Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυνοσύνης(;;;) και θηλασμός


hope_89

Recommended Posts

tirogaridaki έγραψε:

hope_89 έγραψε:

[/quote:kr70l4mb]

fanh kai egw eixa mperdeutei ....o skylakos einai 5 mhnwn :laugh:

an deis kai to eikonidio skilo dixnei :laugh: :P

afou den to katalabe h neli na sou to eksigisei eipa na to kanw egw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενίτσα στην καισαρική μπορείς να μείνεις ξανά έγκυος μετά απο 6 μήνες,έτσι;

Αφροδιτούλα ευχαριστώ πολύ!!!:woohoo: Όντως μέσα στην βιασύνη μου να γράψω ξέχασα την ερώτηση της Φανούλας :blush: Το τικεράκι είναι για το σκυλάκι μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελλυ μου με το καλο και το δευτερο πωπωπω σας χθες μου φαινεται που τρεχαμε να δουμε που γεννησες να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να προσεχεις

παντως καταλαβα πως η ζωη σας πια ειναι πολυ πιο ομορφη εχετε την αννουλα και ειστε μακρυα απο οτι σας πληγωσε παλια ευχομαι να συμπληρωθει η ευτυχια σας με τον ερχομο και του δευτερου μωρου σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Αυτο ειναι μεγαλη ευλογια!Με το καλο να δεχτεις και το 2ο παιδακι σου!!!Ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου!!!Να στε παντα καλα κι αγαπημενοι!!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου σ'ευχαριστώ πολύ!Πράγματι εδώ είναι πολύ καλύτερα...Κάνουμε οτι θέλουμε εμείς για την ζωή μας χωρίς να λογοδοτούμε σε κανέναν...Επιπλέον έχουμε την ησυχία μας :blink:

Κωνασταντίνα μου ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!!!Εύχομαι σύντομα και εσύ να αποκτήσεις το νινάκι που τόσο επιθυμείς :kiss:

Ελενίτσα αλήθεια,γιατι κάνεις καισαρική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope μου συγχαρητήρια!!!:laugh: :laugh: Με ένα γερό μωράκι σου εύχομαι!!! Ελπίζω να έχεις βοήθεια από μαμα/πεθερά γιατί θα είναι λιγάκι δύσκολα στην αρχή. Εμείς που είμαστε μόνοι μας, ούτε που το σκεφτόμαστε ακόμα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe δεν έχουμε βοήθεια...Η μαμά και η πεθερά βρίσκονται χιλιόμετρα μακριά.;) Βέβαια είμαι κοντά στην γιαγιά μου που είναι 62 ετών αλλά δεν θέλω να την κουράζω :unsure:

Ελενίτσα αν έχεις πρόβλημα υγείας δεν το συζητάμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleNitSa έγραψε:

Νελλάκι μου νομίζω μετά από 1 χρόνο, ίσως και παραπάνω αν δε κάνω λάθος...

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-8 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω Νελλυ μου να σαι καλα!Σου αξιζουν οι ευχουλες!Ευχομαι να πιασουν και οι δικες σου γλυκια μανουλα!Φιλια να εχεις πολυ καλη συνεχεια!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα άμα είναι τόσο διάστημα... χεχεχε

μετά τη μετακόμιση... θα δράσω!

Νελλάκι μου, απ τη πρώτη στιγμή το ξερα αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ Συγχαρητηρια για την νεα σου εγκυμοσυνη :):):)

Με το καλο να δεχτειτε και το νεο μελος της οικογενειας...... ενα αγορακι ειναι οτι πρεπει;) αλλα πρωτα απόλα να ειναι γερο.

Καλη συνεχεια & ξεκουραση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi νομίζω πως θα είναι κοριτσάκι ;) Αλλά δεν με νοιάζει καθόλου το φύλλο :kiss:

Φροσάκι μου σε ευχαριστώ!Με το καλό το μπεμπέ σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που σου τα λεγα???αντε και επισημα,με το καλο,και να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και ενα ακομη υγιεστατο μωρακι!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!:cheer:ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΗ?ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΛΕΩ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ. :(ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.:S ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia euxaristw para poli...ax kollise kai to pliktrologio k grafw me pliktrologio o8onis:angry:

athena sigoura den einai eukolo na exeis dio mwrakia apolita eksartimena apo esena,eidika otan den exeis k voi8ia.auta ta ''eisai treli'' pou lene stis manoules oloi oi ''exypnoi''den mou aresoun ka8olou!eite anaferontai stin ilikiaki diafora twn paidiwn eite ston ari8mo. :angry: stin teliki ti tous noiazei ? diladi prepei oloi mas swnei kai kala na exoume apo dio paidia pou 8a exoun 2-4 xronia diafora?? :angry: ante...ksefiga pali! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΗΟΡΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ?ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΕΛΛΗ ΕΤΣΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΜΕΛΛΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ...ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΑΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια το προσπαθούμε και αυτό :unsure: Εγώ περισσότερο γιατι είμαι περισσότερες ώρες στο σπίτι,ο Στέλιος λιγότερο γιατι έχει μπλέξει με την δουλειά.Αλλά εντάξει δεν αγχώνομαι ;) Θα τα καταφέρουμε!

Αθηνά :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: Σ'ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Βρε Νέλλυ όποτε βλέπω την Παναγία των Παρισίων που έχεις βάλει ,τι μου θυμίζεις..:)

Τον περασμένο Νοέμβριο ήμασταν με τον άνδρα μου στο Παρίσι γαμήλιο ταξίδι....:) Περάσαμε καταπληκτικά!!:laugh:

Να'σαι καλά κορίτσι μου!!! Μου φτιάχνεις την διάθεση (από εχθές έχω κάτι ζαλάδες..:blink: άστα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...