Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η δική μου εμπειρία γέννας! (eva_25)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΚΟΠΟ !

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ !:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας!!!

Εχετε δίκιο άξιζε τον κόπο! Θα ξαναπερνούσα τα ίδια ξανά και ξανά για το μπεμπάκι μου!!

Αχ κορίτσια είναι όλη μου η ζωή!!!! Δε χορταίνω να τη βλέπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει Ευακι μου η κορουλα αντε ξεφουσκωνουμε ολες και θα παμε στο καινουριο θεματακι μας θα σε δω εκει ε; μη και λειπεις ολες οι αυγουστιατικες θα κανουμε μαζωξη εκει,φιλια πολλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου Ευάκι! Να σου ζήσει η κοκονίτσα σου! Καλό σαράντισμα σε σένα!

Αχ πόσο μα πόσο μου θύμισες το δικό μου τοκετό! Όπως λες... Όλες οι ωδίνες στο μεγαλείο τους κι επιπλέον η καισαρική!

Είναι το αγγελούδι σου καλά? Νιώθεις τρισευτυχισμένη κι ευλογημένη? Αυτό έχει σημασία!

Να'σαι καλά κορίτσι μου, να χαίρεσαι και να καμαρώνεις το αγγελάκι σου!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Μαριαντακι μου!!!

Εννοείται και θα είμαι εκει!!!! Λείπει ο Μαης απο τη Σαρακοστη;; :laugh:

Αντε να γεννήσουν και τα άλλα 4 κοριτσακια μας να μετακομίσουμε στο νεο θεμα!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου σε ευχαριστω γλυκεια μου!!!

Περασες τα ίδια;;; Τότε θα καταλαβαίνεις πολύ καλά πως νιωθω για την καισαρικη!!

Σημασία ομως εχει που τα αγγελούδια μας είναι υγιέστατα!! Πραγματικα, αν έχω αυτό δε θέλω τίποτα άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ευάκι να σου πω... Τα δυσάρεστα συναισθήματα για την καισαρική διήρκησαν πολύ λίγο. Μακάρι να γεννούσα φυσιολογικά το πρώτο μου και με καισαρική το δεύτερο για να βίωνα και τις δύο εμπειρίες... Έτσι είμαι εγώ γενικώς... Συλλέκτης εμπειριών! :P

Αλλά όπως το λες!

Η υγεία των παιδιών μας και η δική μας πάνω από κάθε φυσιολογικό τοκετό, καισαρική, επισκληρίδιο, θηλασμό, μπλα μπλα μπλα...

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι σημασία έχει ότι το μπεμπουλίνι είναι καλά, εσύ είσαι καλά και χαίρεστε τώρα ο ένας τον άλλο! Να σου ζήσει λοιπόν, καλή λοχεία και ανάρωση και όπως είπες, όλα ξεχνιούνται! Κι εγώ ονειρεύομαι κάπως τον δικό μου τοκετό, αλλά προτεραιότητα έχει η μικρούλα μου. Αν έχουμε εκπληξούλες δεν θα κάτσω να σκάσω ΚΑΙ γι'αυτό! Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η Β΄ΛΕΠΩ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥΩΡΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΥΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΦΤΑΝΕΙ..ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva mou na sou zisei i koroula sou k na eiste panta etsi eutixismenes, geres k dinates!!!!

Talaiporithikes ligaki alla doxa to theo ola sas pigan mia xara!!!!

Me kaisariki... fisiologika....simasia pleon exei na genniounte gera morakia k apo kei k pera ola xeperniounte!!!!!

Pleon pragmatika den me noiazei me poion tropo tha gennithei k o dikos mou mpompiras arkei opos les k esi na min kindineusei esto k ligo!!!!!

Perimenoume foto tis zouzounas sou....Na doume ti Augoustomorofatsa exei k auti!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ.ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ-ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι να σου ζησει η κορακλα σου!!!!Να'ναι παντα καλα το γλυκο μου!!!!!!!

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα παρολη την ταλειπωρια σου!Ολα ξεχνιουνται!!!!Αυτο το κλαματακι και η πρωτη αγκαλιτσα....ΠΟΤΕ!!!!!!!

Τα φιλια μου κ στις δυο!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου... να σου ζήσει κούκλα μου!! Πάντα γερή και δυνατή!! Καλή λοχεία και σε σένα!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Μπορεί να ταλαιπωρήθηκες, αλλά πιστεύω πως άξιζε τον κόπο.. ε; Πολλά φιλάκια και στις δυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου.

Θα βάλω και φωτό όταν μπορέσω...

Αναστασάκο, νταλια φιλάκια πολλά πολλά στα αυγουστομωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!!!!!!!!!

Πάντα με υγεία κ ευτυχία να μεγαλωνει!!!!!!!!

ανατρίχιασα με την περιγραφή, σκέφτηκα εμένα πότε θα έρθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασει ο καιρος πριν το καταλάβεις!

Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς όσο εγώ αλλά όπως και να χει ευκολα η δύσκολα, με φυσιολογικό ή καισαρική , η μέρα της γέννησης του παιδιού σου θα σου μείνει αξέχαστη! Η στιγμή που θα το πιάσεις αγκαλιά θα σε κάνει να ξεχάσεις τί πέρασες!

Εγώ ξέχασα τα πάντα! Ακόμα και πού βρίσκομαι! Τη στιγμή που αντίκρισα το βλεματάκι της, δεν έβλεπα,δεν ακουγα, δεν αισθανόμουν τίποτα άλλο!

ΗΜΟΥΝ ΕΓΏ Κ ΕΚΕΊΝΗ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ! ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ! ΑΧ! Καθε φορά που το σκέφτομαι τρελαίνομαι!! Οπως και κάθε φορά που την κοιτάω!! Σκέψου ότι επειδή είχα δύσκολη εγκυμοσύνη έλεγα ότι δε θα κανω άλλα παιδιά!! Τώρα θέλω πολλά!!!! Μακάρι να τα καταφέρω φυσιολογικά στο επόμενο!!!

Με το καλό το μπεμπέ σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως ειχες την ατυχια να ταλαιπωρηθεις τοσο πολυ και τελικα να υποβληθεις σε καισαριη , απο την αλλη αυτο ομως δειχνει οτι ο γυναικολογος σου το παλεψε ηθελε το καλυτερο για σενα και το παιδι .Αυτη τη στιγμη θα ζεις το καλυτερο ονειρο θα βλεπεις το μωρακι σου να μεγαλωνει καθε μερα καινα αλλαζει .Κια εμνα ο μικρος ειχε στην αρχη παραξενο σχημα στο κεφαλακι του αλλα μετα φτοιαχνει .Σημασια εχει οτι ολα πηγαν μια χαρα .Να σου ζησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και κρατας το θαυματακι σου αγκαλιτσα!Να σου ζησει η κορουλα σου,να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη και να σου δινει παντα χαρες!Καλη λοχεια να εχετε και να μας την βαλεις σε φωτο να την δουμε;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...