Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυνοσύνης(;;;) και θηλασμός


hope_89

Recommended Posts

lovie και εγώ αυτές τις σκέψει κάνω και με επαναφέρουν στην πραγματικότητα...:ohmy:

Το μόνο σκηνικό που μπορώ να φανταστώ με τις τώρα γνώσεις μου είναι οτι αν είμαι έγκυος τότε μάλλον ήταν η πρώτη ωορηξία μετά την εγκυμοσύνη.Αχ όποια κοπέλα ξέρει ας μας φωτίσει!!!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού το θες τόσο πολύ, θα σου ευχηθώ ολόψυχα να είσαι εγκυούλα και να χαρίσεις στην Αννούλα ένα αδερφάκι!

Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω συμπαθειουλα μου ενα θα σου πω!!!!!!!!!!!!!!!! :P σε εψαχνα στην αθηνα που ειναι μικρη στη πρωτη σου γεννα ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΗΚΑ!!!!!!!!!!!!! πως θα σε βρω στη γαλλια που δεν εχω παει και ποτε?????????????????? με αγχωνεις κοπελια με αγχωνεις!!!!!!!!! :):):):):)

α ρε μαναρακια μου το κανατε το θαυματακι???????????? ΜΑΚΑΡΙ κουκλα μου γλυκιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! αυριο πρωι θα μπεις να μας πεις?????? προσεξε καλα!!!! πες μου τι ωρα περιπου να ξυπνησω να μπω μεσα να δω!!!!! μονο μια χαρη...................αν ειναι θετικο(που θα ειναι γιατι ετσι το αποφασισα) ,το πρωτο πραγμα που θελω ειναι να μου στειλεις ολα σου τα στοιχεια!!!!!!! γιατι δεν θα το αντεξω να σε ψαχνω σε ολη τη γαλλια!!!!!!! ορκισου!!!!!!!!!!!

ολη μου την αγαπη για ενα θετικο τεστ αυριΟ!!!! εεεεεεεεεετσι εεεεετσι!!! να μας μουρλανεις ολους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντούλα μου!!!

Συγκινήθηκα και γέλασα πάλι!Καλά,πώς το καταφέρνεις αυτό ρε παιδί μου;Γέλιο και δάκρυ μαζί!!!Τι'σαι εσύ βρε!!!

Αντε κανόνισε....Μαζί θέλω να γεννάμε!!!!:woohoo: :kiss:

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιιχιχχι αχ ρε αγαπη ειδες τι ειμαι εγω??? διαβολακι!!! τι ωρα να μπω αυριο?????????????????????????

εμ......αν εχει πετυχει αυτο το μηνα το σχεδιο Β που εβαλα σε αφαρμογη(αχαλινωτο σεχ καθε μερα ολη μερα) ε μαλλον θα γενναμε μαζι!!!! χιιχιχιχχι το αστειο ξερεις ποιο ειναι??????? οτι αυτος ειναι ο μοναδικος μηνας που δεν ξερω καν σε ποια μερα του κυκλου μου ειμαι!!!!!!!! απο τα πονακια καταλαβα και την ωορηξια!!! ποια εγω!!! που ελιωνα πανω απο το τικερακκι μου!!! και τωρα ουτε τικερακι περιοδου δεν εχω....

λοιπον,αστα αυτα που ξερεις πιτσιρικα μου και αυριο πρωι να μας εχεις τα ευχαριστα!!! στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου βρε αγαπουλα...

τι ωρα να μπω πες μουυυυυυυυυ θα σκασω παλιοπαιδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια κοπελαρα μου να δωσεις πολλα πολλα πολλα φιλακια σε εκεινη τη μικρη ομορφια που εχεις εκει και αυριο να μαθουμε τα καλα νεα!!!!!!!! ελα και αυριο ειναι του αγιου φανουριου,οποτε θα μας φανερωσει ενα μικρουλινι-σπορουλινι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχ Νταντούλα γιατι μου το πες αυτό τώρα;:P Για να αρχίσω τα ...σημαδιακά μου;Χαχαχα.

Πάντως έχω απίστευτο άγχος και αγωνία.:blink: Στον τοκετό ήμουνα πιο χαλαρή :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ειδες?????? του αγιου φανουριου αυριο ;);););) εεεεεεεεεμμμ......εγω δεν ξερω............ετσι τυχαια το ειπα....... ιχχιχιχιιχιχ :):) πεσε να κοιμηθεις να ξεκουραστεις.......μπορει να μην κανει να κουραζεσαι...;) κατι ηξερες που εφυγες...αν εισαι εγκυος και ησουν εδω...αχ αχ...θα εβγαζες οπλο να με πυροβολησεις!!!!! χιχιχχιχιιχειμαι λιιιιιιιιιιιιγο υπερβολικη!!!

αυριο ευχομαι να εχουμε τα καλυτερα νεακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελια μουουου τι βλεπωωωωωωωωωωωωω λεσ να μασ ετοιμαζεισ γαλλακιιιιιιιιι :woohoo:

περιμενωωωωωωωωωω νεααααααααα με αγωνιαααααααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίστια καλημέρα!!!

Έκανα το τέστ...και είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα πεθάνω απ'την χαρά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Βέβαια για καλό και για κακό θα πάω σε λίγο να κάνω και μια χοριακή ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ.ΑΧ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΡΑΒΟ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HOPE ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:woohoo: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope καλημερα,συγχαρητηρια κοριτσακι,ευχομαι την καλυτερη εγκυμοσυνη να εχεις!!αντε απο τωρα τερμα τα hip..hop....μονο hope κι ολα θα πηγαινουν περιφημα.....φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια προσπαθώ να χαλαρώσω και να μην ενθουσιάζομαι,τουλάχιστον μέχρι και τα αποτελέσματα της χοριακής.Γιατι εκεί μπορεί να είναι αρνητικό :unsure: Αλλά δεν μπορώ!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...