Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΙΣΩΣ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ..ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΙΣΩΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ..??ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..???ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΞΕΛΗΧΘΗΚΑΝ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ...Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ 3η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤ. 49,6 ΚΑΙ Η 5η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤ.53,51.Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΚ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ,ΜΟΝΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΘΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΚ23.Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 1898,ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΣΤΗΝ 5Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΣ ΛΙΓΑΚΙ..ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕ ΣΧΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ...

ΕΣΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή μου!

Εγώ την 2η μέρα καθυστέρησης είχα 103 μονάδες και την 6η μέρα 439.

Το θέμα είναι οτι κάθε γυναίκα μπορεί να έχει τις δικές της τιμές.

Υπήρχαν κοπέλες εδώ στο μαμμυ που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλές χοριακές και εξελήχθηκαν σε εγκυμοσύνη! Μην σε παίρνει από κάτω. Υπομονή μέχρι αυριο...

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 kalispera!!!!!

kat arxin oi xoriakes sou mou fainontai mia xara....

oi dikes mou itan 2 mera kathisterisis 368 kai 3 meres meta 1600 monades.min dineis kai polu simasia sto poso anevainei...simasia exei na anevainei esto kai mia monada!!!!ola kala tha deis!!!!pes mes nea sou...

filakia polla

maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

εγω ειμαι απο τις περιπτωσεις χαμηλης χοριακης!!!!

καθε 2 μερες εκανα εξεταση για να δουμε πως ανεβαινει!!!!

ξεκινησα με 52.7

συνεχισα με 92 και μετα αρχισε να ανεβαινει πολυ γρηγορα!!!!

923 και η τελευταια που εκανα ηταν 12.000

ολα πηγαν good!!!!!!!

μην ανησυχεις!!!!!!!!

πες μας τα νεα σου!!!!!!

φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!ΕΤΣΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...!ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ...ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΕΝΗ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ,ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΨΙΛΙΑΖΕΤΑΙ,ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΤΙ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΔΙΚΑ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ...????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου εγω ξεκινησα με 64 χοριακη την ημερα που περιμενα περιοδο...ολα αυτα ειναι σχετικα...λειπει κια η μαριμαρι να σου πει που ξεκινησε με 23....και η κουμπαρα μου με 19 και εχουν και οι δυο τους αυτη τη στιγμη δυο παιδαρους αγκαλια...

ο θεος ειναι μεγαλος και παντοδυναμος...να εχεις πιστη!

καλη επιτυχια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...