Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαλλί της Γριάς!


Καλλιοπώ

Recommended Posts

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας!

Είδα πώς αντί για γλυκάκι μπορώ να προσφέρω στη βάφτιση μαλλί της γριάς. Άκουσα διάφορες γνώμες από τον περίγυρο μου αλλά θα προτιμούσα τη γνώμη κάποιου που το έχει δοκιμάσει ή "πετύχει" σε άλλη βάφτιση.

Είναι πρακτικό ή λερώνει? Γνωρίζετε κόστος και πού μπορώ να το βρω? (Αθήνα)

Καμιά άλλη πρωτότυπη ιδέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλλιοπακι πρωτοτυπο δε λεω αλλα λερωνει πολυ...μηπως τα παρουν οι μαμαδες που θα τους κανουν χαλια τα καλα τους ρουχαλακια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλιοπώ souper! Δε νομίζω έτσι να λερώνει... Αλλά και στην τελική τι να κάνουμε? Παιδιά είναι, θα λερωθούν... Και περισσότρες πιθανότητες έχουν να λερωθούν με το προφιτερόλ ή το παστάκι παρά με το μαλλί!

Τέλεια ιδέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ετσι ειναι τελειο και πολυ πρωτοτυπο!!!εγω νομιζα οπως το δινουν στα λουνα παρκ..:blink: Τωρα που θα το βρεις δε ξερω(ειμαι απο κρητη)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τελεια.τα ειχα παρει και εγω αλλα οχι στην βαφτιση για τα γενεθλια του μικρου και τα μοιρασα στα παιδακια.Τα πηρα 2 ευρω.Δεν λερωνει,μονο γυρω απο το στομα τους μπορει να μεινει το χρωμα κυριως το σιελ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλιοπώ πολύ όμορφη και πρωτότυπη ιδέα

Δεν νομίζω να λερωθούν τα παιδάκια,αλλά και να λερωθούν σίγουρα θα το έχουν απολαύσει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλλιοπω σουπερ ειναι!το ειχα για γλυκο στη βαφτιση του γιου μου και δεν εμεινε ουτε ενα για δειγμα!Νοστιμο και αρεσε και σε μικρους και σε μεγαλους.Αρκει να πετυχεις καλης ποιοτητας.Εγω το πηρα απο το Μαρουσι απο ενα μαγαζι με βαπτιστικα 1,40 το κουτακι με ΦΠΑ.σου βαζω και φωτο,θα κοιταξω να δω ποιας εταιρειας ηταν και θα σου ξαναγραψω.

Σου στελνω πμ με τα στοιχεια του μαγαζιου.

Επισης τους αρεσε σαν ιδεα,το βρηκαν πρωτοτυπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...