Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΠΛΟΥΜ (harap)


harap

Recommended Posts

Κορίτσια μου επιτέλους έφτασε η ώρα. Την Κυριακή 6/9 θα βαφτίσουμε τον ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ μας. Όλα είναι έτοιμα, απο κέφι μια χαρά, απο άγχος καθόλου μιας και τα περάσαμε και πριν 2 χρόνια με την Μαριλή. Η μικρή μάλιστα είναι μέσα στην τρελή χαρά γιατί θα γιορτάσουμε και τα γενέθλιά της που είναι μετά απο λίγες μέρες (26/9).

Σας βάζω φώτο απο προσκλητήριο, μπομπονιέρες και γλυκό. Να μου πείτε την γνώμη σας γιατί όλα τα φτιάξαμε εμείς.

post-4374-13873934733896_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παράθυρο που βλέπετε είναι τοιχογραφία στο δωμάτιο των παιδιών. Και το κείμενο δικής μου έμπνευσης. Το μοντάζ του αντρούλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα ειναι πολυ ομορφα!

Ειδικα τα βαζακια ειναι σουπερ!

Με το καλο να γινει και η βαπτιση!

Και μεις την Κυριακη βαπτιζουμε τη μπεμπα!

Να πανε ολα τελεια ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!

Κάνατε καταπληκτική δουλειά,εγώ δεν θα τα έφτιαχνα όλα αυτά ούτε στα πιο τρελλά μου όνειρα :blush:

Να σας ζήσει ο μικρός Κωνσταντίνος,πάντα υγιής και χαρούμενος!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου να φανταστείς πως φτιάξαμε 220 βαζάκια, και τις αντίστοιχες μπομπονιέρες. Αλλά δεν με χάλασε. Το διασκέδασα.

lovie να σας ζήσει και εσάς η μικρή. Πολλές βαφτίσεις πέσανε τελικά μέσα στον Σεπτέμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όλα καταπληκτικά!!! Πολύ καλή δουλειά!! Μπράβο σας!! Με το καλό να βαφτίσετε το μωράκι σας και να χαίρεστε και την Μαριλή σας!! Να είστε πάντα καλά και να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου!!

Υγεία πάνω απ'όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μου με το καλο και να σας ζησει!!!

ειναι υπεροχα ολα μπραβο σου!!

το γλυκο οι μπουμπουνιερες ολα ολα..μπραβο !!!

να χαιρεσαι και την κορουλα σου!!!και εμενα 26/09 γεννηθηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μου μπραβο τα εκανες τελικα ολα μονη σου και τα εκανες ΤΕΛΕΙΑ!!!!

σου ευχομαι με το καλο να ειναι γερος ο κωνσταντινος σου και να εχετε παντα τετοιες χαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μου καλημερα.Με το καλο τα βαφτησια και να ζηση το ονομα :) .Πολυ ομορφα ολα ειναι και τα εκανες με πολυ αγαπη.Με το καλο λοιπον να γινουν ολα τελεια :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρα πολύ όμορφα είναι ΟΛΑ!!! :laugh:

Τί χρυσοχέρες που είναι οι μανούλες του mammy !!!;)

Να σας ζήσει!!! Και γαμπρός!!!

Πολλές βαπτίσεις κορίτσια!!!!! Μπράβο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Ευτυχώς είναι όλα σχεδόν έτοιμα και έτσι πιστεύω πως θα το χαρώ όπως θέλω.

Νατάσσα μου και εσείς βαφτίζεστε σήμερα, σωστά? Αντε, με το καλό, καλοφώτιστος ο νεαρός. Και μόλις ξεμπερδέψουμε απο τα "μπάνια" τους, να κανονίσουμε καφεδάκι.

Αχ βρε κορίτσια, περιμένω πως και πως την αυριανή μέρα. Εχει πέσει πολύ προετοιμασία και θέλω να το χαρώ. Η δε Μαριλή περιμένει πως και πως να έρθει ο κλόουν, (κάποιον κλείσαμε τελικά για το τραπέζι).

Με την πρώτη ευκαιρία θα σας κατεβάσω φώτο απο την βάφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας συγχαίρω και εσένα και τον άντρα σου!!όλα είναι τέλεια!!!να σας ζήσει το όνομα και να χαίρεστε και τα δύο αγγελούδια σας!!!φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό η βάφτιση,

όλα καλά να πάνε και να χαιρόσαστε τον μικρούλη.

πάντα γερός, δυνατός και χαμογελαστός να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδα να μας ζήσει ο Κωνσταντίνος και με έχει πιάει το παράπονο που δεν θα είμαι εκεί:woohoo: :woohoo: αλλά ξέρεις το υπαρξιακό μας περιμένω όμως μπομπονιέρια και γλυκό και είμαι και γλυκατζού α και θέλω και φωτογραφίες να δώ φιλάκια και όλα τέλεια για την μεγάλη αυριανή ημέρα φιλάκια και στην Μαριλή και στον Κωνσταντίνο ακι α΄πό τα μικρά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Πράγματι όλα τα φτιάξαμε με πολύ αγάπη. Ελπίζω όταν μεγαλώσει ο νέος να πεί και εκείνος κανένα καλό λόγο για αυτά που του ετοιμάσαμε (χι, χι, χι).

Franita μου σε καμιά εβδομάδα θα ανέβει η νονίτσα πάνω. Θα της δώσω τα χαιρετίσματά σου το βράδυ που θα μιλήσουμε.

Κατερίνα μου εννοείται πως σου έχω φυλάξει ήδη μπομπονιέρα και γλυκό. Μας την έκανε ο Στελλάκης αλλά τί να κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...