Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ


FOTOYLINI

Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΑΙΔΑΡΟΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ! ΜΕ ΨΙΛΟΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΑΣΣΙΝΟ ΣΑΝ ΧΡΩΜΜΑΤΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΕΣΥ, ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ! ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΜΠΡΑΒΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωρακι σου κοπελα μου κ να ειναι παντα υγιές....ειναι πολύ ωραιο το προσκλητηριο κ εγω πηγα σημερα κ ειδα κ μαλλον κ εγω θα το κανω φωτογραφια το προσκλητηριο..θα σας το παραθεσω ελπίζω συντομα....πολύ ωραια παντως η ιδεα σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΓΟΥΣΤΟ!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ.ΔΕΝ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ ΟΣΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟ Η΄ ΤΙΡΚΟΥΑΖ?ΕΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ!

ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ.....ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί όμορφο μωρό. Αντε, με το καλό το καινούριο ονομα.

Όσο για το προσκλητήριο, πολύ καλό, λίγο το χρώμα είναι έντονο για τα δικά μου γούστα, αλλά αν αφού σας αρέσει εσάς, άσε μας εμάς να λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο προσκλητήριο!!! Το λαχανί μου άρεσε γιατί υπερβαίνει το παλιομοδίτικο γαλάζιο και τις αποχρώσεις του που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι για τα αγόρια! Το σχέδιο επίσης πρωτότυπο για βάφτιση. Με κούρασαν πέρισυ τα ίδια και τα ίδια!!!

Άντε με το καλό η βάφτιση και να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...