Μετάβαση σε περιεχόμενο

''DOPPLER''


drop_00

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ DOPPLER ΣΤΙΣ 28/9(ΘΑ ΕΙΜΑΙ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ)ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΙΔΙΩΤΙΚΑ,ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ DVD??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ??ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ DVD ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Εγώ έκανα προχθες το doppler σε ιδιωτικό ιατρείο,την εμβρυομητρική.Διαρκεί περίπου μισή ωρίτσα κ είναι τέλειοοοοο!!!Dvd δε χρειάστηκε να ζητήσω γιατί εκεί δίνουν ούτως η άλλως χωρίς επιπλέον χρέωση αλλά απ'ότι ξέρω δε δίνουν όλοι dvd,αναλογα το ιατρείο.Πάρε ένα τηλεφωνάκι πριν πας κ ρώτησε,έτσι έκανα κ εγώ.Εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ lamoyaki!!!

ΑΠ'ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ DOPPLER ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 32η και 34η ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ.ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Ή ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΞΕΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ xamiloblepousa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO DVD DEN ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ . ΕΧΕ ΕΝΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ)

ΠΕΡΙΠΟΥ 20-25 ΛΕΠΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ.

ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΓΧΡΩΜΟ ( ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΓΧΡΩΜΟ ΥΠΕΡΗΧΟ , ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...)

ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ !!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ juliax!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ντοπλερ το εκανα σχεδον παντα σε καθε επισκεψη!

Καποιοι γιατροι δεν το θεωρουν απαραιτητο να γινει.

Καποιοι αλλοι επειδη εχουν το μηχανημα το χρησιμοποιουν συνεχεια.

Ειναι μια εγχρωμη ψηφιακη υπερηχογραφια που δειχνει την αιματωση του λωρου και του πλακουντα.

Παιρνουν καποιες μετρησεις και βλεπουν πως γινεται η κυκλοφορια του αιματος στο λωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΟ DVD ΑΠΟ ΤΟ DOPPLER.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα σημερα το doppler,το οποιο δεν κρατησε παραπανω απο 10 λεπτα.αυτος ο ανθρωπος βαριοταν και να μου μιλησει.δεν εμεινα ευχαριστημενη.τουλαχιστον μου ειπε οτι ολα ειναι πολυ καλα και πηρα και dvd με την μικρουλα μου! :) αληθεια ποσο κοστισε σε εσας???εμενα μου πηρε 100e για την εξεταση και 10e για το dvd.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

drop_00 έγραψε:

κοριτσια εκανα σημερα το doppler,το οποιο δεν κρατησε παραπανω απο 10 λεπτα.αυτος ο ανθρωπος βαριοταν και να μου μιλησει.δεν εμεινα ευχαριστημενη.τουλαχιστον μου ειπε οτι ολα ειναι πολυ καλα και πηρα και dvd με την μικρουλα μου! :) αληθεια ποσο κοστισε σε εσας???εμενα μου πηρε 100e για την εξεταση και 10e για το dvd.

καλημερα!!!!!εγω το doppler το εκανα την προηγουμενη εβδομαδα και μου πηραν 160 ευρω.... :woohoo: :angry: ...

μια χαρα σου πηρε....

η μικρουλα σου ολα καλα??? ποσα κιλακια ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μια χαρα ειναι η μικρουλα μου.ολα πολυ καλα!ευτυχως!ειναι 1900 gr και ειμαι στην 32η εβδομαδα.επισης μου ειπε ο γιατρος οτι εχει πολυ μαλλι! :P σε ποια εβδομαδα το κανατε εσεις και ποσα κιλα ηταν το μωρακι σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

drop_00 το εκανα μολις μπηκα στην 32 εβδομαδα και ηταν 2150...

να μπαινεις στις μανουλες του νοεμβρη να τα λεμε.....και αλλα κοριτσια εχουν πει ποσο ηταν τα μωρακια τους.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...