Μετάβαση σε περιεχόμενο

PROVLIMA ME TO SITE


gorgina

Recommended Posts

εχω 2 μερες προσπαθουσα(το βραδυ να μπω αλλα ματαια...)

τελικα ηταν αναβαθμιση ε???? και εγω που τα ιχα βαλει με την συνδεση και ελεγα ενα σωρο για αυτην τι κριμα την κακολογησα χιχιχι

παντως 2 μερες ηταν πολυ καλα γιατι εκανα μια γενικη στο σπιτι βρηκα κατι ξεχασμενες αραχνουλες που ειχαν στησει το νοικοκυριο τους πανω απο το ψυγειο,ανακαλυψα ρυζια απο τον γαμο μου(που εγινε πριν 11/2 χρονο) σε κατι γωνιτσες στο σαλονι,θυμηθηκα και κατι ασιδερωτα που επιτελους τα σιδερωσα και με ευχαριστουν πολυ γιαυτο!!

αλλα η κορυφη ειναι ο αντρας μου που εχει συνηθησει το μαμυ και μου λεει ''τι κανεις εσυ εδω?(στο δωματιο)επαιζε play..δεν πας στο μαμυ να δω και εγω τα δικα μου???'''

του λεω δεν εχει μαμυ αποψε ουτε χθες ειχε εχει προβλημα'' αχχχχ τι κριμα μου απαντα ποια κοπελα το φτιαχνει να την πληρωσω να το κανει!!!!

βλεπετε εχει βρει και εκεινος την ησυχια του χιχι και παιζει play.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta idia pantelaki mou ta idia panteli mou esi den diorthonese me tipota pedi mou.

ipame sagapame min mas to vgazis kai apo ti miti.

kai esi vre sia ti kathese kai tous grafis?afta diadazoun kai lene mia xara nikokires tha ginoun ta koritsiamas an sinexisoume etsi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα παλι τα ιδια ε?

στημενο ειναι!!

παιδια την απειλουνε την κοπελα! θα ειναι τριημερο χωρις μαμμυ μπας και κανετε καμμια γενικη στο σπιτι!

ευκαιρια να μαγειρεψετε οσα περισσοτερα φαγητα γινετε!κακομαθετε τους αντρες σας για λιγο μπας κ σωθουν γαμοι!

αντε τακτοποιηστε τις εκρεμμοτητες σας!

καλα ειμαι σιγουρη οτι οι αντρες θα την πληρωσουν την κοπελα αν μαθουν οτι υπαρχει τροπος να ξεκολλησουμε απο το μαμμυ!

δειτε το σαν μια καλη ευκαιρια να διωξετε τα κατοικιδια που ηρθαν με το ετσι θελω σπιτι σας βλ.αραχνες και τρωκτικα!χαχαχαχα

αντε μπας και χρησιμοποιηθει καμμια κατσαρολα που εχετε κρυμμενη απο το γαμο σας!

μπας και ξεκουραστουν οι ντελιβεραδες...και οι καθαριστριες παρουν ρεπο!

στημενο σας λεω...

οταν φτιαξει γυριζουμε στις παλιες καλες στιγμες...ξερετε αυτες τις στιγμες που η καρεκλα παιρνει το σχημα του πωπου μας ο οποιος ολο και μεγαλωνει λογω ελειψης αθλησης...εκεινες τις ωραιες στιγμες που δεν πλαινουμε πιατα γιατι πολυ απλα τρωμε απο το κουτι της πιτσας απευθειας!εκεινες τις ομορφες μερες που τα μικρα σας δεν κλαινε γιατι τα νανουριζει ο ηχος του πληκτρολογιου!

χαχαχα σας πειραζω...δειτε τη ζωη θετικα και μην σπασετε τον υπολογιστη σας δε φταιει αυτος!

τα φιλια και την αγαπη μου...υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες καλημέρα σε όλες ευτυχώς που η Λένα μας σκέφτεται γιατί αλλιώς εγώ έβλεπα τον άνδρα μου να με χωρίζει καιόχι τίποτε άλλο κάν δύωρο εδώ άλο ένα στο facebbook πάει ελαφρώς πίσω η μεγάλη μου αγάπη το σίδερο πάντως όταν κόλλησε το μάμμυ ήμουν πολύ καλή νοικοκυρά μέχρι που ναι το έκανα το κατόρθωμα σιδέρωσα και του άνδρα ρούχα αλλά και των τρίων τέκνων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Εμενα δεν μου εμφανιζει τις προσφατες συζητησεις με τιποτα!!!Με ταχυτητα ολα καλα

aristina telika kai emena ta idia.ine afto pou lene megali mpoukia fae megali kouventa mi les.ti sti efxi ginete kathe mera??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Εμενα δεν μου εμφανιζει τις προσφατες συζητησεις με τιποτα!!!Με ταχυτητα ολα καλα

Τα ιδια και σε μενα:dry::P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Aristina έγραψε:

Τα ιδια και σε μενα:dry::P :P[/quote:1jhaj4vf]

eksakolouthi na min mpeni stis prosfates sizitisis??????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα δεν ειχα ιδιαιτερο πρβ λιγακι το πρωι με την ταχυτητα...αλλα δεν ασχοληθηκα το εκλεισα οποτε μπορει να ηταν της στιγμης...τωρα ολα καλα προς το παρον!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

2 ΩΡΕΣ.................................

ΕΛΕΟΣ...................................

ΩΣ ΠΟΤΕ?????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...