Μετάβαση σε περιεχόμενο

etoimazomaste k emeis siga siga...(savropinguinos)


savropinguinos

Recommended Posts

epitelous ola mpainoun se mia seira,vrika forema ,pira k papoutsia ,pareiggeila louloudia gia kolumvithra k mpompo k gluka,menei mono doro koumparou k poukamiso gia to eteron hmisi,ksexnao kati koritsia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!:angry:

ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ?:blink:

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :) ... ΚΩΝ/ΝΑ ΕΙΠΑΜΕ

ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΤΕ ? ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ

ΜΠΟΜΠΟ !!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα επειδη και εγω ειμαι μεσα στο αγχος σου γραφω οτι αλλο χρειαστηκα εγω..

κομμωτρια

μακιγιερ

φωτογραφο

και τα πραγματα που αγοραζει η/ο νονα/ος (βαφτηστικα,σταυρο κτλ)

στολισμος εκκλησιας..

μμμμμ...δεν μου ερχεται κατι αλλο αμα θυμηθω θα σου πω..

αντε με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Γιώτα.

Άντε να κάνει μπλουμ να γίνει χριστιανή.

Για τα λουλούδια της κολυμπήθρας ρώτησες τον παππά στην εκκλησία αν αφήνει?

Γιατί παρήγγειλα κι εγώ αλλά μου είπαν ότι σε πολλές εκκλησίες απαγορεύεται ο στολισμός και αγχώθηκα θα πάω στην εκκλησία να ρωτήσω. Μην το πληρώσω τζάμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

epitelous ola mpainoun se mia seira,vrika forema ,pira k papoutsia ,pareiggeila louloudia gia kolumvithra k mpompo k gluka,menei mono doro koumparou k poukamiso gia to eteron hmisi,ksexnao kati koritsia?

Αντε με το καλο!!

Μια χαρα εισαι!! Πανετοιμη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου αντε με το καλο κουτσουνα μου.Νομιζω οτι εισαι οκ απο τα ψωνια.Να φανταστω οτι προσκλητηρια οκ και τα ρουχα του μωρου οκ ετσι?Επισης να σου πω να μην εχις ανχος γτ ετσι την πατησα και εγω και η κολλητιδα με τσακισε.ΧΑΛΑΡΑ φιλεναδα και ολα θα πανε ρολιο :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τωρα που καθεται ησυχα η μικρή να σας τα πω αναλυτικα....μπομπο βρηκα ξυλινες κορνιζες σε σχημα καραβακι οπου η φωτο μπαινει σε 2 μεγαλα φινιστρηνια (δεν εχω ιδεα πως γραφεται) ,τις παρειγγηλα στις σερρες ηθελα 200 αλλα ειχε μονο 192 κομματια,τελικα προχθες που συμπληρωναμε την λιστα δεν μου φανηκε να φτανουν οποτε τυχαια βρηκα τις ιδιες και στο ιντερνετ στο eshopgamou.gr και παρηγγειλα αλλες 60 ,θελω να πιστευω οτι θα φτασουν, γλυκακια εκανα τελικα παστακια απο τον Οκταποδα οσες ξερουν εδω στον Ευοσμο πηγα σημερα κ παρηγγειλα συμπληρωματικα αλλα 50 , για την κολυμβηθρα παρηγγειλα 2 οικονομικοτατα μπουκετα με ροζ τριανταφυλλα κ ροζ κορδελα,Νατασσουλα μου η φιλη μου ειναι κατηχητρια στην εκκλησια αυτη κ μου εδωσε το οκ (δικος μας ειναι ο παπας χαχαχα),Παναγιώτα μου στην είσοδο της εκκλησίας θα βαλω μια μεγαλη μαργαριτα με μπαλονια φουξ με πρασινο κοτσανι ,αυτα για τον στολισμο,δεν ηθελα φορτωμενο να μη σας πω κ καθολου γιατι το μυστηριο εχει σημασια τα υπολοιπα δεν με συγκινουν κ ιδιαιτερα....

Φωτογραφο βρηκα τυχαια στη Νεαπολη πακετο με 120 φωτο,4 20Χ30 κ 2 30χ40 κ 2 ντιβιντι κ αλμπουμ θα μου δωσει κ θα το φτιαξω μονη...

κοριτσια οσον αφορα το δωρο του κουμπαρου....επανειλλημενα τον ερωτω τι θελει και αφου δν μου απαντα (φωτογραφικη δεν θελει,χρυσαφικα δν φοραει) θα στραφω κ εγω στο εθιμο των προγονων μας που ηθελε να ντυνουν το γαμπρο δηλ θα παω στα μαν και μανετι και θα του παρω ενα πουκαμισο κ μια γραβατα(υπολογιζω κανα 160)

κανονισα ηδη να με βαψουν,να κλεισω ραντεβου κ με την κομμωτρια εκτος κ αν ερθει κ μου κανει πιστολακι η μαρθα αλλα ασε καλε να ερθεις ξεκουραστη στη βαπτιση χιχιχι

το φορεμα ειναι ριχτο μαυρο σατεν με ιβουαρ ,πηρα και 2 ζευγαρια γοβες με στρογγυλη μυτη (ναι κ εγω δν τις χωνευα μα αυτες μου αρεσανε δειχνουν κ πιο μικρο το ποδι μου)χαχαχα

Ναι Ελενη μου Κωνσταντινα θα την πουμε!!!Της μαμας μου!!!!

Διαλεξα κ τι θα της φορεσω πριν την εκκλησια ,μια μπλε φουστα λεπτη κοτλε με τιραντες κ εμπριμε πουκαμισακι και παπουτσακια ροζ απο τα ζαρα ....ουφ ελπιζω να μην ξεχασα κατι....αααα η μαμα μου μου πηρε κ ενα μαντώ λεπτό ιβουαρ ....

Ειρήνη πολυ χαρηκα που σε ειδα ξανα εδώ ,φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα...τα προσκλητηρια ετοιμα ,τα εφτιαξα εγώ στον υπολογιστη με θεμα τον Γουιννυ κ τα εδωσα εξω και μου τα εκτυπωσανε ,πηρα κ ροζ φακελους και ετοιμα...

Οσον αφορα τα πραγματα του μωρου δν ξερω ο κουμπαρος (μαλλον η μαμα του κουμπαρου) θα παει μονη της να τα παρει.....ουτε τι νουμερο παπουτσι δεν με ρωτησανε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου τελεια μου ακουγονται ολα!!!!:woohoo: Η ωρα η καλη για τη βαφτιση της γαλανοματας σου!!!Μεγια και τα ρουχα σας,ολα τα καινουρια σας!!!:woohoo: Πολλα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki tzami o oktapodas :) :) .exei teleia glyka pwpw me eftiakses twra.Apo to e-shop gamoy 8a to eyxaristh8eis exei poly kala pragmata kai einai apsogh se ekshphrethsh :) Apsoga giwtaki moy me to kalo ola na ginoyn.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Menei sthn megaloy aleksandroy o ksadelfos moy xixixixi.Bre giwta moy afoy latreyw thn 8essaloniki einai dynaton na mhn kserw ta merh mas :-).Mhn anxonese giwtaki moy gia thn bafthsh etsi kai alliws sas exw tis mpomponiere sas se sena thn anastasia thn ybonh kai se alla 10 koritsia 8essalonikies.Sta telh mallon septembrioy 8a anebw na parw tis foto apo ton fotografo opote stadar 8a sas dw na sas tis dwsw :-).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την Moussa φοβερά γλυκά ο οκτάποδας.

Γίωτα βλέπω έχεις μέσον στην εκκλησία:P

Άσχετο με το θέμα αλλά τι κάνει η μικρή σου σήμερα? όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ!!! ΟΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ! ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΡΟΛΟΪ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ?ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 λεπτά να ανοίξει η σελίδα για να σου γράψω! :angry:

Φιλενάδα όλα με το καλό!

Τα δρομολόγησες μια χαρά!

Καλύτερα νωρίς για να μην αγχωθείς!

Δώρο στον κουμπάρο τι θα πάρεις?

Εμάς ακόμα να μας πουν τι θέλουν. Από αρχές Μαϊου που τους έχω ρωτήσει 700 φορές. Ειπα να τους πάρω κάτι πρακτικό, κάτι που να το χρειάζονται. Ε στην τελική θα πάω να πάρω ότι θέλω εγώ και ας μην τους κάνει! Ε μα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...