Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΙΝΙ !!!!


@ngel

Recommended Posts

συγχαρητηρια κι απο μενα!! να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει το μωρακι στην αγκαλια σας!!

ευχομαι απο καρδιας τους καλυτερους εννεα μηνες της ζωης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου

με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου

ένα γερό μωράκι.

Όλα καλά μέχρι τέλους!!

φιλιά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ.Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΕΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η Aristina :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω οοοοοοοοοολες παρα πολυ ολες για τις γλυκυτατες ευχουλες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Οσες προσπαθειτε για bebe ευχομαι γρηγορα τα ευχαριστα :woohoo: ,οσες περιμενετε να ερθει στο κοσμο το bebe καλη εγκυμοσυνη :kiss: και οσες ειναι ηδη μανουλες να χαιρεστε και να ζειτε την καθε στιγμη του παιδιου σας γιατι ειναι ανεπαναληπτες :laugh:

mpougatsoula,rose25,μαρινιω και ολα τα κοριτσια απο την λιστα ελπιζω να κολλαει αγαπες μου και να σας κολλησω και εσας :woohoo: :woohoo:

αντε και γρηγορα :laugh:

και να σας πω και εγω ειχα ζητησει απο την marouli μολις ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της να με κολλησει και εμενα (αμα το διαβασει θα γελαει) και...:woohoo: ..!!!!!!!

τωρα θα ζαλιζω με τις ερωτησεις μου τα κοριτσια που ετοιμαζονται να γινουν μανουλες και παλι θα αλλαζουμε γνωμες και θα μαθαινουμε η μια απο την αλλη .φιλια πολλα :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

και να σας πω και εγω ειχα ζητησει απο την marouli μολις ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της να με κολλησει και εμενα (αμα το διαβασει θα γελαει) και...:woohoo: ..!!!!!!!

:laugh: @ngel σε κόλλησα τελικά!!! Συγχαρητήρια γλυκειά μου!! Σου εύχομαι από καρδιάς να περάσεις τους 9 ωραιότερους μήνες της ζωής σου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υγειές μπεμπάκι!!

Ας στείλουμε όλη τη θετική μας ενέργεια και στα υπόλοιπα κοριτσάκια της λίστας της Milina ώστε να την εξαφανίσουμε..(τη λίστα εννοώ)

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α κοριτσάκι!!!!!!!! :):)

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωρούλι!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στραβώθηκα κοριτσάκι μου και δεν είδα το θέμα που άνοιξες!!

Να σου ευχηθώ κι εγώ επίσημα λοιπόν, να απολαύσεις τους μήνες που έρχονται και με το καλό να μας ανακοινώσεις ότι έφερες στον κόσμο το μωρό σου!!!

Να είσαι γερή κι ευτυχισμένη πάντα και να δημιουργήσεις μια μεγάλη και υπέροχη οικογένεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω και εσας παρα πολυ και εσεις οτι επιθυμειτε .Milinaki :) ευχαριστω κοπελαρα μου αντε και εσεις βρε μια μια παρτε σειρα να καταργηθει εντελως η λιστα σου και δεν πειραζει θα σου βρουμε εμεις κατι να κανεις αντε και εσυ γρηγορα αγαπη μου με ενα ζουζουνακι:woohoo: τι εχουμε πει στο αλλο Post ?ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ

ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΙΑ :kiss: ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ @ΝGELAKI MOY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πολύ κοπελιά με τα νέα σου!!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά φυσικά αλλά να απολαύσεις όσο μπωρείς περρισσότερο την τέλεια αυτή περίοδο της ζωήσου!!!!

Να έχεις ένα υγειές σποράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια κούκλα μου!!!! Με το καλό να αποκτήσεις ένα πανέμορφο κι υγιέστατο παιδάκι! Να προσέχεις..... την κοιλίτσα σου!!! Τα φιλιά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω και εσας παρα πολυ και εσεις οτι επιθυμειτε .Milinaki :) ευχαριστω κοπελαρα μου αντε και εσεις βρε μια μια παρτε σειρα να καταργηθει εντελως η λιστα σου και δεν πειραζει θα σου βρουμε εμεις κατι να κανεις αντε και εσυ γρηγορα αγαπη μου με ενα ζουζουνακι:woohoo: τι εχουμε πει στο αλλο Post ?ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ

ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΙΑ :kiss: ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ @ΝGELAKI MOY

Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!! Είσαι πραγματικά ένας άγγελος! Μακάρι όλα τα κορίτσια φέτος να βιώσουν το υπέροχο θαυματάκι της ζωής!!

Πολλά φιλάκια στο @ngelaki σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...