Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑ!


ntina21

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ - ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ...?(2 - 3 ΠΧ)... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!απο οσο γνωριζω ναι.Μπορεις να μεινεις εγκυος γενικα μεσα σε ολο το μηνα,αλλα ειναι λιγοτερες οι πιθανοτητες εκτος των γονιμων ημερων.

πιασαμε κανα σπορακι?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina21 και εγω εχω αυτην την απορια μεχρι να μου ερθει η περιοδος του σεπτεμβριου δηλ.7 με 8 του μηνα.ο αντρας μου ξεθαρεψε μολις μου τελειωσε η περιοδος του αυγουστου.χαχαχα λες να ειμαστε απο τις σπανιες περιπτωσεις?πολυ θα το ηθελα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΒΕΒΙΣΝΙΚ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ!!!!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΑΣΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina21 κουκλίτσα μου θέλεις να σου πω τι έπαθα εγώ 2 φορές?

Μου ήρθε 20 μέρες μετά την πρώτη μέρα περιόδου (2 φορές μέσα στον ίδιο μήνα). Πράγμα που σημαίνει ότι 14 μέρες ακριβώς πριν, έκανα ωορρηξία. Πράγμα που σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία την 6η μέρα της περιόδου. Άρα και με περίοδο θα μπορούσα να είχα συλλάβει. Βέβαια μιλάμε για εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις. Συνήθως ο κύκλος είναι 28-30 ημερών και η ωορρηξία γίνεται στις 14-15 μέρες ή και κανα δυο μέρες μετά.

Αλλά όλα είναι πιθανά! Να ξεθαρεύετε συχνά μέσα στον μήνα και το θαύμα δε θα αργήσει να γίνει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕΣ!!! ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ntina21!κι εγω με τον αντρα μου εχουμε ελευθερη επαφη μονο αμεσως μετα την περιοδο αλλα ως τωρα δεν εχει τυχει..σε μενα.γιατι σε πολλες περιπτωσεις εχει συμβει και ευχομαι να σου στυχει αφου το θες :P:) περιμενουμε νεακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!:) ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΟΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΞΕΘΑΡΕΨΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΞΕΘΑΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ....ΧΧΙΙ:laugh: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina21 έγραψε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!:) ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΟΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΞΕΘΑΡΕΨΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΞΕΘΑΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ....ΧΧΙΙ:laugh: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!:woohoo:

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NTΙΝΑΚΙ μου,εχω μπει σε διαφορα σαιτ αναζητωντας σχετικα μετις γονιμες μερες,ποτε ειναι και τα λοιπα.

Λοιπον μπορει να μεινεις εγκυος ακομη κιαν ερθεις σε επαφη κατα την περιοδο,διοτι τα σπερματοζωαρια αντεχουν εως και 3 μερες το maximum και παραμενουν κρυμενα μεσα σου,πεφτει το ωαριο πχ 8η μερα του κυκλου σου και ...........bingooooooooo;) νατο το μωρακι!!!

μιλοντας με ενα φιλο Εντατικολογο μου ειπε πως οι γονιμες μερες ειναι σχεδον ενας μυθος οτι ειναι 14η μερα διοτι φωτεινο παραδειγμα η συζυγος του που καταφερε να μεινει 2 φορες εγκυος την 8η μερα του κυκλου της!

Ευχομαι νασαι εγκυουλα !!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...