Μετάβαση σε περιεχόμενο

πιθανότητα εγκυμοσύνης


anna1988

Recommended Posts

ειχα επαφη με προφυλακτικό την 11η μερα του κύκλου μου χωρις καποιο ατυχημα.μετα από 6 μέρες αρχισα να εχω ναυτίες και μεχρι σημερα εχω δεκατα γυρω στο 37.δεν εχω καποιο αλλο συμπτωμα και οι ναυτίες σταματησαν αλλα τα δέκατα παραμένουν και εχω πονοκεφάλους.εχω κανει τεστ φαρμακείου αλλα ήταν αρνητικό.σε 2 μέρες περιμένω περίοδο.υπαρχει πιθανότητα να είμαι εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, με όλα αυτά που λες, νομίζω ότι αποκλείεται. Τώρα τίποτα δεν είναι απίθανο. Λες, όμως, ότι δεν συνέβη ατύχημα.

Μήπως οι ναυτίες προέρχονταν από κάτι άλλο; Το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε 2 ημερούλες να δούμε τι θα γίνει με την περίοδο. Να ξέρεις, όμως, ότι αν αγχωθείς, είναι πολύ πιθανόν να έχεις καθυστέρηση λόγω άγχους.

Εσύ, θέλεις να μείνεις έγκυος;;; :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το προφυλακτικό δεν έσπασε, τότε αποκλείεται να είσαι έγκυος! Περίμενε 1-2 μερούλες ακόμα, κάνε μια χοριακή να αποκλείσεις εντελώς το ενδεχόμενο και συμβουλέψου τον γιατρό σου!! Εύχομαι να περάσουν οι ενοχλήσεις που νιώθεις γρήγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκείνη την ημέρα εάν δεν έσπασε το προφυλακτικό σίγουρα δεν έμεινες έγκυος.

Τώρα εάν οι γόνιμες σου μέρες ήταν πιο νωρίς ή πιο μετά και κάνατε ελεύθερα δεν ξέρω..

Μήπως όμως είσαι κρυωμένη;

Όπως είπαν και τα κορίτσια εάν δεν έρθει σε μερικές μέρες κάνε χοριακή.

Περιμένουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...