Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΙΔΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ!!:woohoo: :woohoo: ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΩΡΑ!:laugh: :laugh: ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΜΑ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΓΑΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΑΙΝΩ ΣΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΓΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ...:angry: ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ GASTROYLA ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ... ΑΝΤΕ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...ΠΟΛΥ ΨΗΛΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ 9-9-09 ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΙΔΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ:) :) :) :) :)

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες τελικα που δεν υπηρχε ολογος να φοβασαι?????ολα καλα πηγαν!!!!κουκλος ο μικρος!!!!!στον υπερηχο εδειχνε οτι θα μοιασει στον μπαμπα,αλλα τωρα που τον ειδα,μαλλον στην μανουλα μοιαζει!!!!!!!!

να σας ζησει και να ειναι παντα καλοτυχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαστρούλα..(μαλλον πρέπει να αλλαξεις και ψευδώνυμο τωρα...χιχι)να σου ζησει ο αντρακλας!!!πολυ συγκινητική η περιγραφή τοκετού!!Ευχομαι οτι καλυτερο παντα καλοτυχος ο γιοκαρος!!καλη λοχεια και σε σενα...!!Τωρα θα τα ξεχασεις ολα,,και τις κρισεις πανικου..και ολες οι φοβιες σου θα φυγουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κουκλακι!!!φτου του!και η μαμα δε παει πισω βεβαια!

να σασ ζησει να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!να το χαιρεστε!καλη λοχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...