Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν περισυ τετοια εποχη


Recommended Posts

Ουαου!!!! :woohoo: Τι τέλεια νέα είναι αυτά;; Μπράβο κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι!! Άντε και μ'έναν γερό γιο τώρα! Αν θυμάμαι καλά έχεις κοριτσάκι!! Γερά πάνω απ'όλα!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου.Το μαμμυ έχει αρχίσει να γεμίζει με εγκυούλες βλέπω.Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με ένα ακόμη γερό μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραπεδιά ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!:cheer:

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και την ερχόμενη άνοιξη να κρατάς στην αγκαλίτσα σου και άλλο ένα υγειέστατο μπεμπάκι!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni_sk έγραψε:

συγχαρτηρια!!!!!!!και φανταζεσαι να γεννηθουν την ιδια μερα??????:woohoo: θα ειναι τελειο...:silly:

ναι μου περασε η σκεψη απο το μυαλο... χαχαχα πολυ πλακα θα χει!!!!

να σας πω την αληθεια δεν περιμενα να γινει τοσο συντομα, λογω της προιστοριας μου, ειπα ας ξεκινησω κι οποτε κατσει :silly: :silly: :silly:

δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα, αλλα πιστευω του χρονου θα δυσκολευτω λιγακι.... αντε να δουμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια πολυ ευχαριστα τα νεα σου:) σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κουκλα μου πως τα καταφερνετε βρε????? πειτε μας κι εμας!!! να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει το αδερφακι της μαργαριτουλας σου

τελικα αυτην την συνταγη δεν μπορω να την καταλαβω αλλα ο μπαμπας και η μαμα μου μαλλον την ξερουν καλα γιατι 6/10/72 ειναι ο αδερφος μου 7/10/76 εγω 8/10/74 ο αλλος μου αδερφος(που πεθανε λιγες μερες μετα την γεννα)η μονη διαφορα αλλα και σαυτο επαισαν μεσα ειναι οτι ειμαστε ανα 2 χρονια διαφορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!:woohoo: :woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...