Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!!!!ΚΙDER


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ 25 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ (ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ)ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ 11-8 ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.Η ΜΠΕΜΠΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ.ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΕΙΧΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΩΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΤΟΗΤΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΟΠΙΤΑ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΞΑΠΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2 ΠΑΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ.ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΙΜΑ.ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.2.15 ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΛΙΣΜΑ ΕΚΑΝΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΙΣ 4.30.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΩΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΡΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΣΤΑΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΛΑ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΕΦΕΡΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ.ΣΤΙΣ 11.30 ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ.ΚΛΑΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ.

ΣΤΙΣ 12 ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΘΕΙΚΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΟΥ ΤΗ ΔΩΣΑΝΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΓΙΚΟ.ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ Η ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΚΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ.ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕ ΡΑΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΛΙΠΟΘΥΜΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΝΑ ΡΚΩΣΑΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΗ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΚΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΑΥΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευακι μου κ πατριωτακι μου να σου ζησει η μπουμπου κ να την καμαρωνετε.. τελος καλο ολα καλα λοιπον... απολαυσε αυτες τις μοναδικες στιγμες κ ξαχασετα ολα τα αλλα... φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου να σου ζήσει η λιονταρίνα!!!

Όντως το πρώτο κλάμα του παιδιού ΘΕΙΚΟ ΑΚΟΥΣΜΑ!!!

Της εύχομαι υγεία και ευτυχία, καλή τύχη και πολύ αγάπη στη ζωή της!

Καλή λοχεία και καλά ξενύχτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει και η δικια σου νεραιδουλα κιντερακι μου και θα την φιλοξενηση και ενα νεραιδενιο δωματιο!!!! να την χαιρεστε παντα και καλη λοχεια εμεις γεννησαμε με διαφορα 2 ημερων με καισαρικη οποτε ξερω ακριβως σε πια φαση εισαι φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μπουμπουκακι-νεραιδακι σου!Πάντα να σε ξαφνιάζει έτσι ευχάριστα.Γερή,τυχερή και δημιουργική να ειναι όλη τη ζωή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6-7 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιντερακι μου κουκλιτσα μου να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!:woohoo:

Να τη χαιρεστε,να τη δεις και νυφουλα:woohoo: :)

σε φιλω :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ !!!:woohoo:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΠΣ !!!

ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΚΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Η ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΣΟΥ !!!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ...ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!:woohoo: :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

ΠΕΡΑΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑ Ε???

ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ? ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει η μπουμπούκα σου κοριτσάκι μου, πάντα γερή να είναι!!

να τη χαίρεσαι και να τη καμαρώνεις!

καλή λοχείαααα και φιλάκια πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER, μου γλυκια να σας ζησει η μπεμπουλα σας κ να την καμαρωνετε! Πολυ χαρηκα με τα ευχαριστα νεα....να ειναι γερη κ χαρουμενη περιμενουμε κ φωτο...πολλα φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kideraki μου... να σου ζήσει κούκλα μου!!! Να την καμαρώνεις πάντα!! Υγεία πάνω απ'όλα νε έχετε!! Καλή λοχεία και σε σένα!! Όσο για την ταλαιπωρία.. τουλάχιστον άξιζε τον κόπο ε;; Κι εγώ μια από τα ίδια λέω!! Ταλαιπωρήθηκα λιγάκι αλλά μόλις τον βλέπω τον ζουζούνο μου... ο οποίος είναι ίδιος ο μπαμπάς του... γκρρρ :angry: ξεχνάω τα πάντα!! Και τους πόνους που είχα στην μήτρα πόσες μέρες μετά.. κι όλα!!

Να σου ζήσει και πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kider να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!

Περάσατε πολλά αλλά ευτυχώς τώρα είστε αγκαλιά και πολύ ευτυχισμένες :woohoo:

Να την καμαρώνετε πάντα γερή και ευτυχισμένη

Καλή λοχεία και πολλά φιλιά στην νεραιδούλα σου!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΣΟΥ!!ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΡΟΟΠΤΑ..ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου να σας ζήσει η μπουμπού σας!!! Να'ναι γερή, τυχερή και ευτυχισμένη στη ζωή της.. Ταλαιπωρήθηκες κοριτσάκι μου, αλλά άξιζε τον κόπο! :)

Να μου την φιλήσεις και φιλάκια πολλά και σε σένα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kider mou na sou zisei..diavaza to post kai sugkinithika!!!ti na po?yparxei kalitero pragma apo tin genisi enos paidiou?poia xrimata kai pia ptixia...kai ti????auta skeftomai tora pou eimai egkios kai leo...den axizei tipota allo mprosta se ena paidi....sou euxomai olopsixa na einai kalotuxo eutiximsmeno kai na tin kamaroseis opos theleis!!!!!xalali i talaiporia e???????

filakia polla polla!!!kai sto moraki...:) :) :)

maria...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...