Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ


ΒΑΣΟΥΛΑ1988

Recommended Posts

βασουλα μου γλυκια....με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα.....αντε να ερθει πολυ πολυ γρηγορα το σπορακι και να κατσει στην κοιλιτσα......φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALLI5 έγραψε:

καλησπερα βασουλα!!!!καλη προσπαθεια να χεις κ γρηγορα ενα μωρακι....ειμαι3 χρονια μεγαλυτερη σου κ χω μια κορη 5 χρ.την εκανα στα 19 μου κ ειλικρινα ηταν η καλυτερη στιγμη της ζωης μου κ δεν εχω μετανιωσει στιγμη για τα ξεγνιαστα χρονια που εχασα,γι αυτο μην κοιτασ ηλικια αν εισαι ετοιμη κ εχεις βρει τον καταλληλο που θα ναι διπλα σου μια ζωη τοτε βουρ στο ψητο!!!!διακοπη κυησης εκανες απο μονη σου η για καποιο προβλημα;

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ..ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ..ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑΣΕΡΑ ΑΚΟΜΗ..ΧΑΧΑ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΕΘΗΚΕ ΣΩΣΤΑ..(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΝΩΘΗΚΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ..) ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!:kiss: :kiss: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχία κι από μένα!Σύντομα μανούλα!Και μη σ ανησυχει τίποτα,δεν χρειάζονταο χρήματα αλλα αγάπη.Εύχομαι να μας ανακοινώσεις γρήγορα τα έυχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ!!!! Κ ΕΓΩ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΟΠΩ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.... ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΑ ΤΟ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΙΣ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ..ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ..ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΟΧΙ ΓΙΟΥΥΥΥΥΧΟΥΥΥΥΥΥ..... ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 25 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!(Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΠΩΣ Η ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Η ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.. ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ!!) ΑΧ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

benediktos έγραψε:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ!!!! Κ ΕΓΩ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΟΠΩ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.... ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΑ ΤΟ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.........

ΑΧ..ΠΑΛΙ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ.. ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

καλη επιτυχία κι από μένα!Σύντομα μανούλα!Και μη σ ανησυχει τίποτα,δεν χρειάζονταο χρήματα αλλα αγάπη.Εύχομαι να μας ανακοινώσεις γρήγορα τα έυχάριστα νέα.

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ... ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ...Κ ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.. ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ... ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ... Κ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ ΕΔΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

benediktos έγραψε:

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ... ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ...Κ ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.. ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ... ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ... Κ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ ΕΔΩ...
ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.. !! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.. !! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποβαλε το ανχος κ ζησε την καθε στιγμη με τον αντρουλη σου κ σιγουρα θα μας πεις την κυριακη ειμαι εγκυος,,,,μακαρι κοπελα μου στο ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου....το πιο ωραιο συναισθημα που βιωνει μια γυναικα ειναι η μιτροτητα γι αυτο φροντισε να την ζησεις κ να την χαρεις χωρις α ν χ ο ς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ?!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.. ΧΑΧΑ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΠΑΩ?? ΤΩΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστα το λες!!!!!!ακου κ μενα !!!!!χθες ειχα πλανταξει στο κλαμα κ σημερα ξημερωσε καινουργια μερα!!!!!ετσι θα εισαι κ συ!!!!αισιοδοξια κ ολα θα ρθουν,,,την κορη μου δεν την περιμεναμε κ ηρθε απροσμενα στις προετοιμασιες του γαμου μας κ τωρα μονο κ μονο απο ανχος τραβαω ολο αυτον τον γολγοθα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ......ΚΑΙ .....ΚΑΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ!!!;)

ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΟ ΥΠΟΝΝΟΟΥΜΕΝΟ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

:P ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ......ΚΑΙ .....ΚΑΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ!!!;)

ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΟ ΥΠΟΝΝΟΟΥΜΕΝΟ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

xaxa.. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..!! ΧΑΧΑ :silly: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βασουλα!!ειμαι η μιχαελα 24 ετων και δεν εχω ακομη μωρακι αλλα νιωθω την αγωνια και τη θεληση σου να γινεις μαμα!!κι εγω τοσο το θελω!ειχα διαβασει και το προηγουμενο θεμα σου και σου ειχα πει βουρρ στο ψητο!!!!!!!:laugh: σου ευχομαι λοιπον να εισαι εγκυος και ολα να πανε τελεια!περιμενω νεα σου..απο που εισαι βασω?εγω απο χανια..περιμενω αγωνιωδως νεαααα:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑ.. ΟΚ ΦΙΛΑΚΙΑ !! ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ.. Η ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ..ΩΧ ΩΧ ΩΧ..!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!! :)) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.. ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΚΥΒΩ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.. JUMBO! ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ.. ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.. ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΚΥΒΩ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.. JUMBO! ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ.. ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου καλησπερα!ειμαι παλι βαρδια νυχτερινη και ανυπομονω να ξημερωσει να παω στο κρεβατακι μου με τον αντρουλη μου!!νοσηλευτρια... με αυτη τη δουλεια δεν μπορω να σου πω να μην κουραζεσαι την εκανα κι εγω 4 χρονια και ξερω ουφφφ..αλλα σιγουρα αυτα ειναι δειγματα που αναφερεις.απλα δεν ειναι με σιγουρια εγκυμοσυνης η περιοδου.εγω παντως σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι ενα μωρακι τοσοδουλικο στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα άφησε άλλη μια μέρα καθυστέρησης...Εγώ θα το έκανα την Δευτέρα :) Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και μην αγχώνεσαι!!!!:kiss:

Καλά αποτελέσματα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.. ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.. ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.. ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΓΧΟΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ.. ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ..ΚΟΥΤΕΣ ΜΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...