Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ "ΠΡΟΣΠΕΡΜΑ".


annoula30

Recommended Posts

ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ SEX, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΓΧΟ...

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ, "ΠΙΑΣΤΗΚΕ" ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 3 ΜΗΝΩΝ...

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...

ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΤΣΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑ.

ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ.

ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 13 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ.

ΚΙ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΜΑ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΤΟΝ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ.....

ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΩ ΣΚΛΗΡΗ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΕΓΚΡΑΤΗΣ...

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΠΕΤΟΥΣΑΝ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑ ΜΗΝΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σου ζήσουν τα μωράκια σου!

Γιατί δεν σκέφτεσε την πιθανότητα του σπιραλ? Είναι αρκετά σίγουρο και αν δεν θες και αυτό μπορείς να ξεκινήσεις και αντισυλληπτικά.

Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορείτε να τα αφήνετε όλα στην τύχη. Εξάλλου υπάρχουν τόσοι τρόποι.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου,πιστευω οτι πρεπει να συζητησεις με τον συζυγο σου κ να παρετε προφυλαξεις (προφυλακτικο,αντισυλληπτικα,σπιραλ) εφοσον δεν επιθυμειτε κ 3ο μωρο συντομα...ειναι κριμα να υποβληθεις σε μια νεα εγκυμοσυνη εφοσον δεν την επιθυμεις ή ακομα χειροτερα στη διαδικασια μιας αμβλωσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αννα,απ'ο,τι ξερω ειναι καπως σπανιο να μεινεις εγκυος απο τ προσπερματικα υγρα,αλλα τουλαχιστον προσεξτε τις γονιμες μερες,αν βεαια εχεις σταθερο κυκλο,αλλιως πρεπει να βρειτε αλλο τροπο αντισυλληψης,αντισυλληπτικα ισως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα οτι σου ειπαν τα κοριτσια!Βρες την μεθοδο που σου ταιριαζει αμεσα,ο αρμοδιος ειναι ο γιατρος σου να σε βοηθησει,μην το αμελεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου και εγω εμεινα εγκυοσ με το προσπερμα το συζητησα με τον γιατρο μου και μου ειπε οτι αντισυλληπτικα σε γυναικεσ που εχουν τεκνοποιησει δεν συστηνει και μου προτινε το σπιραλ το κοστοσ εχει γυρω στα 300 ευρω και μποορεισ να το κρατησεισ 3 χρονια μετα το βγαζεισ για 6 μηνεσ και υστερα παλι 3 χρονια..

μιλα με τον γυναικολογο σου φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy κ απο εμενα .νασου ζησουν τα ζουζουνια

κ εγω εμεινα εγκυος στο δευτερο μου μεσα στον τριτο μηνα εμεις το θελαμε αλλα δ περιμενα μετην μιση φορα θαεπιανα,..............ζοριζομι παραπολυ βεβαια δ θα αλλαζα τα παιδια μου με τιποτα αλλα ενα τριτο απλα θα ηταν σκωτωμ,α για εμας εγω σκεφτομαι να παρω αντυσυλιπτικα αν κ οαντρας μου εχει αντιρρησεις κ εγω ειμαισε προβληματισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...