Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΣΧΗΜΑ!!!!!!ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ,ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ 19,9 <ΕΧΩ ΑΣΤΑΘΗ ΚΥΚΛΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΤΕΠ 1-8-9> ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ Κ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΙΔΑ ΡΟΖ.ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΑ!!!!!ΠΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΝΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΣΑΝ ΤΣΙΜΠΗΜΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι καλημερα απο χοριακεσ δεν ξερω απλωσ απο ροζ αιματακι που ειχα στην αρχη τησ εγκυμοσυνης μου ελεγε ο γιατρος να ξαπλωνω....

χαλαρωσε οσο μπορεισ και πηγαινε να κανεισ την χοριακη....

αν και δεν σε βοηθησα αρκετα ...

καλα αποτελεσματα σου ευχομαι φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ,ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΗ!!!!!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο να κανεις κοπελα μου ξεκουραση και ολα θα πανε καλα πρεπει να δεσει το σπορακι μην μου αγχωνεσαι καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα μπορει να μην ειναι τιποτα πολλες κοπελες στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχανε αιματακι(εχω το ειχα στον 3ο μηνα επαθα αποκοληση)η κουμπαρα μου ειχε περιοδο μεχρι 4μηνων και οταν σταματησε η περιοδος καταλαβε οτι ηταν εγκυος

να κανεις κανονικα την χοριακη σου και ευχομαι ολα να σου πανε καλα να εισαι αισιοδοξη και ηρεμη αιματακι εχεις ακομη? κατι εχω ακουσει για το αιμα εμφυτεψης μηπως ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λιγο αιμα ειναι φυσιολογικο...

το βασικο ειναι να μην σε πιασει πανικος...να εισαι ηρεμη και θετικη και οοοοολα θα πανε σουπερ!!! καλημερα...με θετικη ενεργεια και χαρουμενα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, και εγώ είχα στην αρ΄χη λίγο αίμα και μερικά τιμπήματα σαν πόνους χαμηλά, είχα μερική αποκόληση του πλακούντα!

Πρωτου΄κανεις οτιδήποτε, ξαπλωνε και περιμενε μεχρι να μηλισεις με το γιατρό σου!Ισως δεν κάνει να σηκωθείς! ψυχραιμία και θετική σκεψη, μην πανικοβάλεσαι!

φιλια, περιμένουμε νεα απο τον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μενα..

Εγω θα λεγα να παρεις πρωτα το γιατρο σου τηλεφωνο και μετα να πας για χωριακη.

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙς ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ Κ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩς ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΩ ΝΑ ΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟς ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ....ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΑ....ΕΧΩ ΑΠΟΓΠΗΤΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI μου μην πανικοβάλλεσαι γιατί αυτό δε βοηθάει...αίμα κι εγώ είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη. πώς μπορεί να σου λέει ότι αυτό είναι περίοδος;η χοριακή μπορεί να είναι χαμηλή αν η σύλληψη έγινε αργα.πάντως ό,τι και να είναι ο οργανισμός κάθε γυναίκας ξέρει πολύ καλά τι κάνει και γιατί το κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεε μην ακουω τετοια! το ισως απο το σιγουρα απεχουν πολυ! κατσε να δεις τα αποτελεσματα! εχω ακουσει για γυναικες που ειχαν περιοδο οσο ηταν εγκυες....και ειδα και αλλα παραδειγματα εδω μεσα! μην εισαι αρνητικη μπορει να εισαι μια απο αυτες! ολα θα πανε καλα σε ξαθε περιπτωση! ειμαι σιγουρη!!! θετικη ενεργεια! τι ωρα θα σου δωσουν τα αποτελεσματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΙς 7 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ.ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΤΩΡΑ ΣΚΟΥΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Η ΒΛΕΝΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΨς Κ ΠΩς ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ....ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μην στενοχωριεσαι .Ηρεμησε και ξαπλωσε .Εχεις και το παιδακι σου να σου δινει δυναμη και κουραγιο.Στην παλινδρομη απο οτι ξερω δεν υπαρχουν συγκεκριμενες αιτιες. Ο οργανισμος δεν δεχεται το κυημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ψηφιζω να μεινεις ψυχραιμη!! δεν εχω ιδεα σχετικα με την ερωτηση σου αλλα την εχει παρει το ματι μου στα αρθρα του μαμμυ (εγκυμοσυνη)

για ριξε μια ματια μπας και βρουμε λυση

ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!μονο κακο μπορει να προκαλεσει ο πανικος! ηρεμα ε? φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI καλημερα κουκλα μου οσο πρασπαθησε να εισαι ηρεμη κ ξαπλωσε,κ εγω ειχα αιμα ροζ-καφε κ λιγο κοκκινο την μερα που εκανα τη χοριακη αλλα ευτηχως ολα πηγαν πολυ καλα,μαλιστα μετα το θετικο αποτελεσμα ειχα κ λιγο πιο κοκκινο αιμα κ δε σου κρυβω πως φοβομουν για το χειροτερο,κ οταν εκλεινα την 7 εβδομαδα αφου ειχαμε δει σακο ξαναειδα αιμα κοκκινο κ αρκετο κ ξαπλωσα 3 μηνες πηγενα μονο τουαλετα κ παλι δοξα το Θεο ολα πηγαν πολυ καλα,γι'αυτο η γνωμη μου ειναι ξαπλωσε κ μη κουνιεσε για τιποτε......φιλακια κ μια γλυκια αγκαλια κοπελα μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαση το οτι εχω περιοδο 40 ημερων αυτες τις μερες πςριμενα περιοδο...λετε να χω εγκυμοσυνη με περιοδο;;;;κ εμετους εχω κ ζαλαδες κ οταν εκανα το self clear βγηκε θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη μου, εύχομαι όλα να πάνε καλά..

Το'χω περάσει κι εγώ αυτό που περνάς, αλλά τότε ο γιατρός μου είχε πει "περίμενε να δούμε τις χοριακές, γιατί έχω δει γυναίκες να τρέχει ποτάμι το αίμα και τελικά, 9 μήνες μετά να γεννάνε το παιδί τους"...

Μπορεί να'ναι αποκόλληση. Ή μπορεί να'ναι περίοδος. Πολλές γυναικες είχαν περίοδο στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης, δεν είναι κάτι σπάνιο. Κάτσε ξαπλωμένη, προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται κι ελπίζω να πάνε όλα καλά... :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω οτι το αιματακι δεν πρεπει να σε ανυσηχει τοσο..αυτο που μετραει ειναι το αποτελεσμα της χοριακης Κατσε ξαπλα και προσπαθησε να ηρεμησεις οσο γινεται..οι γιατροι παντα λενε τα χειροτερα για να ειναι καλυμενοι

Ευχομαι να παρεις καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τρομερο ανχος μακαρι ολα καλα να πανε κ να χω μεγαλη χοριακη!!!!!!σαν να χω περιοδο ειμαι τωρα αλλα εχω κοκκινο καθαρο αιμα ενω κανονικη περιοδο εχω σκουρο κοκκινο!!!!!!τι λετε βρε κοριτσια θα τα καταφερω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...