Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ.....


GIORGIA

Recommended Posts

Βαφτίζω τον γιο μου το Σάββατο και χθες μου έδωσε μια φίλη κάτι γυάλινα δοχεία μέγαλα διάφανα και μου είπε να βάλω μέσα λιχουδιές για τα μικρά παιδιά.Τι να βάλω βρε κορίτσια και πως να τα στολίσω?

Το πρόβλημά μου είναi πως δεν έχω χρόνο να ψάξω στο internet γιατι ο μικρός μου ειναι κομματάκι ζωηρούλης και με θέλει 24 ωρες το 24ωρο παρουσα.Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ! Τι να κάνω μ αυτα τα γυάλινα δοχεία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να βάλεις ζαχαρωτά ή γλυφιτζούρια !!!

όσο για το στόλισμα ... λίγο τούλι και κανένα σχήμα - σχέδιο που να ταιριάζει με τον υπόλοιπο στολισμό της βάφτισης

τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με csig!!Επίσης ξερω απο άλλες μαμαδες οτι τα τζάμπο τους εδωσαν πολυ καλες και οικονομικές λύσεις!!!μπορεις να παρεις παιχνιδακια(έχει κουμπαράδες..μάσκες μικρες κ.τ.λ)να πάρεις τούλι και κοφέτα και να τα τυλίξεις για μπομπονιέρες!!!και για τους μεγάλους θα βρεις πάρα πολλές λύσεις!!με το καλο η βάφτιση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΩΓΩ.

ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΜΠΟΥΡΜΠΥΛΗΘΡΕΣ ΓΙΑ ΦΟΥΣΚΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ(ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ-ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΚΛΠ).

ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ-ΜΟΥΖΟΥΚΙΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΥΝ:woohoo: :woohoo:

ΑΠΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΑΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Η΄ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΚΟΡΔΕΛΑ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...