Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κόστος φωτογράφησης


faiowyn

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.. Έχω μια ερωτησούλα σε όσες βάπτισαν προσφάτως τα μωράκια τους..

Πόσο πηγε η φωτογράφηση στα βαπτίσια?? Γιατί ακούω κάτι τιμές που πλησιάζουν φωτογραφισεις γάμου και έχω τρελαθεί πια :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΕΜΗΣΕ'ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 600ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΗΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα faiowyn

Εμεις βαπτισαμε πριν 2 μηνες σχεδον και μας κοστισε 450 ευρω.

Μεσα στην τιμη ειναι τα δειγματα,80 φωτογραφιες,το αλμπουμ,5 μεγενθυσεις & 2 dvd.Η καθε φωτο περα απο τις 80 παει 1,50 ευρω.

Πανω κατω ολοι εχουν περιπου τις ιδιες τιμες (τουλαχιστον εκει που εψαξα εγω) η μονη διαφορα που μπορει να βρεις ειναι αντι 80 φωτο 100 ή αντι για 5 μεγενθυσεις 1.....

Με το καλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ , ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ......

ΑΣ ΟΨΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.....:blink:

ΕΜΑΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 1.100:angry: (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teo Cool...νομιζω πως εχεις δίκιο τελικά...τα λεφτά της γέννας όντως.. hehehe

Elpi76, που βρήκες τόσο χαμηλή τιμή, Αθήνα είσαι?? (και όταν λες τα δείγματα, εννοείς όλες τις φωτογραφίες σε αρχείο ψηφιακό? γιατι με ενδιαφέρει αυτό)

Επειδή είχα κακό ιστορικό με την φωτογράφηση του γάμου, φοβάμαι να δοκιμάσω κάποιον άσχετο που δεν θα έχω συστάσεις... (ακόμα κλαίω τα λεφτά για την άθλια δουλεια στο γάμο, αλλά στην μικρή μου δεν θα την πατήσω έτσι) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου, δεν ξέρω για κόστος φωτογράφησης βάπτισης, αλλά για το γάμο μας δώσαμε (Αθήνα) 750 Ευρώ με 2 dvd, άλμπουμ κουμπάρας και δικό μας, κάθε μία παραπάνω 1 ευρώ.

Εξαιρετική δουλειά και πολύ καλά παιδιά (Αχαρνών), αν σε ενδιαφέρει, στείλε μου pm.

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

εμενα μου πηγε 600,και ειναι μεσα το dvd το αλμπουμ (80φωτο)

πολυ καλη δουλεια και ειναι στην νεα ερυθραια αν σε ενδιαφερει στειλε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο αντρας μου(Ηρκλειο)που τραβαει βιντεο και συνεργαζεται με φωτογραφους απο οτι ξερω παει γυρω στα 1100..Βρε ΤΕΟ αν το ηξερα θα ερχοσουν εδω και θα σου καναμε καλυτερη τιμη ετσι γιατι εισαι τρελοκοριτσο!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ , ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ......

ΑΣ ΟΨΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.....:blink:

ΕΜΑΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 1.100:angry: (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)

Αληθεια ποιος σας τραβηξε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

faiowyn απο οτι γνωριζω κανενας δεν σου δινει τα "αρνητικα" των φωτο.Οταν λεω δειγματα εννοω ολες τις φωτο για να διαλεξεις ποιες θα βαλεις στο αλμπουμ....

Ειχα βρει και καποιον στα ιδια χρηματα και με περισσοτερες φωτο (100) αλλα προτιμησα τον 2ο γιατι εκανε καλυτερη δουλεια.....

Ο φωτογραφος ειναι στο Αιγαλεω.Αν θελεις πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα... :)

Εμεις βαπτισαμε τον γιο μας τον ιουνιο... ο φωτογραφος μας ζητησε συνολικα 530 ευρω... συμπεριλαμβανονταν στο πακετο 80 φωτογραφιες, 3 dvd, βιντεοσκοπηση στην εκκλησια μονο, μονταζ, και το album το οποιο ειχε ψηφιακο εξωφυλλο... :)

Για το γαμο ειχαμε παει σε αλλον φωτογραφο και μας ειχε παρει το 2006 800 ευρω... πηγαμε να ρωτησουμε και για την βαπτιση και μας πεσανε τ'αυτια οταν μας ζητησε 950 ευρω...:blink: το εχουνε παρακανει... γι'αυτο και πηγα σε αλλον μετα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα...

Εμεις πριν ένα μήνα την βαφτίσαμε (μόνο τα δείγματα έχω δεί) μπορώ να πω ότι όσο μπόρεσα να δώ έκανε καλη λήψη

450€ 100φωτογραφίες,5 μεγενθύσεις, 3dvd και είναι στον Πειραιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια την προηγουμενη κυριακή που βαφτισα τον μικρό μου ειπε ο φωτογραφος (πολύ καλος βεβαια κ τον ξερω χρονια)

ψηφιακο αλμπουμ , 100 φωτο, 2 dvd κ αλμπουμ κουμπαρας = 900 ΕΥΡΩ

αναλογικό αλμπουμ, 100 φωτο , 2 dvd κ αλμπουμ κουμπαρας = 650 ευρω

ακομα το σκεφτομαι γιατι ρε γαμωτο το ψηφιακο ειναι αλλη φαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...