Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγχος και ερωτηματικα...


Αργυρω 27

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσαρες,μολις εχθες επεστρεψα απο τις διακοπες...για οσες δεν με θυμουνται θα ξεκινουσα προσπαθειες για μπεμπε στις διακοπες μου!ετσι κι εγινε!!!!:woohoo:

Τωρα ειμαι μες στο αγχος και δεν ξερω αμα τα καταφεραμε η οχι...παντως εχω κατι πονακια χαμηλα(οχι μεγαλης εντασης),υπνηλια και καποιες φορες αδυναμια η θερμοκρασια μου ηταν 37 ακριβως.τι λετε?λετε?????επισης η πραξη γινοταν καθημερινα απο την 5η μερα κυκλου εως και 13 σημερα και συνεχιζω ακαθεκτη...χαχαχα;)

απο την αλλη εχω και καποια ερωτηματα:ποτε πρεπει να σηκωθω απο το κρεβατι μετα την πραξη?γιατι δεν μενει μεσα ολη η ποσοστητα σπερματος:blush: ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STO TEMA POTE NA SIKOTIS KALO EINAI NA EISAI KSAPLA GIA LIGO MIN SIKONESE KATEFIAN.EGO NA SOY PO TI EKANA KAI STIS 2 MOY FORES SIKOSA TA PODIA MOY CILA OPOS EISAI KSAPLOMENI EPANO TA PODIA KAI PISO APO TO GOFO TA XERIA.KALO E!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκανα κι εγω αυτο!χαχχαχ

ειναι φυσιολογικο που σταζουν απεξω?σορρυ για την ερωτηση αλλα τι να κανω καινουρια ειμαι...γιατι συμβαινει?ειναι αδυναμο το σπερμα?η παει μια ποσοτητα αυτου και το υπολοιπο βγαινει εξω?και κατι ακομη...ο πονος χαμηλα ειναι σχεδον συνεχομενος και μοιαζει σαν να πιεζεται το εντερο μου.ευχαριστω που με βοηθας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην έχεις άγχος καλή μου Αργυρώ. Καλό είναι να μη σηκώνεσαι αμέσως και να μένεις καμιά ωρίτσα ξάπλα. Επίσης είναι φυσιολογικό να μη μένει όλη η ποσότητα μέσα. Αυτό οφείλεται στην θέση και την κλίση που βρίσκεσαι και στο ότι κατά την έξοδό του ο άνδρας παρασύρει ένα μέρος προς τα έξω.

Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε μια χαρά και σύντομα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Καλή τύχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου το καλυτερο ειναι να πεσεις για υπνο κατευθειαν!!εγω ξερεις τι εκανα?μην γελασεις...οταν ηρθαμε σε επαφη ξαπλωσα προς τα δεξια απο την μερια της σαλπιγγας δηλαδη που ενοιωσα την ενοχληση;) δεν το εχω ακουσει πουθενα αλλα ετσι μου ηρθε κ το εκανα με το σκεπτικο οτι αν ξαπλωσω ετσι το σπερμα θα παει προς το ωαριο μου κατευθειαν χωρις να το χασω!!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικά μην αγχώνεσαι :)

Άσε ελεύθερα τα πράγματα και όποτε γίνει(αν δεν έχει ήδη γίνει!:woohoo: )

Εύχομαι να είσαι εγκυούλα αλλά και να μην είσαι...be cool!Όλα θα πάνε καλά

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...