Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ...ΑΛΛΑ....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ..ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15-16/08 ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 14/8 ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ??ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΙΝΟΧΕΠ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ...ΕΠΙΣΗΜΑ!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΧΙΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ.ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΠΡΙΝ 48 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΨΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ SITE ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου ευχηθώ να πάνε όλα καλά και είμαι σίγουρη ότι όντως έτσι θα γίνει. Να πάρεις τα φάρμακά σου και θα δεις ότι θα περάσουν οι ημέρες μέχρι την επόμενη τέλεια χοριακή σου!!

Θετική σκέψη θέλει και να μην αγχώνεσαι! Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις!!! Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΆΔΑ ΜΑΖΊ ΘΑ ΒΑΔΊΣΟΥΜΕ. :P Και εγώ έκανα τώρα την τρίτη χοριακή για να δούμε ότι εξελίσσεται. Μετά την περυσινή παλλίνδρομη φοβόμαστε πολύ. Αισιοδοξία. Όλα θα πάνε καλά και για τις δυό μας . Φιλάκια και μια μεγάλη αγκαλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια παιρνω και εγω απο την αρχη που εμαθα για την εγκυμοσυνη!οποτε μην φοβασαι τιποτα , ολα θα πανε καλα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου

σου εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη με κατάληξη ένα υγιέστατο μωράκι!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ mk23.ολα θα πανε καλα μην στεναχωριεσαι.συμφωνω και εγω με την Τομα η συλληψη μπορει να εγινε καθυστερημενα.μην αγωνεσαι να σκεφτεσαι θετικα.να προσεχεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου συγχαρητηρια!!!!!!!!χαιρομαι πολυ για σενα!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το πιο πιθανο ειναι η συλληψη να εγινε πιο αργα...

φιλακια πολλα και καλα αποτελεσματα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!bourique1983,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 16-17/8 ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ..!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΑΡΘΑ1,Η ΤΡΙΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ??ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΟ...ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ,ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΒΙΑΣΤΗΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ?ΑΝΤΕ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΦΙΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε και περιμένω τα καλα απο το πρωι! Μπράβω κουκλα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Απλά να μείνεις ηρεμη,χαλαρωσε και να σκέφτεσαι μόνο θετικά!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...