Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαφτησα την κορη μου


Moussa

Recommended Posts

Kαλε Αγγελικη μου τι κλουκλαρα ειναι αυτη!!Φτου φτου σκορδακια!!Να σας ζησει η Βαλια σας να τη καμαρωσετε και νυφουλα τη γλυκουλα σας!!!Να ειναι γερη και ευτυχισμενη παντα!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουσσα μου,αγαπη μου,πολυ σας ζηλεψα....με την καλη εννοια!!!:P Επρεπε να συννενοηθω με την Σοφια να ερχομασταν μαζι,δεν ηξερα πως θαρθει,ειχε το αμαξι ο αντρας μου,τελος παντων...εγω εχασα..., πρωτα ο Θεος ,στο γαμο του γυιου σου θα το καψουμε ξανα:laugh: :)Ασε που ελπιζω να γνωριστουμε νωριτερα;) Χαιρομαι παρα πολυ για σενα,για σας,για την ομορφη σου οικογενεια,για την μικρη σας Βαλια το στολιδι σας!!!!Και παλι ευχομαι ολα τα καλα στην ζωη της και η ευλογια Του να την σκεπαζει!Αν ερθεις προς τα εδω τα τηλ ειναι στο προφιλ μου,ξερεις ποσο θα χαρω να σε δω!:woohoo: Ευχαριστω και παλι!:kiss:

ΥΓ.σε ποια φωτο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ...ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΘΑΕΙΧΑΜΕ ΑΔΕΙΑ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ,,,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΠΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panemorfh einai kai poly glykia .

sou dinw oles tis eyxes poy mporw na skeytw .....

na einai h zwh ths toso glukia oso to meli.

h xarh tou theou na thn sintofeyei se olh ths thn zwh .

ante tora na doume kai ton gamo ;)

na xerese thn oikogeneia sou kai panta xares na exete .:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελα μου ολα ηταν πολυ ομορφα και η μικρη βαλια πραγματικη πριγκιπισα αντε και σε γαμους τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perasame fantastika stin baptisi tis Balias i opoia einai panemorfi kai den eklapse kathoulou i zouzouna!!! Bravo Moussa ta ekanes ola katapliktika...na xaireste tin koroula sou!

Ybonni mou, den to skeftika na sou pw!!!! ti krima!!!!!!!!Moussa kanonise grigora na anebeis thessaloniki na ta poume me ola ta koritsia tou mammy!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...