Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει κατάλληλη ηλικία;


neni86

Recommended Posts

hope_89 έγραψε:

Γεια σου Νένη!

Εγώ είμαι 20 ετών,έχω ένα κοριτσάκι 3,5 μηνών και περιμένω και το δεύτερο μωράκι μου.

Για πολλούς(ανάμεσα σε αυτούς και οι γονείς μου)έγινα νωρίς μανούλα.Φοιτήτρια,οικονομικά εξαρτημένη απο την οικογένεια μου και χωρίς να έχω αντιμετωπίσει τίποτα(ούτε το κρεβάτι μου δεν έστρωνα :blush: ).Ο σύντροφος μου δυο χρόνια μεγαλύτερος,στα 22.

Τον Σεπτέμβριο του 2008 ( μέσα στην εξεταστική)ανακαλύψαμε την πρώτη εγκυμοσύνη.Τότε ήμουνα 19 και ο Στέλιος 21.

Οι γονείς μας αρνητικοί,δεν θέλανε να ακούσουν τίποτα για εγκυμοσύνη κτλ.Μας έδιωξαν και τους δυο απο τα σπίτια μας και ξεκινήσαμε μαζί απο την αρχή.Δεν ήταν εύκολο αλλά ήταν επιλογη μας.

Για εμένα δεν υπάρχει κατάλληλη ηλικία ούτε κατάλληλη στιγμή.Πάντα κάτι θα υπάρχει που θα μας κάνει να το σκεφτόμαστε.Οικονομικοί ή συναισθηματικοί λόγοι...;)

Όταν το θέλεις δεν το σκέφτεσαι.:)

Τώρα περιμένουμε το δεύτερο παιδάκι μας που ήταν επιλογή μας.Δεν είναι όλα ρόδινα στην ζωή μας,έχουμε προβλήματα.Τώρα έχουν τακτοποιηθεί κάπως τα πράγματα αλλά και πάλι τίποτα δεν είναι τέλειο.

Και θέλουμε και τρίτο και τέταρτο παιδάκι ;) Για πολλούς είναι ''τρελλό'' για εμάς όχι...είναι επιλογή ζωής!

Φιλάκια :kiss:

hope_89 μπραβο κοριτσάκι μου! Πες μου οτι σπουδάζεις κιολλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21

Να σου ζήσει γλυκιά μου το αγγελούδι και είσαι τυχερή που σε κάνει τόσο ευτυχισμένη αυτό το μικρό σας πλασματάκι.

Κ εγώ φοιτήτρια είμαι ακόμη και σε δυο εβδομάδες θα δώσουμε λόγο με τον φίλο-άνδρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ1988

Μικρή μου(είσαι πιο μικρή και από μένα!!) στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθει γρήγορα το μωράκι που τόσο λαχταράς.

Παντρεμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdad έγραψε:

hope_89 έγραψε:

hope_89 μπραβο κοριτσάκι μου! Πες μου οτι σπουδάζεις κιολλας!![/quote:utk3xvba]

Σ'ευχαριστώ!

Τυπικά τουλάχιστον ναι...Πρακτικά το προσπαθώ!Μένω εκτός Ελλάδος και σκέφτομαι προς το παρόν να βάλω στην άκρη τις σπουδές,μέχρι να μεγαλώσουν τα ζουζούνια μου λίγο.Θέλω να ρίξω όλο το βάρος στην οικογένεια μου και όταν πλέον θα είναι πιο ανεξάρτητα,θα πηγαίνουν σχολείο και θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο θα ασχοληθώ σοβαρά με τις σπουδές μου...

Δεν βιάζομαι αλλά δεν τα παρατώ κιόλας.Απλά τώρα μου είναι δύσκολο το εντατικό διάβασμα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89

Νελάκι μου,έχω διαβάσει πάρα πολλές φορές την ιστορία σου εκτός από τώρα και έχω ένα τεράστιο χαμόγελο θαυμασμού κάθε φορά που σε διαβάζω.

Χαίρομαι που τα κατάφερες τόσο όμορφα στην ζωή σου και μπράβο σου που περιμένεις τόσο σύντομα μάλιστα και δεύτερο παιδάκι.Ξέρω πως δεν είσαι παντρεμένη και ότι ζεις στην Γαλλιά τώρα,ωστόσο δεν ξέρω ή δεν θύμαμαι πως περιέγραφες την εγκυμοσύνη σου όταν έμεινες έγκυος στην μικρούλα Άννα.

Είχατε ελεύθερες επαφές με τον σύντροφό σου;

Πάντα αγαπημένοι να ήσαστε και όλα να έρθουν πια όπως επιθυμείτε.

Αλήθεια,την μιικρή πως και θα την ονομάσετε Αννούλα;Στην μαμά-πεθερά σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis καλησπέρα

Όταν εννοείς μικροί για ποιές ηλικίες μιλάμε;

Τι ηλικία ήταν οι γονείς σου όταν σε φέρανε στον κόσμο;

Εσύ,πως είναι τώρα η ζωή σου;Συγκατοικείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 έγραψε:

hope_89

Νελάκι μου,έχω διαβάσει πάρα πολλές φορές την ιστορία σου εκτός από τώρα και έχω ένα τεράστιο χαμόγελο θαυμασμού κάθε φορά που σε διαβάζω.

Χαίρομαι που τα κατάφερες τόσο όμορφα στην ζωή σου και μπράβο σου που περιμένεις τόσο σύντομα μάλιστα και δεύτερο παιδάκι.Ξέρω πως δεν είσαι παντρεμένη και ότι ζεις στην Γαλλιά τώρα,ωστόσο δεν ξέρω ή δεν θύμαμαι πως περιέγραφες την εγκυμοσύνη σου όταν έμεινες έγκυος στην μικρούλα Άννα.

Είχατε ελεύθερες επαφές με τον σύντροφό σου;

Πάντα αγαπημένοι να ήσαστε και όλα να έρθουν πια όπως επιθυμείτε.

Αλήθεια,την μιικρή πως και θα την ονομάσετε Αννούλα;Στην μαμά-πεθερά σου;

Σ'ευχαριστώ!

Βασικά όταν έγινε η σύλληψη της μπουμπούς ήταν η πρώτη ελεύθερη επαφή μας και αυτό λόγω μέθης :blush:

Το Άννα είναι το όνομα της θείας του συντρόφου μου και νονάς της μικρής.Εκείνη μας βοήθησε στα πάντα όταν το είχαμε ανάγκη.Οικονομικά και συναισθηματικά.;) Την αγαπάμε πάρα πολύ :lol: Δεν νομίζω να βγάλουμε ποτέ τα ονόματων των γονιών μας χαχα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinax23

Προσωπικά πιστεύω ότι αυτές οι γυναίκες απλά φοβούνται την αλλαγή που θα έρθει στην ζωή τους μετά από το παιδί για αυτό δεν προχωράνε στο να κάνουν.Σίγουρα συντελούν κ άλλοι λόγοι αλλά πιστεύω πως κυριαρχεί ο φόβος.

Θα ήθελα κ εγώ να μπορώ να κάνω παιδί χωρίς να σκέφτομαι πως δεν είμαι παντρεμένη,πως είναι νωρίς ακόμα,πως θα το πάρουν οι δικοί μου,πως θα το δεχτούν.

Δεν χρειάζεται απαραίτητα να παντρευτείς έναν άνθρωπο,να τον αγαπήσεις χρειάζεται και να μπορείς να συμβιώσεις για να κάνεις ένα μωράκι.

Τέλος πάντων,ο καθένας βρίσκει το δρόμο του και προχωράει όπως και να έχει.

Εύχομαι και σε σας και σε μας ένα μωράκι σύντομα,όλα τα υπόλοιπα είναι πολύ μικρά για μένα.

Σε χαιρετώ,σε ευχαριστω για την κατάθεση της ψυχής σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89

Μπράβο στην θεία του συντρόφου σου και νονά της μικρής που σας βοήθησε τόσο πολύ.Πάντα άξια να είναι η γυναίκα,πάντα τόσο καλός άνθρωπος.

Πως αντέδρασαν τώρα οι γονείς σας που θα βαπτίσετε την μικρή;Θα έρθουν στην βάπτιση;Πως είναι η σχέση σας τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki

Μπράβο σου και σε σένα.Πολύ ανθρώπινο στις μέρες μας μια γυναίκα να θέλει τα παιδιά του άνδρα της.

Μπράβο και πάλι μπράβο και σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 έγραψε:

hope_89

Μπράβο στην θεία του συντρόφου σου και νονά της μικρής που σας βοήθησε τόσο πολύ.Πάντα άξια να είναι η γυναίκα,πάντα τόσο καλός άνθρωπος.

Πως αντέδρασαν τώρα οι γονείς σας που θα βαπτίσετε την μικρή;Θα έρθουν στην βάπτιση;Πως είναι η σχέση σας τώρα;

Η μαμά μου κάτι πήγε να πει σχετικά με το όνομα αλλά δεν συνέχισε :angry: Θα έρθουν όλοι στην βάφτιση(για τη πεθερά μου δεν ξέρω :P ).

Με τους γονείς μου η σχέση είναι καλύτερη...Τώρα υποτίθεται πως τους ''τιμωρώ''και τους στερώ το παιδί και το μοναδικό εγγόνι τους :P

Με τον πεθερό τυπικά...Με την πεθερά καμία επαφή ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chysoyla

Πόσο δίκαιο έχεις.Έτσι είναι όταν ο άλλος είναι ο άνθρωπός σου και εσύ ο δικός του όλα είναι πραγματοποιήσημα.

Με το καλό το μικράκι σας,η ώρα η καλή γλυκιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πεθερά δεν ρίχνει τα μούτρα της καλύτερα,να βάλει νερό στο κρασί της που όλα πήγαν καλά και ο γιός της έχει μια μοναδική γυναίκα,ένα υπέροχο κοριτσάκι και περιμένει και το δεύτερο θαυματάκι του;

Μερικές φορές θυμώνω με τους γονείς που δεν βλέπουν την ευτυχία των παιδιών τους.

Μάλλον τις περισσότερες θυμώνω.

Δεν ξέρω γιατί είναι τόσο αρνητικοί σε κάποια θέματα,δεν ξέρω αν είναι φόβος ή αν είναι κάτι άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 έγραψε:

Η πεθερά δεν ρίχνει τα μούτρα της καλύτερα,να βάλει νερό στο κρασί της που όλα πήγαν καλά και ο γιός της έχει μια μοναδική γυναίκα,ένα υπέροχο κοριτσάκι και περιμένει και το δεύτερο θαυματάκι του;

Μερικές φορές θυμώνω με τους γονείς που δεν βλέπουν την ευτυχία των παιδιών τους.

Μάλλον τις περισσότερες θυμώνω.

Δεν ξέρω γιατί είναι τόσο αρνητικοί σε κάποια θέματα,δεν ξέρω αν είναι φόβος ή αν είναι κάτι άλλο..

Νένη έχουν όνειρα,προσδοκίες και πλάνα για την ζωή των παιδιών τους.Μαζί με όλα αυτά φόβο,ανησυχία,αγάπη,ίσως και κάποια απωθημένα.Όλα υποκινούνται απο αγάπη αλλά μερικές φορές γίνονται κουραστικοί,υπερπροστατευτικοί και πικρόχωλοι :unsure:

Είναι δύσκολο να είσαι γονιός.Προσπαθείς να κάνεις το καλύτερο για το παιδί σου και τελικά εκείνο μετά απο χρόνια μπορεί να σου χρεώνει μια δυστυχία.

Το σίγουρο είναι πως πρέπει να στηρίζουμε τα παιδιά μας ό,τι και να επιλέγουν όσο και αν δεν μας αρέσει ή δεν συμφωνούμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη ακόμα θυμάμαι το post σου που έγραφες ότι ήρθε η πεθερά σου στο νοσοκομείο την ημέρα που γέννησες και περιέγραφες τί σου είπε..:angry:

Είχα στεναχωρηθεί πολύ.. Τέλος πάντων! Αφού είσαστε εσείς καλά οι άλλοι περισσεύουν!!

Η μητέρα μου παντρεύτηκε στα 14 της από προξενιό:( Οι γονείς της χώριζαν και επειδή ήθελε ο πατέρας της να την πάρει μαζί του στην

Γερμανία η γιαγιά μου την πάντρεψε!!:blink:

Έκανε 4 παιδιά μέχρι τα 20 της. Στα 32 της ο μπαμπάς μου πέθανε..:(

Μετά τα 40 της, με προτροπή δική μας άρχισε να φτιάχνει την ζωή της..

Είναι με κάποιον κύριο, τελείωσε το σχολείο που πάντα ήθελε και τώρα στα 51 μπορώ να πω ότι είναι ευτυχισμένη.

Σας έγραψα την ιστορία της μητέρας μου γιατί νομίζω με έχει επηρεάσει στο θέμα των παιδιών. Από τότε που θυμάμαι να σκέφτομαι για οικογένεια (μετά τα 20 μου γιατί πρώτα μόνο δυσάρεστα μας συνέβαιναν) δεν ήθελα παιδιά αλλά ούτε γάμο πριν τα 30 μου και το επιδίωξα.

Ήμουν αρραβωνιασμένη πριν παντρευτώ (αρραβωνιαστήκαμε με τον τότε σύντροφο μου λόγω ανωτέρας βίας! Anyway..) και δεν ήθελα ούτε για αστείο να μου λένε για γάμους και παιδιά. Στα 27 χώρισα, 2 μέρες μετά που έκλεισα τα 30 μου παντρεύτηκα και τώρα περιμένω το πρώτο μου παιδάκι..

Αυτό που θέλω να πω χωρίς να σας κουράσω άλλο είναι ότι κάποιες φορές αυτά που βιώνεις σε επηρεάζουν. Μόλις γνώρισα τον άνδρα μου ήξερα ότι ήθελα οικογένεια μαζί του, ένιωθα σίγουρη για τον εαυτό μου ότι δεν θα έκανα πίσω και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου.

Συγνώμη αν σας κούρασα.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis μου τελικά έχ δίκαιο οταν λέω πως είσαι η εμπνευσή μου ! χιχιχι

Και εγώ έχασα τη μαμά μου, και εμείς παροτρίναμε τον πατερα μου να βρεί μια κυρία (και τη βρήκε) και εγώ χώρισα στα 27 απο μια μεγάλη σχέση (για παιδιά ούτε λόγος) και παντρεύτηκα την ημέρα που έκλεινα τα 30!!

Και τώρα να μαι να σου ζήταω συμβουλές στα πμ γιατί ακόμα και στη σύλληψη , εσύ ξέρεις πως είμαι με τα φάρμακ και όλα!!

Νέλλυ Μπορείς να ψάξεις κάποια κοπέλα που σπουδάζει στη σχολή σου, να σου στέλνει σημειώσεις και υλικό. Ετσι δεν θα χάσεις πολλα απο τις σπουδές σου.

neni86 βλέπεις τελικά πως ενω οι ιστορίες διαφέρουν , η άποψη μας είναι η ίδια. Αν αγαπάς το παιδι που έχεις που θα φέρεις στο κοσμο όλα τα άλλα ειναι περιττά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki μου τελικά έχουμε πολλά κοινα!!! Χαίρομαι γι αυτό!

Ό,τι μα ό,τι θέλεις στείλε μου pm.

Έχασες την μανούλα σου, ε; Νομίζω είναι πιο δύσκολο από το να χάνεις την μητέρα από τον πατέρα.. Μακάρι βέβαια να τους χάναμε σε μεγάλη ηλικία αλλά τέλος πάντων..

Φιλιά πολλά:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΡΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΑΝΩΡΙΜΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙΣ....ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΤΑ...ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΟΥ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 16 ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ 2002.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟΕΙΔΑ ΣΤΑ 16 ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ 2005 ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ 23ΧΡ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝΑ...ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟ 2006 ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΤΙΚΟ ΤΟ 2007 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΛΑ ΗΡΘΑΝ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟ 2002 ΝΙΩΘΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ 3ΧΡΟΝΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax φοβερες ιστοριες!Πραγματικα κι εγω το ιδιο πιστευω!Ηλικιες δεν υπαρχουν...προυποθεσεις ναι!Και πανω απ ολα ο σωστος ανθρωπος!!!!Εγω παντα ηθελα παιδια!Ηταν το ονειρο μου απο μικρη που επαιζα με τις κουκλες!Να μεγαλωσω και να κανω κι εγω παιδακια!Στα 16 γνωρισα τον αντρα μου και ηξερα οτι ηταν αυτος!!!Οταν τα φτιαξαμε μου πε εγω μια μερα θα σε παντρευτω και το εκανε!!!:-)...λοιπον...τοτε αν ερχοτανε ενα μωρο(γιατι υπηρξε υποψια μια φορα μετα απο 7 μηνες περιπου οτι μπορει να ημουν)δεν θα ειχαμε κανενα πρβ θα το θελαμε πολυ...βεβαια τελικα δεν ημουν....και ετσι περασανε 10 χρονια και απλα δεν το σκεφτομασταν...ωσπου μια περιοδο πριν 8 μηνες μου χτυπησε καμπανα...μιλαμε οτι πιστευω πολυ οτι ερχεται μια μερα που βιολογικα σου χτυπαει ρολοι...και επαθα σοκ το ηθελα απιστευτα καθε μερα σκεφτομουν αυτο το πραγμα!Βεβαια επαθε και ο αντρας μου σοκ γιατι ναι μεν θελουμε χρονια παιδια εμενα μου ρθε ξαφνικο και το ιδιο και εκεινου που τπυ το ανακοινωσα!γιατι αλλο να λες θελω και αλλο ξεκιναμε!Ειναι καπως....εχεις να σκεφτεις πολλα ειδικα αν εισαι αγχωτικος σαν τον αντρα μου!

Περασανε 8 μηνες κι ακομα τιποτα....ψιλοκατηγορω εμενα γιατι τοσα χρονια μαζι δεν ειχα κανενα πρβ και απλα το εβαζα σε 2η μοιρα τωρα ομως που το πηρα αποφαση απεκτησα και πρβ με τον θυρεοειδη...και τωρα ακομα περιμενω!

Πιστευω οτι αν υπαρχει αγαπη δεν υπαρχει λογος να σκεφτεσαι τιποτε αλλο...και φυσικα να το θες!Γιατι οπως εχουμε πει πολλες φορες αυτα δεν ερχονται και οποτε θελουμε εμεις...αυτα συγνωμη για τα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...