Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

Καλημέρα να σου ζήσει ο παίδαρος, πάντα ευτυχισμένος και υγιής να είναι και συνέχισε να τον χαζεύεις.......εγώ ακόμη χαζεύω τον γιο μου που είναι 4,5 χρονών!!!! εννοείτε και την κόρη μου!!!!

Τώρα θα πρέπει να αλλάξεις και το όνομά σου από γκαστρούλα σε μια ευτυχισμένη μανούλα!!!! εκτός και το αφήσεις για το 2ο!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gastroula μου να σας ζησει ο παιδαρος!Θυμαμαι που μας ελεγες οτι φοβασαι μην πονεσεις, μη λιποθυμησεις κτλ. Ειδες που ο φοβος μονο αρνητικα μπορει να επιδρασει! Τελικα ομως τα καταφερες και γεννησες φυσιολογικα! Φυσικα και αξιζεις τοση ευτυχια! Καλη λοχεια γλυκια μου και με το καλο να σαραντισετε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κουκλάρα μου ο μικρούλης σου!!!! Τί μικρούλης δηλαδή????? Κοτζάμ άντρακλας!!!!!! Καλά σαράντα να έχετε αγάπη μου!!!!! Υπομονή με το μωρό!!!! Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!

πάντα γερός να είναι και να τον καμαρώνεις!!

καλή λοχεία σε σένα μανούλα

να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοριτσαρα μου ο μπεμπαρος σου, σε εκανε να πλεεις σε πελαγη ευτιχιας!!! αντε στο δευτερο τωρα δεν θα σε πιασει πανικος θα το χαρεις!!! φιλια πολλα καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάποια πράγματα τελικά τα συνειδητοποιούμε μόνο όταν κρατάμε αγκαλιά το μωράκι μας!!Τέλος καλό όλα καλά όμως....

Να σου ζήσει ο κούκλος σου(μήπως είναι πανήψηλος???),φιλάκια πολλά,καλή λοχεία σου εύχομαι...Το μπουμπούκι κ τα μάτια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΙ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ, ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

ΡΕ ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥ????????? :-))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σας ζήσει!!! Πολύ ωραία τα λόγια σου, συγκινήθηκα! Καλή λοχεία και ότι εσύ χρειαστείς...εδώ είμαστε!

Αλήθεια θα το αλλάξεις το γκαστρούλα.. :P:P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula να σου ζησει.να ειναι παντα καλοτυχος και γερος.ειδες τι ωραιες στιγμες περνας?τις καλυτερες τις ζωης σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιτσα μου!! σαν τωρα ..θυμαμαι που ησουν στην πολυ αρχη της εγκυμοσυνης κ ειχες ολο αποριες κ φοβιες..και να!! τωρα εχεις το θαυματακι σου διπλα σου!!

να σας ζησειιιιιιιιιιιιι!! να τον καμαρωνετε παντα γερο και δυνατο!! καλη λοχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος!!!

Εύχομαι κάθε ευτυχία στην ζωούλα του!Να τον καμαρώνετε υγιή!

Καλή λοχεία και πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια και στα μπουτάκια του :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι,τα λογια σου τα λενε όλα!!

ετσι οπως διαβαζα αυτα που εγραφες,ενιωσα την αναγκη να σου πω:

τωρα εισαι μια γυναικα πληρης!!

να σας ζησει το αντρακι σας,να ειναι καλοτυχο κι ευτυχισμενο,να εχει καλο δρομο στην ζωη του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...