Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

9-9-09 ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ! ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ 3450 ΚΑΙ 58 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!! ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ 7 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΚΟΣΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.... ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!! ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ. ΕΠΑΘΑ ΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΝΙΞΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ 40 ΡΑΜΜΑΤΑ. ΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ... ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΝΩΔΥΝΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑ ΘΑΛΑΣΣΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΕΞΩ. ΟΥΡΛΙΑΖΑ, ΦΩΝΑΖΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ... Η ΤΡΕΛΗ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!! ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΜΟΝΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ. ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ, ΕΠΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ. ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΟΣ. ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΛΟΓΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΜΗΤΕΡΑ. ΑΝ ΗΞΕΡΑ... ΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΛΥΣΩ!! ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΩ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ψυχή μου,συγκινήθηκα!

Τι απίστευτα λογάκια είναι αυτά;Φυσικά και όλες οι γυναίκες αξίζουν αυτή την ευτυχία.

Να σας ζήσει το αστεράκι σας,να το καμαρώνετε κάθε μέρα και να ζήσετε ευτυχισμένοι όλοι μαζί.

Δεν ξέρω τι άλλο να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΩΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΚΡΑΓΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΜΑΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou zhsei o mpwmpakos sou gastroula!Geros na einai k eutyxismenos,to idio k eseis konta tou.Terastios o mikros e?58 ek?Prwth fora akouw gia neoggenhto tetoio arithmo.Mpravo mpravo tha ginete psiloi!!!

Fovithikes e?Mexri th teleutaia stigmh nomizoume oti den tha gennisoume,etsi einai. :P Ma kala phges na kleiseis ta podia sou kale?:P

Ti antanaklastiko einai k auto :P xaxaxaxxa

Sas euxomai oti kalytero.K perimenoume kiollas na doume to mwraki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sxoliasw k ligo to titlo tou thematos sou!

Tha deis se ligo kairo tha sou leipei h koilitsa sou...

Egw me to pou vgika apto xeirourgeio den thn evlepa pia thn epiana k htan plaka,den yphrxe.Omws twra mou leipei,auth k oti ginotan ekei mesamklotsies mpounies :)

Alla den exw parapono mou afhse ena megalo keno.Sa ksefouskwto mpaloni einai twra :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ....

ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!:):kiss:

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΟΥ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΟΣΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ

ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ

Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελιτσα μου...γερος και καλοτυχος!!

ολες φοβομαστε αλλες πιο πολυ αλλες πιο λιγο..

μην τα σκεφτεσαι πια αυτα το μωρακι σου μονο να κοιτας!!!

καλη λοχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινηθηκα πολύ με τα λόγια σου!!σνφ σνιφ...να σας ζήσει και να είναι πάντα ευτυχισμένος και υγιής στη ζωή του! Όσο για τον πανικό που σε έπιασε..δεν πειράζει δικαιολογούνται όλα εκείνη την ώρα!!χεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ Ε? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ? ΑΝΤΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ....ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ!":laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη λοχεια κοπελα μου....να σου ζησει το θαυματακι σου....:) κι γω αρχιζω να φοβαμαι για την γεννα....καθε βραδυ στον υπνο μου βλεπω οτι γενναω και ουρλιαζω απο τους πονους....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα νέα!! :woohoo:

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου και να είναι γερό και ευτυχισμένο!

Είδες που όλα τελικά γίνονται? Τώρα να δεις που θα πάνε όλα ακόμα καλύτερα!!! ΚΑι φυσικά, εννοείται ότι το αξίζεις να ζεις μια τέτοια ευλογία! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!

ΑΧ ΑΥΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το αγγελούδι σου Gastroula!

Και εγώ 09-09 είμαι γεννημένη , το έτος ?δε βαριέσαι!

Να είναι γερό και καλότυχο το μωράκι σου.

Με συγκίνησες με τα λόγια σου , αλλά αυτό είναι το μεγαλείο του να δέχεσαι τέτοιο δώρο στη ζωή σου.

Να εχεις καλά λόχεια και να είσαι ευτυχισμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας ζησει κουκλιτσα μου.. :)

Τι μεγαααααλος μπεμπης......:woohoo:

(η δικια μου ειναι τωρα 61 εκ. που ειναι 2μιση μηνων..) :laugh:

Φυσικα και σου αξιζει τετοια ευτυχια..:)

Να ειστε γεροι και να τον δειτε οπως ποθειτε το πλασματακι σας.

.... Ειναι οντως "καρμπον" ο μπαμπας του, οπως μας τον

ειχες δειξει στον υπερηχο...?

Περιμενουμε φωτο....!!!

Φιλια και καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...