όλες τις φίλες απο δω μέσα πρώτα απ'ολα να χουμε υγεία εμεις και οι οικογένειες μας,γαλήνη και ευτυχία στο σπιτικό μας,δύναμη να αντιμετωπίσουμε τα δύσκολα και το 2010 να μας εξοπλίσει με αισιοδοξία για το μέλλον γτ αυτή μας λείπει πιο πολύ απο καθετι άλλο... που θα πάει βρε κορίτσια θα χαμογελάσει κι εμας το χειλάκι μας κι ας κλαίει πάντα ένα μερος της καρδιάς μας για τα μωράκια μας...Χρόνια σας Πολλά - Πολύ Πολύ Ευτυχισμένο το 2010 για όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ολες εμας ,που τα προηγουμενα χρονια μας στερησαν τα παιδακια μας που τοσο περιμεναμε , να ευχηθω το 2 0 1 0 να γεμισει τις αγκαλιες μας ευτυχια και γαληνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου ένα νέο έτος

με πολλά χαμόγελα και αισιοδοξία.

Μακαρί τα άσχημα να φύγουν με το 2009

και το 2010 που έρχεται να φέρει μαζί του

τα καλυτερότερα.

Καλή χρονιά κοπελάρες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα φιλεναδες.....ευχομαι το 2010 να μην ειναι σαν το 2009 για εμας που χασαμε τα μωρακια μας.....υγεια υγεια υγεια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααχ....ναι....κ εγω αυτο ευχομαι βρε κοριτσια....το 2009 τωρα που εφυγε ...να παρει μαζι του ολο τον πονο μας.....δεν ξερω αν αυτο γινετε...θελω να πιστευω ομως, οτι το καινουργιο ετος θα κρυβει πανεμορφες εκπληξεις για ολες μας... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ !!!! ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ !!!!

ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΝ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΤΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΝΕΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ...

ΜΑΝΑ.... ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΛΕΞΗ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γλυκα μας τα αγγελουδια τα αγαπαμε μεχρι εκει που δεν μπορει να φτασει η αγαπη κανενος....κ ξερουμε οτι ειναι στην αγκαλια της παναγιας κ τα προσεχει...κ καθε βραδυ προσευχομαστε γιαυτα....

ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΣΕ ΕΧΩ....ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ....Κ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΥΓΕΙΑ...Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΜΕΙΣ ΠΟΝΑΜΕΕΕ ΚΑΙ ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να περνάνε καλά...μακάρι οι ψυχούλες τους να είναι κοντά στον Χριστούλη κ μακάρι να μην στενοχωριούνται που εμεις εδώ κλαίμε και στενοχωριόμαστε και πονάμε...είναι επειδή τα αγαπάμε και μας λείπουν πολύ...επειδή τα σκεφτόμαστε και θα θελαμε να ήταν εδώ τώρα να παίζουμε και να γελάμε,να τα αγκαλιάζουμε και να τα νανουρίζουμε με τραγουδάκια,να τα ταιζουμε,να τα ξεσκατώνουμε και να μας αρέσει τόοοοσο πολύ αυτή η μυρωδιά γτ μας λείπουν.Εύχομαι να μην πονεσαν οι αγαπούλες μου.δεν αντέχω να σκέφτομαι ότι πόνεσαν και υπέφεραν...Ευλογημένες να είναι οι ψυχούλες τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια....ειδα στο ονειρο μου οτι ημουν εγκυος παλι σε κοριτσακι κ πηγαινα στον γιατρο για υπερηχο..κ μου ελεγε οτι οι μετρησεις δεν ηταν παλι καλες....κ ξυπνησα μες την νυχτα κ ελεγα ευτυχως ηταν ονειρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου το 2010 να μην ειναι σαν το 2009 για οσες χασαμε τα μωρακια μας...να ειναι γεματο υγεια και πανω απ'ολα καρποφορο...υγεια σε ολο τον κοσμο.. :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Πότε επιτέλους θα σταματήσει αυτός ο πόνος?

Όσο περνά ο καιρός,μου λείπει όλο και πιο πολύ.

Τώρα θα ήταν ολόκληρο αντράκι,

όμως είναι ένα αγγελούδι μακριά μου.

Θέλω τόσο πολύ να τον αγγίξω...

Η μανούλα σε αγαπάει βατραχάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia.eimai h anna k eimai 25 xronwn.to 2008 perasa auth th fash k apebala malista sxedon 1 mhna prin ton gamo mou...perasame duskola.6 mhnes meta emeina egkuos!alla htan duskolh egkumosunh.perasa polla,ithela na milaw se kapoion k dustuxws den mporousa.gennhsa prowra alla me noiaei pou exw ton alexandrouko .twra 6 mhnwn einai k omws akoma me ponaei ekeinh h apobolh.a!k to xeirotero einai na se theoroun ipefthinh k otan o giatros eksigei na mh htane suggnwmh!tis skotwneis h oxi autes tis petheres??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...