Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι ειναι αυτο που νιωθω?


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια,ειμαι 33 εβδομαδων και καθε μερα μπορει και 2 φορες την ημερε νιωθω ενα χτυπηματακι με ρυθμο ομως τικ......τικ......τικ.....αυτο δεν μου φενεται για κλοτσιες.κραταει περιπου εν 5 λεπτο με 10 λεπτο.δεν το εχω πει στον γιατρο μου.ξερει καμια τι μπορει να ειναι?το εχει νιωσει καμια σας?α να σας πω οτι δεν το νιωθω παντα στο ιδιο μερος.το νιωθω χαμηλα κατω στην κοιλιτσα το νιωθω και κοντα στον αφαλο.παντως οταν το νιωθω αυτο ο μπεμπης μου κουνιεται κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΛΟΞΥΓΓΑΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ & ΒΡΑΔΥ..ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ & ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΔΥΝΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα!χα!τι μου θυμησες!:laugh: κι εγω οταν το ειχα νιωσει πρωτη φορα ειχα απορρησει αλλα καταλαβα στη συνεχεια οτι ηταν λοξυγκας!Απο τοτε κι επειδη ηταν πολυ ησυχος σαν εμβρυο ανυπομονουσα να τον πιασει λοξυγκας για να καταλαβω οτι ηταν καλα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ!!!! ΕΙΝΑΙ ΛΟΞΥΓΓΑΣ!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΧΕΙΑ. ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΑΥΤΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ. ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ! ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ...:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχεχε..κι εμένα το ιδιο πάθαινε και εκνευριζόταν επίσης και έδινε κλωτσιες. Ακόμη και όταν γεννήθηκε είχε τον΄ίδιο λοξιγκα! :) <Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!γινεται να εχει 2 και 3 φορες την ημερα λοξυγγα?και γιατι εχει λοξιγα ενα νινι μεσα στην κοιλιτσα της μαμας του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newmama καλημερα κοριτσια!!!γινεται να εχει 2 και 3 φορες την ημερα λοξυγγα?και γιατι εχει λοξιγα ενα νινι μεσα στην κοιλιτσα της μαμας του?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΧΕΙ ΛΟΞΙΓΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΟΝΩΝ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και κατι ακομη νομιζω οτι εχει να κανει με τα πνευμονια που ετοιμαζοντε για την αναπνοη,κατι τετοιο διαβασα καποτε.αν κανω λαθος σορρυ παντως δεν ειναι κατι το οποιο πρεπει να σε ανησυχει,ασε που εχει κ πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...