Μετάβαση σε περιεχόμενο

EINAI MPEMPAAAAAAAAAAAAA


Recommended Posts

Μπορει και να ειναι βρε απλως σου το ειπα να το εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου για να μην απογοητευτεις σε περιπτωση που...δεν.Παντως κ εγω που ηθελα σα τρελη κοριτσακι βλεπω τον τσαχπινογαργαλιαρη μου τωρα και δε θα τον αλλαζα με καμια μπεμπα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό η μπεμπούλα σου!:P

Θα σου έλεγα να μην ψωνίσεις απο τόσο νωρίς γιατι άνθρωποι είμαστε,κάτι μπορεί να πάει στραβα :( (Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά και θα ήταν πολύ ψυχοφθόρο να υπάρχουν στο σπίτι πράγματα που προορίζονταν για το μωρό και να τα βλέπει η μαμά)Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλα πρέπει όλες οι εγκυούλες να το έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και να προσέχουμε.

Αλλά άντε..πάρε κανένα ρόζ φορμάκι ή κανένα ζευγάρι υφασμάτινες μπαλαρινούλες!!!:woohoo:

Φιλάκια στην μπουμπούκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Μμμμ! Εγω εχω γιο!

Τι λες? συμπεθεριαζουμε?

Με το καλο να ερθει!

Οπα Μπελίτσα...:P Μας την κάνετε με ελαφρά απο την εκκλησία;;;:woohoo:

Χαχαχα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο η μπουμπου!!!!!! κ εγω προχθε εμαθα κ ειδα οτι ειναι αγορακι!!!!!

αλλα ακομα δεν εχω παρει κατι..θα παω να παρω ομως!!!!! αντε κ ελπιζω στην β επιπεδου να μην στο αλλαξουν!! εμενα κ να μου το αλλαξουν δεν με νοιαζει!!αν κ αποκλειεται..ειδα μια τσουτσουναρα..χιχιχιχχι!!!!

φιλακιααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν τα μωράκια τους....

Εμένα ο γιατρός μου είπε στην β επιπέδου ότι είναι μάλλον κορίτσι. Ρουχαλάκια δεν του εχω παρει ακόμα (αφού θα γεννηθει χειμών), αλλά έχουμε ήδη έτοιμο το δωμάτιο (κ μπαινοβγαίνουμε όλη την ώρα...)

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!

αφού θες πολύ πάρε κάτι, συγκρατιμένα όμως θα έλεγα, έχεις ακόμα χρόνο γοα ψώνια.Μπορείς να πάρεις κάτι πιο ουδέτερο πχ φορμάκι κίτρινο-πράσινο ή κόκκινο που ταιριάζει στα κοριτσάκια κ στα αγοράκια, γιατί άκουσα πολύ αλλαγές στα φύλα, δεν το περίμενα........

matakiaefi έιδες αγόρι ε? μπράβο κ σε σένα , πολύ χάρηκα, θα σου στείλω κ πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πάρεις σίγουρα κάτι για το μωράκι σου, να το χαζεύεις και να σκέφτεσαι θετικά...όλα θα πάνε τέλεια...

Κι έμενα κοριτσάκι είναι και μου το είπανε από την αυχενική...δεν της πήρα τίποτα σε ρουχαλάκι τότε αλλά έπεσα με τα μούτρα στο δωματιό της από τη στιγμή που το έμαθα...

Ζήσε σε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο και γερο να ειναι παντα το κοριτσακι σου

αχ κι εγω κοριτσακι ελεγα θα ειναι και ο γιατρος το ιδιο αλλα βγηκε με λιλι χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό .. να την κρατήσετε κι αγκαλίτσα!!! Γερή και καλότυχη πάντα !! Να ψωνίσεις ότι θες.. Τα θεωρώ προκαταλήψεις και βλακείες αυτά που λένε!! Κι εμένα με πρήζουν ακόμα και τώρα.. αλλά δεν δίνω σημασία πια!! ;) Με το καλό και πάλι η μπέμπα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ste oles kala koritsia skeftika telika mias k tha einai xeimonas otan genithei na tis paro skoufaki gantakia k papoutsakia

apla isos na perimeno ligo akoma mexri ton epomeno mina pou tha mou poun sigoura!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου να ψωνίσεις ότι θέλεις..Κ εμένα έτσι μου λέγανε αλλά εγώ ψώνιζα μανιωδώς...

Απλά αν είσαι ξανθούλα άσε τα πιαστράκια για αργότερα,εγώ το έχω καημό...Μου βγήκε φαλακρούλα κ δε φτάνει που δε μπορώ να της βάλω πιαστράκια,κ με κορδέλα σαν αγοράκι με κοκαλάκι είναι...!!!

Φιλάκια πολλά,όλα να πάνε τέλεια μέσα απ την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopela mou glukeia me to kalo i koroula sou,na pas na tis psoniseis ego 8a to eixa kanei eidi xaxaxaaxaxa,kai ego aurio pao stin giatro mou kai elpizoume aurio na doume ti einai giati stin auxeniki mas eixe gurisei to kolaraki tou,pano apo olla gero na einai alla 8eloume na doume gia na pame na tou psonisoume kati.Filakia pollaaaaa!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...