Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ.


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΙ PUREGON 600 CARTRIDGE ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΑ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΕΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katalainw tin anagki sou, oikonomiki katastasi alla kai ton potho soy na apoktisis paidaki...

entoytois omos den nomizw kamia kopela na agoraze anekselekta megalew posotitew miaw kai ine poli akriva...

elpizw omos na tis vris...dwrean!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν γνωρίζω καθόλου από αυτα΄,καταλαβαίνω σε τη θέση βρίσκεσαι.

Δεν ξέρεις καμιά φορά, μπορεί κάποια κοπέλα να έχει κάποιο παραπανίσιο.

Λυπάμαι που δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά σου ευχομαι καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε κι εγω τα χρησιμοποιησα.... θυμαμαι προσφατα πως μια κοπελα εδω στο φορουμ ειπε πως βρηκε τα τεστ ωορηξιας που ηθελε στο amazon.co.uk και πως τα βρηκε με μεγαλη διαφορα τιμης, πιο φθηνα...δεν θυμαμαι ποσα... νομιζω απο 55 ευρω που ειναι στην ελλαδα ειπε...15 νομιζω στο αμαζον...

δοκιμασε και σε καμια ιστοσελιδα, ισως ειναι πιο φθηνα...

ελπιζω να περισσεψε και σε καποια κοπελα εδω μεσα, να γινει και κανενα ψυσικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...