Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΟΤΣΙ MACLAREN TECHNO XLR


Recommended Posts

κοριτσια θελω τη βοηθεια σας!Επειδη μας αρεσει το συγκεκριμενο καροτσι, το εχει παρει καμια;;;τι εμπειριες ειχατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

helenakki και εγω σε αυτο το καροτσι κατεληξα να αγορασω,εχω ακουσει τα καλυτερα!!!μου αρεσουν και τα πολυκαροτσια αλλα μετα απο λιγο καιρο θα ειναι αχρηστα ,ασε που ειναι και πολυ βαρια!!Ψαχνω να το αγορασω απο το internet που ειναι πιο φθηνα και σε χρωμα πρασινο-καφε ωστε να μην δεσμευει σε ενα 2ο παιδι στο μελλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&γω αυτό πήρα, αλλά ακόμη δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει...

Φαίνεται πάρα πολύ καλό πάντως.

& σε σύγκριση με τα υπόλοιπα που είδα φαίνεται πολύ πιο ποιοτικό.

Είχα ρωτήσει και κάποιες κοπέλες από εδω μέσα που το είχαν αγοράσει και ήταν όλες πολύ ευχαριστημένες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!και εμεις εκει εχουμε καταληξει, και μαλλον σε χρωμα γκρι-πορτοκαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΓΚΡΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ, ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΙΔΙΩΣ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2009 ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΩ 330 ΕΥΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλημερα

θελω και εγω να παρω το maclaren xlr. παντου το βρισκω 420€. και δεν το βρισκω πουθενα να το πουλανε On line. σκεφτομαι να παω να το παρω στο λητω μαζι με britax καθισμα αυτοκινητου. λετε στα λητω να μου κανουν καμια εκπτωση?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα.

Το καρότσι απλά είναι τέλειο.

Τώρ βγαίνει και με πορτ μπεμπέ.

Το καθισματάκι αυτοκινήτου για αυτό το καρότσι είναι της recaro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helenakki καλημερα.Αυτο εχουμε και μεις απο τοτε που γενηθηκε ο μικρος μου. Να σου πω τη γνωμη μου,στην αρχη δεν με βολεψε καθολου.Το ειχα παρει γιατι ειναι ελαφρυ,εχει ανακλιση και μπορεις να το χρησιμοποιεις απο νεογενητο,αλλα....στη βολτα δεν με βολεψε.Το χρησιμοποιω απο τοτε που ο γιος μου ηταν 15 ημερων και καναμε τις πρωτες βολτες,δεν ειχα καλο ελεγχο του μωρου.Λογω του οτι το καροτσι "κοιταει" μονο μπροστα. Εχει ενα "παραθυρακι" στο σκεπαστρο για να τσεκαρεις το μωρο,αλλα δεν βολευει.Μετα τομ 6ο μηνα κ αφου το ειχα πια συνηθησει μπορω να πω οτι αρχισα να το βολευομαι.Κατεληξα να βγαλω το σκεπαστρο τελειως για να βλεπω τον μικρο. Τωρα στο δευτερο μωρο κ αφου εχω την εμπειρια θα παρω ενα που να γυρναει κ μπροστα, ετσι ωστε οι βολτες να ειναι ευκολες και για μενα κ για το μωρο,και αυτο θα με βλεπει κ θα ηρεμει αλλα κ εγω δεν θα εχω την εννοια μηπως κανει καμια γουλιτσα (που μου χει τυχει :dry: ) και δεν το παρω χαμπαρι.Ειναι πολυ βολικο οταν το παιδι ειναι μεγαλυτερο,επισης εμενα μου φαινεται χαμηλο,εσκυβα πολυ για να πιασω το μωρο.

Οποτε,η σουμα:

Τσεκαρε να σου ειναι βολικο σε σχεση με το υψος σου,να γυρναει μπρος και πισω το καροτσι,να μην ειναι πολυ βαρυ,να χωραει ευκολα στο αυτοκινητο και να μην ειναι πολυ πλατυ γιατι τα πεζοδρομια μας τουλαχιστον της Αθηνας) δεν ειναι φτιαγμενα για μαμαδες με καροτσια :angry:

Αυτο θα σε συμβουλευα απο την εμπειρια μου.

Καλες αγορες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που βγήκε με το πορτ μπεμπέ είναι με πρόσωπο προς τη μαμά.

Το έχει στον καινούργιο κατάλογο της mothercare.

Μπείτε στο site, κατεβάστε το έντυπο σε pdf κσι δείτε το.

Κατά τα άλλο είναι πολύ ελαφρύ.

Το γυρνάς με το ένα χέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΤΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ(ΜΑΥΡΟ-ΣΑΜΠΑΝΙΖΕ)ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ,420€ .ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300€ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

αυτο δεν το ξερα :) τοτε αλλαζει το πραγμα! :laugh: κριμα που δεν ηταν ετσι οταν το πηρα εγω :(

Ναι, ούτε όταν το πήρα εγώ το είχε.

Σίγουρα θα το έπαιρνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai to kalitero makran!!!To exw apo tote pou gennithike h mikrh mas mexri kai simera pou einai 15 mhnwn.Einai poli elafry kai eykolo.Kserw kapoious pou enw sthn arxh phran alla karotsia telika katelhksan sto maclaren giati einai poly praktiko.

To mono pou tha sou pw einai na tsekareis an xwraei sto autokinhto kai,an exete, sto asanser.

Kales agores!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

η τιμή του είναι στάνταρ (εάν το πάρεις από τον μουστάκα σου χαρίζουν 40 ευρώ σε δωροεπιταγή, οπότε το καρότσι το πέρνεις 380 ευρώ και με τα 40 ευρώ αγοράζεις ότι αλλο θέλεις. παρόλα αυτά εγώ το παρέλαβα μόλις εχθές από το site= www.olivers-baby-care.co.uk και η τιμή του ήταν 245 λίρες & 40 τα μεταφορικά, δηλαδή 310 ευρώ.

εάν πάρεις απόΕλλάδα το περσινό μοντέλο έχει περίπου 100 ευρώ πιο φθηνά-αλλά εάν το συγκρίνεις με το φετινό μάλλον θα θες να αγοράσεις το φετινό!!! B) ελπίζω να σε βοηθησα!

maria έγραψε:

καλημερα

θελω και εγω να παρω το maclaren xlr. παντου το βρισκω 420€. και δεν το βρισκω πουθενα να το πουλανε On line. σκεφτομαι να παω να το παρω στο λητω μαζι με britax καθισμα αυτοκινητου. λετε στα λητω να μου κανουν καμια εκπτωση?????

B)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...