Μετάβαση σε περιεχόμενο

EINAI MPEMPAAAAAAAAAAAAA


Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 80% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ....ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ .... ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΘΕΛΩ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ..!!!!!:silly:

Κ ΓΩ ΧΑΡΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΝΟ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.....ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ Η ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!

ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ1

ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...

ΕΓΩ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroytina έγραψε:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 80% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ....ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ .... ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΘΕΛΩ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ..!!!!!:silly:

Κ ΓΩ ΧΑΡΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΝΟ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.....ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ Η ΟΧΙ?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κι εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα, δεν θα μπορούσα να κρατηθώ....Να πας και να της πάρεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ κάτι!!!

Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΕΙΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο, τι τελεια νεα:) και εγω περιμενω να σιγουρευτω στην β'επιπεδου γιατι μας κρυβεται συνεχεια αλλα μαλλον και εμενα ειναι κοριτσακι.:) βεβαια εχω και μια επιφυλαξη γιατι στην συνηφαδα μου που της ειπαν 90% οτι ειναι κοριτσι, μετα αφου ειχε κανει και την β'επιπεδου(στην οποια κρυβοταν και δεν μπορουσαν να δουν) τελικα μας βγηκε αγοραρος! και να φανταστεις η πεθερα μου ηταν τοσο σιγουρη και χαρουμενη και πηγε και αγορασε ροζ ρουχαλακια απο την χαρα της! τελικα ισως να τα χρειαστω εγω τα ροζ θα δουμε;)

ευχομαι τα μωρα μας να ειναι πανω απόλα γερα και συντομα να τα σφιξουμε στην αγγαλια μας:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!

Φυσικά να της ψωνίσεις και να της πάρεις ό,τι σου αρέσει!!! Θα σου συνιστούσα να αποφύγεις τις υπερβολές, αλλά και πάλι το 80% είναι υψηλό ποσοστό!

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη και στα ψώνια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΛΕΝΗ Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!! ΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΝ ΠΡΙΚΑ ΤΟΘ ΚΑΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΜΟΝΟ Κ ΠΙΑΣΤΡΑΚΙΑ!!!! ΑΝΤΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroytina έγραψε:

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΛΕΝΗ Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!! ΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΝ ΠΡΙΚΑ ΤΟΘ ΚΑΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΜΟΝΟ Κ ΠΙΑΣΤΡΑΚΙΑ!!!! ΑΝΤΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ!!!

εννοειται να της παρεις οτι θελεις, καταλαβαινω την χαρα σου! φαντασου περσι το νοεμβρη ειχα χασει το κοριτσακι μου, μονο δεν μπορεις να φανταστεις πως εκανε ο αντρας μου μολις του ειπα οτι μαλλον τωρα ειναι κοριτσι. εκλαψε και εκλεγα και εγω μαζι του! οποτε σε καταλαβαινω απολυτα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α α α α α δεν θέλω τσιγγουνιές! Εγώ θα της έπαιρνα, οτιδήποτε θα ήθελα να κρατήσει εκείνη για πάντα ως ενθύμιο από την μαμά της..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 7ο κ μετα παρτου οτι θεσ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroytina έγραψε:

ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ?ΛΟΙΠΑΜΕ....Κ ΠΟΣΟ ΗΣΟΥΝ....ΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΨΩΝΙΣΩ!!!

ημουν 30 εβδομαδων.αλλα μην τα ακους αυτα ειναι προκαταληψεις, αν ειναι να σου τυχει..εγω τοτε δεν ειχα ψωνισει ακομη τιποτα.

για αυτο που χαιρομαι τωρα ειναι οτι παλι ειμαι εγκυος και συντομα εσυ και εγω θα εχουμε στην αγγαλια μας τα αγγελουδια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ!!!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ.....ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΨΩΝΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroytina έγραψε:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 7ο κ μετα παρτου οτι θεσ!!!!

Αστειεύομαι καλέ για την τσιγγουνιά!!!

Το ξέρω τι λένε....Αλλά είχα σε 1 χρόνο 2 εξωμήτρια και πάνω που χάρηκα μου φυγε ο κόσμος από τα πόδια μου, τώρα πάω για την 1η εξωσωματική και αν μου κάτσει θα το κάψουμε κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Θα πιστείς ότι όλα θα πάνε καλά και θα πάνε!

Θετική σκέψη και πίστη! Και ΝΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα το λενε κ καλα για τη μαμα χτυπα ξυλο οτι αν συμβει κατι μετα ειναι ακομα χειροτερο οταν εχεισ ψωνισει για το παιδι......κ μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ, ΠΑΡΤΟ.ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΝ...............

ΔΙΑΝΥΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ, ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο αχ τι τελεια νεα.....με το καλο με το καλο με το καλο......η μπουμπου σας.....τελικα της πηρες τιποτα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο μια γερή μπεμπούλα!!

Η φίλη μας έχει απόλυτο δίκιο! Ζεις την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου και αξίζει να τη ζήσεις πραγματικά!

Κάνε αυτό που νιώθεις καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaroytina φυσικα και να ψωνισεις στο μωρακι σου δεν ειναι καλο να σκεφτομαστε αρνητικα..;) Παντως χωρις να θελω να σε απογοητευσω,κι εμενα μου ειχαν πει και οι 2 γιατροι οτι κατα 80% ειναι κοριτσακι και ειχα τρελαθει απο τη χαρα μου αλλα στον μεγαλο υπερηχο ειδαμε κατι να ξεπροβαλει αναμεσα στα ποδαρακια του...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρινη πρεπει να γεναμε κ τον ιδιο μηνα θα παω το απογευμα με την κουμπαρα μου κατω...και θα δουμε αχ μην μου λεσ τετοια!!!!τωρα που αρχισα να σινιδιτοποιω οτι ειναι μπεμπα!!!

ε τουλαχιστον τον αλλο μηνα θα ξερουμε 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...