Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΝΕΙΡΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!


marilou85

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 47 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΝΕΙΡΟ....

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΩΡΟ(ΟΙΚΕΙΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ)Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΜΑΝΤΙΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΚΥΦΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΜΕ ΑΣΠΡΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΡΤΟ.ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.

ΕΚΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ.ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ?

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαριλου μου!Καταρχην λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη αλλα το ονειρο που ειδες ειναι πολυ καλο αν ειναι ασυναισθητο κι οχι απο την επιθυμια σου.Η μαυροφορουσα που ειδες ειναι η Παναγια και μαλλον σε προετοιμαζει να γινεις μανουλα το Σεπτεμβριο!Ευχομαι να ναι οντως ετσι και συντομα να κρατησεις ενα μωρακι στην αγκαλια σου με τα σημαδια Του Θεου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατριχιασα κοπελα μου!!!μακαρι να ναι κατι σιμαδιακο αλλα σκεψου κ απο την αλλην τι σου πε ο γιατρος.μετα τα χριστουγεννα!!!!χρειαζομαστε χρονο μετα απο καποια αποβολη για να συνελθει ο οργανισμος μας κ να ξαναπροσπαθησουμε για ενα ευτυχες κ υγιες αποτελεσμα!!!μακαρι να εισαι ομως εγκυουλα κ η παναγια να σε προστατευσει απο ολα τα κακα του κοσμου!!!!κ γω χθες εχασα για 2 φορα ενα μωρακι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανατρίχιασα και μόνο που το διάβσα...δεν ξέρω τι σημαίνει..εγώ επειδή είμαι΄τέτοιο άτομο θα θεωρούσα ότι μάλλον μου ετοιμάζει η Παναγίτσα κανένα μωράκι αλλά και πάλι θα το άφηνα να έρθει μόνο του , δηλαδή δε θα μετρούσα και τις μέρες..θα περίμενα να δω πως θα εξελισσόταν ο μήνας. Έτσι θα λειτουργούσα και θα σκεφτόμουν εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ lemon kai katti.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ?!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ(ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ).ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΤΕΤΡΙΜΕΝΝΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ..

ΜΟΝΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ,ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ..

Ε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ..

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.

ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεψου και το ενδεχομενο να μεινεις εγκυος με τον νεο χρονο και να γεννησεις τον Σεπτεμβριο......οπως ειδες στο ονειρο.......

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΝ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πως είναι σημαδιακό το όνειρο.Εύχομαι τον ερχόμενο Σεπτέμβρη να μας γράφεις αγκαλιά με ένα μωράκι.

Όλα θα έρθουν για όλες μας.

Να΄σαι καλά γλυκιά μου,η Παναγιά δεν αφήνει καμιά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τα βαλεις κατω θα διαπιστωσεις οτι απο τον Ιανουαριο (αφου σου ειπε ο γιατρος σου μετα τα Χριστουγεννα) μεχρι τον Σεπτεμβριο ειναι 9 μηνες... η εννοουσε οτι τον Σεπτεμβριο θα γεννησεις η οτι τον Σεπτεμβριο θα μεινεις εγκυος, αν το παρουμε απο αυτην την πλευρα... παντως το ονειρο ηταν σημαδιακο και συνηθως η μαυροφορεμενη γυναικα ειναι η Παναγιτσα... εγω τα πιστευω αυτα τα ονειρα γιατι τον τελευταιο καιρο βλεπω κι'εγω μερικα που μου βγαινουν...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται πως τα Χριστούγεννα θα μάθεις ότι είσαι έγκυουλα και τον Σεπτέμβρη θα έχεις την ΠΗΤ σου!! Εύχομαι μ'ένα γερό μωράκι σύντομότατα!! Η μαυροφορεμένη στον ύπνο σου είναι η Παναγία! Εγγυημένα!! Αν θες κάποια στιγμή θα σου γράψω λεπτομέρειες με τέτοια όνειρα δικών μου ανθρώπων που βγήκαν... Τώρα πάω να ξαπλώσω μιας και κοιμάται ο μπόμπιρας.. πριν ξυπνήσει και θέλει μαμ... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.

ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ

Ακριβως αυτο σκεφτηκα οταν διαβασα τομηνυματακι σου!!!Νασαι αισιοδοξη γιατι το ονειρο σου ειναι σημαδιακο και τα χριστουγεννα βλεπω να μας ανακοινωνεις την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!φιλακια πολλα και τον Σεπτεμβρη με ενα γερο μωρο στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!111:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑΑΑΑΑΑΑ........ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ 26 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ....ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΤΗΛ (ΘΕΙΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΗΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΙΟΝΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΙ (ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ)...Η ΘΕΙΑ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ Η ΟΠΟΙΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΑΡΤΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ....ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ 26 ΕΤΩΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα marilou85. Πρεπει να σου πω οτι ανατριχιασα οταν διαβασα το μηνυμα σου και χαρηκα συχρονως γιατι μου φαινεται οτι σ' αγαπαει η Παναγιτσα μας. Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτος ο σεπτεμβρης να ειναι γονιμος.... Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου μου καλημερα κ απο μενα,κατ'αρχην λυπαμαι γι'αυτο που σου συνεβει!Δεν ξερω αν ειχες δει μια δημοσιευση μ'ενα περιεργο ονειρο που ειχα δει κ εγω,θα στο πω κ συγνωμη αν γινομαι βαρετη για καποια κοριτσια επειδη επαναλαμβανομαι,νομιζω οτι αξιζει πραγματικα κ εναι ενα ονειρο που δεν θα ξεχασω ποτε.Ενα βραδυ ειδα ονειρο οτι καποιος μου χτυπησε το κουδουνι του σπιτιου,ανοιγω κ ηταν μια κυρια μεσης ηλικιας με μαυρα κ κρατουσε ενα αγορακι στην αγκαλια της κ μου λεει:μου ειπε η μαρια απο διπλα(η γειτονισσα μου την οποια την λενε ποπη κ το μωρακι της λενε μαρια,ισως ετσι ηθελε να μου δειξει οτι ειναι η παναγια λεγοντας μου το ονομα της)οτι αγαπας τα μωρα κ σου εφερα το διο μου.κρατησα στην αγκαλια μου το μικρο μωρακι ηταν σαν αγγελουδι πραγματικα μετα την ειδα να μενει μεσα στο σπιτι μου σαν να ηταν μητερα μου φροντιζε το σπιτι καθαριζε διαφοαρα ειδα το μωρακι να ειναι στο πατωμα κ να παιζει κ του εφερα ενα γαλαζιο κουβερτακι απ'την ντουλαπα μου για να μην χτυπησει το κεφαλακι του.Ηταν το πιο ομορφο ονειρο που εχω δει ποτε,μετα απο καποιες μερες εμαθα οτι ειμαι στην 5η εβδομαδα κυησης...το μονο σιγουρο ειναι οτι το μωρακι μου θα το βγαλω με το ονομα της Παναγιας!Να εισαι σιγουρη λοιπον οτι γρηγορα θα μαθεις κ εσυ τα ευχαριστα το πιστευω πραγματικα...Να εχεις πιστη κ η παναγια θα ειναι κοντα σε σενα κ στο μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μαθουμε μετά τις γιορτές

ευχάριστα νέα!!!

πήγαινε άναψε κανα κεράκι στη Χάρη της.

να προσέχεις και η Παναγίτσα να σ έχει πάντα καλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ,ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ......:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ:P ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΥΠΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ!ΑΦΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΜΑΝΑ!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΕΛΕΙΚΑ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...