Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!.κ οχι μονο! Νο2


Recommended Posts

καλησπέρα αγκαλιτσες μου και ομορφες πλεον μανουλιτσες μου.αργησα παλι αλλα δε μπορώ μακρια σας.Διαβασα τα νεα σας και χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα.ΓΙουνικακι αν δεν εχεις ηδη γεννησει σου ευχομαι τα καλυτερα.Να χεις μια ομορφη και ηρεμη γεννα.

Καταρχάς ...καλρ κοριτσια πως θα αλλαξω το τικερακι μου..ποια θα με βοηθησει..ουτε που θυμαμαι πως εβαλα αυτο,ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΏ!!

ΔΕΥΤΕΡΟΝ...το καμαρακι μου το αστερακι μου το κολοκυθακι μου εγινε 1 μηνα την Δευτερα !! Την Παρασκευη που μας πέρασε πηγαμε και την επισκεψη μας στη παιδιατρο οπου μας εβγαλε ότι ειμαστε 4700 και 56 εκατοστα.Ολα ειναι καλα και το μαναρακι μου δηχνει να τα πηγαινει καλα μονο με το μητρικο.μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να χω και γω αφθονια γαλακτος να χορταινει.

Με τον υπνο μας παμε καλα αλλα παντα επιφυλασομεθα,γιατι υπαρχουν και βραδυα που δε παμε παντα καλα.Ολα ομως ειναι αισιοδοξα.

Επισης θα θελα καποια στιγμη να μου πειτε (αφου η ασχετουσυνη μου δε με εχει ακόμη αξιώσει να το καταφερω μόνη μου)πως περναω φωτογραιφες στο ποστ για να δειτε τη κουκλαρα μου.

Τελικα το τοπικ μας θα ειναι αυτο?

Κοριτσακια μου,Ζοζουνιτσα φαινεσαι πολυ καλα από αυτα που διαβαζω,και χαιρομαι δεοντως!!!Μαριαντακι φιλακια και από εμε τσουπ και ενα καρμακι! ;) Νταλακι να σε καλα κια ευχαριστουμε που σα πιο παλια μας εμψυχωνεις!

Αναστασακο Μαριμαρακι Χαπι μαμ ????

αχ μεχρι να βρουμε οτυς ρυθμόυς μας...

ΦΙΛΟΥΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι μου μια απ τα ιδια!!μπηκα για λιγο να σας χαιρετησω ,να δω τι κανετε...Μαλλον ειμαστε μια απ τα ιδια ολες!!

εκει που δεν μπορουσαμε να κοιμηθουμε απ τη ζεστη...τωρα δεν μπορουμε γιατι τα μπεμπακια πεινανε...αλλαζουμε ταιζουμε...ολη την ημερα τρεξιμο!!

αλλα τι ευτυχια!!!!!!!!εμεις κλεισαμε το μηνα στις 11 και γιναμε 4200 κ 56 ποντους...ποσο μεγαλωσαν τα γλυκουλια μας!!!

θεμα θα ανοιξουμε καινουριο μαλλον εντος της εβδομαδας..περιμεναμε το γιουνικακι μας να γεννησει!! κ μαλλον γεννησε..αλλα χωρις να το ξερω σιγουρα!!! το ιδιο μαλλον κ η επιστημη..

τικερακι ..ξερεις πως να σβησεις το παλιο σου? αν ναι...δες πιο τικερακι σου αρεσει απο τα κοριτσια..αν πατησεις επανω θα σε βγαλει σε δ/νση με τικερακια..εκει θα διαλεξεις ,θα βαλεις τα στοιχεια της μπουμπους κ θα πατησεις copy στο ΗΤΜL νομιζω..δεν θυμαμαι..κ απ το θηλασμο τα χω χαμενα...μετα απς στο παλιο σου τικερακι εκει στο προφιλ κ πατας επικολληση!! φωτο γμτο δεν ξερω ουτε γω!! θα ρθει καμια αλλη οταν τελειωσει το ..ταισμα κ θα μας πει!!!

στελνω φιλια σε ολες τις κουρασμενες αλλα ευτυχισμενες μανουλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησεεεεεεεεε γεννησεεε!!! πω πω τα εχασα!!! η τελευταια μοικανη..η τελευταια εγκυουλα!!! να ναι γερη η κουκλα της!!

πωωω πωωω:( κλεινει το θεμα μας...μετα απο τοσες σελιδες......

ακουω τιτλους και..γρηγορα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΜΑΣ!!!ΓΕΝΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΛΙΝΑΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!:kiss:

ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...