Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυνοσύνης(;;;) και θηλασμός


hope_89

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρθούλα σ'ευχαριστώ!!! :kiss: Άντε,περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα :kiss:

Μαράκι όχι δεν του το είπα ακόμα γιατί εκείνος είναι χειρότερος απο εμένα...Θα με τρέλλαινε και θα με άγχωνε περισσότερο!:woohoo: :blush: Θα του το πω μόλις είμαι και εγώ 100% σίγουρη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου τί ευχάριστα νέα διαβάζω;;;;:woohoo: :woohoo:

Τέλεια! Απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!:laugh: :laugh:

Σου εύχομαι να έχεις μία ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

512816wcsk099zsr.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλεπουν τα ματια μου:) ???Μπραβο κοπελα μου, με το καλο:cheer: !!

Απ οτι φαινεται οι εγκυμοσυνες εξαπλωνονται πιο γρηογρα απο τον ιο της νεας γριπης!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θηριοοοοοοοοοοοοο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο να εχεισ μια υπεροχη εγκυμοσυνη συγχαρητηριααααααααααααααα φιλακιααααααααα πολλαααααα :woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι υπεροχα νεα ειναι αυτα κοπελα μου!!Εισαι και παλι εγκυουλα!!!Τα παιδακια σου θα εχουν πολυ λιγη διαφορα!!Θα μεγαλωσουν σα διδυμα!!!Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελα μου!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε hope_89,

χαρά στο κουράγιο σου!!!! Μόνο που το σκέφτηκα αγχώθηκα να έχω ένα ακόμα κουτσούβελο απο τώρα!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά, το αξίζετε άλλωστε με αυτά που διαβάζουμε τόσο καιρό για την ζωή σας, και εύχομαι επίσης ότι θέλεις στην ζωή σου να το πετυχαίνεις.

Αν σου απαντούσα νωρίτερα θα σου έγραφα κ εγώ αυτό που σου έγραψε κ η Αφροδίτη, και εγώ έχω τις τελευταίες ημέρες έχω φοβερή υπνηλία και ανακατοσούρες αλλά θέμα εγκυμοσύνης δεν φαντάζομαι να υπάρχει, δεν κάνω καν τεστ γιατί δεν θυμάμαι να κάναμε καμιά απροσεξία. Είμαι σίγουρη οτι είναι κάποια ορμονική διαταραχή.

Αντε πες το κ στον αντρούλη σου να χοροπηδάτε μετά μαζί απο την χαρά σας, αφού το τεστ βγήκε θετικό γιατί η χοριακή να δείξει κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Νέλυ συγχαρητήρια, χάρα στο κουράγιο σου να είσαι έγκυος με τόσο μικρό μωράκι!!!

Εύχομαι και η χοριακή να έχει το αποτέλεσμα που επιθυμείς!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) ΝΕΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??????????? :):):) ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΒΡΕ ΕΓΩ ΧΤΕΣ........... ΑΦΟΥ ΕΧΩ FEELING ΜΕ ΕΣΕΝΑ.. ;)

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΔΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΛΙ?? ΒΡΕ ΣΚΑΤΟΥΛΙΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ :) ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ???? ΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ???? ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΛΑ.. ΑΧ Η ΨΥΧΟΥΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!! Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ,ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΛΑΙΩ... ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ..

ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΑΣ ΕΤΣΙ??? ;););):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χιλιοευχαριστώ για τις ευχές σας!!!:woohoo:

Έκανα και την χοριακή,το απογευματάκι θα πάρω τα αποτελέσματα :woohoo: :woohoo: :woohoo: Αχ θα τρελλαθώ μέχρι τότε!!!:silly:

Και πάλι σας ευχαριστώ!Ό,τι επιθυμείτε για εσάς και τις οικογένειες σας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mάρθα δεν έχω ιδέα :unsure: Ακόμα δεν έχω σκεφτεί τίποτα....:blink: Δεν ξέρω κιόλας τι γίνεται στην περίπτωση δεύτερης εγκυμοσύνης .Αν σταματάει δηλαδή.Μάλλον αυτό είναι κάτι που πρέπει να συζητήσω με τον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα

καλά τι γρήγορα πιστόλια είσαστε σεις βρε?

χαχαααχα

μπράβο Νελλάκι μου, συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!

εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια μεγάαααααααααααλη χοριακή!!!

καλά αποτελέσματα ζουζούνα μου και να προσέχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ίσως ο θηλασμός προκαλέσει πρόωρο τοκετό. Γι αυτο και δεν πειράζουμε το στήθος μας ιδιαίτερα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μας. Αυτό γνωρίζω εγώ. Βέβαια υπήρξαν γυναίκες που θήλασαν έγκυες και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης τους. Εγώ δεν θα το ρίσκαρα προσωπικά. Να μιλήσεις με το γιατρό βέβαια γι αυτό. Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...