Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ


Recommended Posts

Μην ανησυχεις κοριτσακι....εκεινη την ωρα το μονο που θα σε νοιαζει θα ειναι να γεννησεις,ουτε αν πονας,ουτε αν νιωθεις τα ποδια σου.....τιποτα το μονο που θα σκεφτεσαι θα ειναι να γεννηθει καλα το παιδι σου!!!!!!Εγω γεννησα με φυσιολογικο τοκετο παρόλο που εχω 7,5 βαθμους μυωπια,μου εκαναν επισκληριδιο και οταν ειχα πληρη διαστολη μου ελεγε να σπρωξω οταν ειχα μεγαλες συσπασεις για να μην ζοριστω λογω μυωπιας....

Να εχεις μια ευκολη γεννα και ενα υπεροχο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΓΓΙΞΟΥΝ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ :whistle:

ΠΕΡΙΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω να απαντήσω στις ερωτήσεις σου, αλλά σου εύχομαι ολόψυχα με έναν πόνο και να κρατήσεις το μωράκι σου γρηγορα....

Με το καλό....

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ούτε κι εγώ εμπειρία -ακόμα-!

Έχω ακούσει όμως ότι είναι ανώδυνη η διαδικασία και τελειώνει πολύ γρήγορα!

Σου εύχομαι με το καλό, γρήγορα και ανώδυνα να κρατήσεις κι εσύ το μωράκι σου αγκαλίτσα!!

Και περιμένουμε την εμπειρία σου! Να μας τα πεις όλα με λεπτομέρειες!!! Κι εγώ πιθανότατα με καισαρική θα γεννήσω!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαστρούλα μου εφτασε η ωρα ε;;εχω παρα πολυ καιρο να μπω στο μαμμυ και μολις επεσα πανω στην ερωτηση σου!!και γω καισαρικη γεννησα με επισκληριδιο!δεν χρειαζεται να ανυσηχεις για τιποτα!!ολα καλα θα πανε εκεινη την ωρα θα εχεις μεν λιγο άγχος αλλα ολα θα ξεχαστουν..η επισκληριδιο δεν ποναει..απλα ενα τσιμπηματακι θα νοιώσεις!!για τον καθετηρα δεν το συζητω..καθολου...ευχομαι ολα να πάνε καλα!!και με το καλο το μωρακι σου..γιτι δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω παλι να σου ευχηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...