Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα στην παρέα!


NikoletaValia

Recommended Posts

νικολετα μου καλως μας ηρθες....στην παρεουλα μας...θα δεις που ειναι πολυ σουπερ....να σου ζησει το κοριτσακι σου....

ειμαι η ειρηνη και 8 εβδομαδων και κατι εγκυουλα....ελπιζω να τα λεμε.....συχνα.....φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα νικολετα ειμαι η γεωργια και ειμαι και εγω καινουργια στο φορουμ.καλωσηρθες στο πιο τελειο φορουμ του ιντερνετ ( για μενα ειναι το καλυτερο πραγματικα).οι κοπελες εδω ειναι σαν να ειναι δικοι σου ανθρωποι. φιλακια πολλα!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νικολετα ειμαι η βουλα και εχω γιο ενα τσαρλατανο 19 μηνων.καλως ηρθες σε αυτη την μεγαλη παρεα.και εγω τωρα τελευταια συμμετεχω ενεργα.ελπιζω να τα λεμε.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Νικολέτα, την πάτησες! Δε σε θέλουμε!

Χε χε, καλώς όρισες στη συντροφιά μας!!!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι και με το καλό το δεύτερο!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

καλησπερα νικολετα ειμαι η γεωργια και ειμαι και εγω καινουργια στο φορουμ.καλωσηρθες στο πιο τελειο φορουμ του ιντερνετ ( για μενα ειναι το καλυτερο πραγματικα).οι κοπελες εδω ειναι σαν να ειναι δικοι σου ανθρωποι. φιλακια πολλα!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γεωργία και εγώ βρίσκω το σαιτ πολύ ενδιαφέρον :) Εσύ έχεις παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

γεια σου νικολετα ειμαι η βουλα και εχω γιο ενα τσαρλατανο 19 μηνων.καλως ηρθες σε αυτη την μεγαλη παρεα.και εγω τωρα τελευταια συμμετεχω ενεργα.ελπιζω να τα λεμε.φιλια

Βούλα να χαίρεσαι τον γιο σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Αχ, Νικολέτα, την πάτησες! Δε σε θέλουμε!

Χε χε, καλώς όρισες στη συντροφιά μας!!!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι και με το καλό το δεύτερο!!!!!!! :kiss:

Σου εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirininik έγραψε:

νικολετα μου σε ευχαριστω παρα παρα πολυ....και εσυ τοι επιθυμεις....να χαιρεσαι το κορισακι σου.....:):kiss:

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ήρθες Νικολέττα!!!Να σου ζήσει η μπουμπού σου!!!

Εγώ είμαι η κωνσταντίνα κ έχω κ εγώ μια μπουμπού 1μιση μηνός!

Φιλάκια πολλά,σου χαρίζω ένα καρμάκι-το πρώτο σου απ ότι βλέπω για το καλωσόρισμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΟ:P :P :P 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι να μη σε θελουμε καλε;βρωμανε τα ποδια σου;:laugh:Να τη χαιρεσαι τη κοριτσαρα σου! Ειμαι η Αντωνια ή Τωνια αν προτιμας κι εχω ενα μαμουνακι 8 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να φύγετε να πάτε αλλού:P

Καλώς ηρθες είμαι η Γιούλη και προσπαθώ για ζουζουνι εδώ και καιρό!!!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και σύντομα μια παρεούλα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα. καλως ηρθες στην πιο ομορφη παρεα του διαδικτυου!!!! Ειμαι η Στελλα και εχω ενα γιο ενός έτους, τον Χρηστο μου. να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και ελπιζω να τα λεμε συχνα. φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλωσόρισες!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και σύντομα -αν το επιθυμείς-να της χαρίσεις και ένα αδερφάκι!:P

Είμαι η Νέλλυ 20 ετών μανούλα της Αννούλας ε μηνών και περιμένω το δεύτερο γοργονάκι μου μέχρι 22 Απριλίου 2010 :woohoo:

Θα χαρώ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολέτα μου καλως ήρθες κι από μένα! Να σου ζήσει η Βάλια σου!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, κι έχω ένα γιο 29 ημερών! Θα τον ονομάσουμε Δημητράκη!! Θα χαρώ να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...